منو سایت

رتبه بندی و نقدهای فیفا 23: با طعم فوتبال کسب درآمد کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رتبه بندی و نقدهای فیفا 23: با طعم فوتبال کسب درآمد کنید

بازی فیفا 23 نزدیک به انتشار است و مانند هر سال می توانید شبیه ساز فوتبال EA را امتحان کنید. استودیوی EA Sports برای آخرین بار از برند فیفا استفاده خواهد کرد و با پایان قرارداد، نام جدید بازی نیز مشخص خواهد شد. با گنجاندن لیگ فوتبال زنان و تمرکز کامل بر جام جهانی، آخرین قسمت از سری بازی های فیفا ویژگی های جدیدی را برای طرفداران قدیمی ارائه می دهد. در این مقاله به نمرات و نقد و بررسی بازی FIFA 23 ما از سایت های خارجی و معروف پرداخت خواهیم کرد.

یکی از بزرگترین تغییرات نسبت به FIFA 22، معرفی نسل جدید گرافیک برای نسخه PC است. کاربران رایانه های شخصی نیز می توانند از آخرین ویژگی ها و تغییرات بازی استفاده کنند. فناوری Hypermotion 2 انیمیشن های بیشتری را اضافه کرد و بازی را وارد مرحله جدیدی کرد. تمرکز ویژه ای روی لیگ فوتبال زنان است و سم کر ستاره چلسی روی جلد آن حضور دارد.

نقد و بررسی بازی FIFA 23

نقد و بررسی بازی FIFA 23

اکثر منتقدان به تغییرات خوب گیم پلی و اینکه بازی جدید نتوانست ویژگی های بزرگ و چشمگیری را برای این سبک و سری ارائه دهد اشاره کردند. شرکت EA باز هم تغییرات کوچکی انجام داده اما فضای واقعی به آن اضافه شده و منوی اصلی نیز طراحی بهتری دریافت کرده است. البته FIFA 23 همچنان در سایه بخش Ultimate Team و Lootbox قرار دارد و استراتژی درآمدزایی این شرکت EA در تار و پود بازی فرو رفته و مانع از هرگونه نوآوری جدیدی شده است. در زیر بخشی از بررسی بازی FIFA 23 را می خوانیم.

VGC – امتیاز 8 از 10

طرفداران این سری فوراً متوجه خواهند شد که چه چیزی به دست می آورند و بازیکنان جدید با حالت ها، لیگ ها و تیم های متعدد سرگرم خواهند شد. FIFA 23 یکی دیگر از موفقیت های بزرگ استودیوی الکترونیک آرتز در ونکوور در زمینه خود است. همچنین باید گفت که یادگیری ویژگی های جدید زمان زیادی می برد و همچنین تمرکز کامل بر روی تیم نهایی است و بیشتر ویژگی های جدید مربوط به این بخش است.

نقد و بررسی بازی FIFA 23

گاردین – 8 از 10

FIFA 23 تکامل فلسفه شبیه ساز فوتبال EA Sports است. این سریال همیشه در مورد رئالیسم بوده است، اما در طول سال ها سبک خاصی از رئالیسم را در پیش گرفته است که در اواخر پنالتی و شوت های از راه دور به اوج می رسد. به نظر می رسد فیزیک، هوش مصنوعی و انیمیشن ها به جایی رسیده اند که این لحظات مضحک تا حدودی طبیعی و لذت بخش به نظر می رسند. بازی فیفا مگا درایو مبتنی بر لحظات واقعی فوتبال است و اگرچه در سال‌های اخیر خبری از آن نبود، به نظر می‌رسد که آخرین بازی بالاخره به آن دوران بازگشته است.

رتبه بندی و نقدهای فیفا 23: با طعم فوتبال کسب درآمد کنید

تریلر بازی FIFA 23 منتشر شد

GameSpot – امتیاز 7 از 10

FIFA 23 پایان یک دوران موفق است و توانست زیبایی های این ورزش را به نمایش بگذارد. البته این بازی بیشتر به دنبال حرص و آز و پول درآوردن است تا امتیازدهی دوربرد. زمین بازی کمی تغییر کرده و دفاع و زمین بازی بهبود یافته است. اما سایه عناصر قمار و لوت باکس ها بر روی کل بازی انداخته می شود. این موضوع از چهارده سال پیش تاکنون تغییر نکرده است و حالا که جام جهانی با یک پرونده بزرگ نقض حقوق بشر در قطر برگزار می شود، به نظر می رسد فوتبال مسیر دیگری را طی کرده است. اکنون که فیفا به پایان خط نزدیک می شود، EA Sports FC با رویکردی مشابه ادامه خواهد داد، یک بازی فوتبال عالی که تبدیل به طعمه ای برای کسب درآمد می شود.

نقد و بررسی بازی FIFA 23

امتیاز بازی فیفا 23

با پایان بررسی FIFA 23، وقت آن رسیده که به امتیاز کلی بازی نگاهی بیندازیم. نسخه پلی استیشن 5 بر اساس 26 بررسی در متاکریتیک، امتیاز 78 را کسب کرده است. نسخه Xbox این سری نیز 80 امتیاز دریافت کرده است.

MGG-85
TrueGaming – 85
خدا یک گیک است – 80
دکسرتو – 80
ایندیپندنت – 80
GamesRadar+ – 80
خرابکار – 73
بازیکن – 70