منو سایت

رده بندی سنی بازی Forspoken اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رده بندی سنی بازی Forspoken اعلام شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، بنیاد اطلاعات بازی های اروپا (PEGI) بازی Forspoken را رتبه بندی کرده است که بر اساس آن افراد بالای 18 سال می توانند این شغل جدید را در Square Enix تجربه کنند.

بنیاد اطلاعات بازی اروپا معتقد است که Forspoken فقط برای بزرگسالان به دلایلی مانند استفاده از کلمات توهین آمیز و سطح بالای خشونت چه در فضای واقعی و چه در فضای خیالی مناسب است. سایر دلایل PEGI برای تعیین گروه سنی 18 سال و بالاتر برای بازی Furaspoken شامل در دسترس بودن نوشیدنی های الکلی و گنجاندن خریدهای درون بازی است.

در توضیحی در وب سایت بنیاد بازی های اروپایی آمده است: «قهرمانان تحت کنترل بازیکنان می توانند مشروبات الکلی سفارش دهند. این نوشیدنی ها بر آمار شخصی شما تأثیر می گذارد. اما این ممکن است عواقب منفی داشته باشد.»

به گفته PEGI، «Forspoken صحنه‌های واقعی خشونت دارد. در این قسمت گروهی از اراذل و اوباش با لگد زدن و ضربه زدن به زنی اسلحه را به سر او می زنند و همچنین خشونت علیه شخصیت های حاضر در فضای خیالی وجود دارد. این شخصیت‌ها در نتیجه حملات به عقب پرتاب شده‌اند و در حال تبدیل شدن به خون زرد هستند.» اما موجودی مرموز او را نجات می دهد.

بازی Forspoken Forspoken

Forspoken از قدرت بالای پلی استیشن 5 استفاده خواهد کرد

Foraspoken در سال 2020 معرفی شد. این اثر اولین محصول شرکت Luminous Productions است. بر اساس گزارش ها، نسخه کنسولی Forspoken به مدت دو سال در انحصار سونی بوده و در اختیار دارندگان ایکس باکس قرار نخواهد گرفت. علاوه بر کنسول پلی استیشن 5، کاربران کامپیوتر نیز می توانند این بازی را تجربه کنند.

فری شخصیت اصلی فیلم Forspoken است که بازیگر نقش فرشتگان چارلی، الا بالینسکا، بازی می کند. این اثر قرار بود در ماه جاری منتشر شود که با تصمیم اسکوئر انیکس به تعویق افتاد. بازی Foraspoken در تاریخ 11 اکتبر (19 اکتبر) در دسترس خواهد بود.

نظر شما در مورد رده بندی سنی Forspoken چیست؟ به نظر شما این رده سنی درست انتخاب شده است؟ آیا انتظار گروه سنی پایین تری را داشتید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle.com