رسانه های موجود برای توقف بازی Elden Ring

رسانه های موجود برای توقف بازی Elden Ring

یکی از ویژگی های بازی های FromSoftware Studio عدم امکان استفاده مکث کنید f. آخرین بازی این استودیو، Alden Ring، از این قاعده مستثنی نیست. حال طبق آخرین اخبار بازی، فردی مد بازی Elden Ring را متوقف کرده است او منتشر کرد.

کارهای استودیو فرام سافت ور به سختی و دشواری شهرت دارند. دشمنان و باس ها می توانند با یک ضربه شما را نابود کنند. این تنها یکی از چالش های پیش روی استودیو است. اما مکانیک دیگری هم هست که کارهای هیداکا میازاکی و استودیو را می سازد از نرم افزار بیش از هر بازی دیگری که شما را نگران می کند عدم توانایی در توقف بازی است. پخش کننده های سریال روح ها بدون شک با این ویژگی آشنا هستند. اما اگر از این ویژگی آگاه نیستید و بازی کنید حلقه آلدن اولین کاری که در استودیو Fram Software تجربه خواهید کرد، بدون شک شما را شگفت زده و شگفت زده خواهد کرد. در این شرایط دو راه وجود دارد. راه اول این است که بازی را طبق قوانین زندگی کنید و بازی را متوقف نکنید حلقه الدن حساب نمیشه. راه دوم تغییر بازی به صورت غیر رسمی است. اگر راه حل دوم را ترجیح می دهید، خبر خوب این است که شخصی توانست بازی را متوقف کند. حلقه الدن بوده است.

در سری Souls نیز مانند سایر بازی ها می توانید وارد منوهای مختلفی شده و تغییرات مورد نظر را اعمال کنید. اما برخلاف افکت‌های معمول، در طی این فرآیند هیچ بخشی از بازی متوقف نمی‌شود و دنیای اطراف شما به تعاملات خود ادامه می‌دهد. در نتیجه نباید در میانه جنگ یا در محیط های خطرناک وارد منوها شوید و همیشه در مکان های امن از آن استفاده کنید. اما این شرایط همیشه آماده نیست و ممکن است مجبور شوید در بدترین شرایط بازی را متوقف کنید. در این شرایط مادها بازی را متوقف می کنند حلقه الدن این به شما کمک خواهد کرد. این مواد که بازی را متوقف کنید توسط TechieW ساخته شده و کار خود را به بهترین نحو انجام می دهد.

توقف بازی Elden Ring بخش آنلاین را غیرفعال می کند

پخش رسانه را متوقف کنید حلقه الدن با وجود مزیت های مختلف، یکی از مهم ترین قسمت های بازی خلاص شدن از شر حلقه قدیمی است. یکی از دلایلی که نمی توانید بازی را متوقف کنید، بخش های آنلاین آن است. برای فعال کردن رسانه بازی را متوقف کنید خدمات مورد نیاز محافظت آسان در برابر تقلب از کار انداختن. فقط در این صورت می توانید بازی کنید حلقه آلدن زندگی آفلاین به همین دلیل، در ازای از دست دادن تجربه آنلاین خود، می توانید بازی Alden Ring را متوقف کنید.

نظر شما در مورد رسانه استاپ بازی حلقه آلدن چیست؟ آیا از آن استفاده خواهید کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Kotaku