منو سایت

رسانه جدید Elden Ring حالت عکسبرداری را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رسانه جدید Elden Ring حالت عکسبرداری را اضافه می کند

بازی حلقه آلدن دنیای بزرگ و زیبایی وجود دارد، و اگرچه میازاکی گفت که هدف Elden Ring ارائه یک تجربه گرافیکی کامل نیست. اما سبک طراحی این دنیای خارق العاده و تاریک به دوران هنرمندان رمانتیک اروپایی نزدیک است. استودیوی فرام سافت برخلاف دیگر استودیوهای امروزی، حالت تیراندازی برای ایجاد تصاویر خاصی از بازی ندارد. ولی مواد جدید برای حلقه الدن این قابلیت را فعال کنید و دیگر نیازی به آپدیت جدید بازی نخواهید داشت.

به گزارش پارسی گیم، شخصی با نام کاربری Otis_Inf ابزار عکاسی غیر رسمی برای آلدن رینگ منتشر کرده است. این ابزار از طریق Patreon در دسترس است. تا 10 مارس رایگان خواهد بود و پس از آن برای دریافت آن باید هزینه پرداخت کنید. این روش مانند حالت تعلیق Elden Ring عمل می کند و برای جلوگیری از مسدود شدن حساب خود باید اینترنت را قطع کنید. Alden Ring در حال حاضر از محتوای رسمی پشتیبانی نمی کند و در صورت نصب یکی از این ابزارها بر روی نسخه استیم، احتمال مسدود شدن اکانت وجود دارد.

مواد جدید برای حلقه الدن

حالت تیراندازی بازی Elden Ring

پس از اجرای مد الدن رینگ می توانید دوربین را آزادانه حرکت دهید و همچنین از دید دشمنان خطرناک بازی پنهان شوید. در نهایت می توانید گزینه های گرافیکی بازی را تغییر دهید و رابط کاربری را مخفی کنید. لازم به ذکر است که این متریال مانند حالت رسمی عکاسی نیست و امکان استفاده از فیلترهای مختلف و قابلیت تغییر نور و روشنایی وجود ندارد. اگر می خواهید از سلفی با دشمنان قدردانی کنید، این ابزاری است که برای شما مفید خواهد بود.

هنگام نصب انگشتر مادلین به توضیحات منتشر شده در صفحه اصلی دقت کنید. باید فایل مدیا را به پوشه نصب بازی منتقل کنید و این ویژگی یکی از فایل های مربوط به سیستم ضد کلاهبرداری را تغییر نام داده و در نهایت بازی را مجبور به اجرای آفلاین می کند. این فرآیند برگشت پذیر بوده و با تغییر نام فایل قبلی، امکان تجربه آنلاین بازی فعال می شود. اگر نسخه اصلی بازی را خریداری کرده اید؛ فایل ضد کلاهبرداری را در نظر داشته باشید، در غیر این صورت حساب Steam شما مسدود خواهد شد.

حالت عکسبرداری Elden Ring

دنیای بازی Elden Ring شایسته یک حالت تیراندازی بی عیب و نقص با ویژگی های مختلف است. افراد مختلف در صنعت بازی از نبود این ویژگی گله دارند و معتقدند که بازی بدون این ویژگی کامل نیست و این دنیای زیبا نیاز به عکاسی دقیق تری دارد. البته بازی Alden Ring به گونه ای طراحی شده است که در فضای خود غوطه ور شود و در نتیجه هر حالت توقف یا توقف بر تجربه بازی تاثیر می گذارد و اینها مسائلی هستند که باید با فلسفه طراحی میازاکی همخوانی داشته باشند.

منبع: PCGAMER