منو سایت

رتبه‌بندی و نقد متال هلسینگر: ریف تکراری مرگ

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رتبه‌بندی و نقد متال هلسینگر: ریف تکراری مرگ

موسیقی متال در بین بازی های ویدیویی جایگاه ویژه ای دارد و بدون شک آهنگ های موسیقی استفاده شده در سری بازی های Doom برای همه ما آشناست. استودیو Outsiders بازی Metal Hellsinger را با استفاده از ایده های موجود در زمینه موسیقی و ادغام گیم پلی ساخت. منتقدان این اثر را قبل از انتشار بررسی کردند و در این مقاله نگاهی به ارزیابی ها و نقد و بررسی بازی متال هلسینگر ما از وب سایت خارجی پخش خواهیم کرد.

بازی متال هلسینگر این اثری است که مرز بین موسیقی و تعامل را محو می‌کند و بازیکنان را مجبور می‌کند یک حلقه پیوسته را تکرار کنند تا بیشترین امتیاز ممکن را به دست آورند. استفاده از سلاح های خاص و موسیقی فوق العاده از جمله نکات مثبت این بازی است. این اثر توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند، اما مشکلاتی وجود دارد که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم. در قسمت بعدی بررسی های متال هلسینگر را با هم خواهیم خواند.

نقد و بررسی بازی متال هلسینگر

Metal Hellsinger یکی از مورد انتظارترین بازی ها از زمان عرضه بوده است. طرفداران بازی و متال می خواهند بدانند که آیا این اثر ارزش تجربه کردن را دارد یا خیر و این مقاله دقیقا به همین دلیل نوشته شده است.

بررسی متال هلسینگر

VGC – امتیاز 4/5

ایده این بازی به خوبی محقق شده است و در کنار موسیقی فوق العاده، سلاح های خاص و حلقه گیم پلی اعتیاد آور قرار گرفته است. این یک بازی است که شما را برای مدت طولانی نصب کرده و به دنبال امتیازهای بیشتر می باشد. مشکلاتی در زمینه هوش مصنوعی و میدان های نبرد وجود دارد، اما وقتی بازی اینقدر سرگرم کننده باشد، اهمیتی نخواهد داشت. من برای دیدن ماجراجویی بعدی این تیم شگفت انگیز هیجان زده هستم.

NME – امتیاز 8/10

پایان ناامید کننده Metal Hellsinger بازی را به عنوان یک درام انفرادی بد غرق می کند، اما بقیه بازی بسیار جالب است. روند ریتمیک تیراندازی در طول بازی مسحورکننده است، همراه با موسیقی که طرفداران متال از آن لذت خواهند برد. ورود به این بازی آسان است، اما به سختی می توان آن قطعات موسیقی را از ذهن خود خارج کرد.

نقد و بررسی بازی متال هلسینگر

VG247 – امتیاز 4/5

این بازی اوقات خوشی را برای شما به ارمغان می آورد و مملو از آهنگ های موسیقی از بهترین گروه های متال است. این استودیو یک بازی ساخته است که ارزش هر ثانیه آن را دارد. این یک شوتر ریتم سرگرم کننده است که پر از مشکلات رابط کاربری است و لحظات رضایت بخش و خسته کننده ای را ارائه می دهد.

IGN – امتیاز 7/10

Metal Hellsinger یک ریف سرگرم‌کننده در دوران مدرن Doom است، اما با طول کمتر و تنوع سلاح‌های بیشتر، و همچنین باس فایت‌های جدید که اگرچه بسیار پرانرژی هستند، اما در نهایت بیشتر شبیه دموهای اولیه هستند تا آلبوم‌های قدیمی. کسانی که به دنبال بالاترین امتیاز ممکن هستند، بدون شک از هشت مرحله داستانی لذت خواهند برد. از شاهکار هوی متال id Software فاصله دارد و در نتیجه بهترین بازی در این ژانر نیست، اما مطمئناً یک ادای احترام متحرک است.

بررسی فلزات هلسینگر

نتایج بازی متال هلسینگر

با تکمیل بررسی Metal Hellsinger، وقت آن رسیده که به امتیاز کلی نگاه کنیم. Metal Hellsinger دارای میانگین امتیاز 78 در متاکریتیک است و این امتیاز ممکن است با اضافه شدن نقدهای بیشتر تغییر کند. در مجموع، ما با یک بازی مناسب آشنا هستیم که نتوانست انقلابی در این سبک ایجاد کند.

بازیکن – 90
GamingBolt – 90
GAMINGBible – 80
صفحه نمایش رنت – 80
Windows Central – 80
شارژ – 80
روندهای دیجیتال – 60

متال هلسینگر امتیاز می گیرد