منو سایت

راه اندازی Xbox + Bethesda برای 12 ژوئن اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راه اندازی Xbox + Bethesda برای 12 ژوئن اعلام شد

راه اندازی Xbox + Bethesda برای 12 ژوئن اعلام شد

E3 2022 امسال برگزار نمی شود، اما مایکروسافت و Bethesda به نمایشگاه تابستانی خود ادامه می دهند. نمایشگاه بازی‌های ایکس‌باکس و بتسدا، به نام آن، یکشنبه ۱۲ ژوئن برگزار می‌شود. مایکروسافت پس از خرید این غول بازی در سال 2020، برای هر کسی که به این موضوع برسد، مالک Bethesda است.

این نمایشگاه شامل عناوینی از استودیوی بازی‌سازی Xbox، Bethesda و «شریک‌های مایکروسافت در سراسر جهان» خواهد بود. این رویداد در 12 ژوئن در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET آغاز می شود.

مایکروسافت می‌گوید: «نمایش بازی‌های Xbox & Bethesda شامل همه چیزهایی است که باید در مورد طیف متنوع بازی‌هایی که به زودی در اکوسیستم ایکس‌باکس عرضه می‌شوند، از جمله نسخه‌های آتی Game Pass برای ایکس‌باکس و رایانه شخصی بدانید».

مایکروسافت هیچ جزئیاتی در مورد بازی های نمایش داده شده در این رویداد ارائه نکرد، اما Starfield از Bethesda یک شرط مطمئن است – این بازی در 11 نوامبر 2022 عرضه می شود و می تواند یکی از بزرگترین بازی های امسال باشد. مایکروسافت همچنین بازی های جدید Fable و Forza Motorsport را در دست ساخت دارد که قابل نمایش است. در مورد Bethesda، این ویترین می‌تواند اخبار بیشتری در مورد بازی‌های Redfall و ایندیانا جونز از MachineGames به ارمغان آورد.

در هر صورت، Xbox & Bethesda Games Showcase به بیش از 30 زبان پخش خواهد شد و در مکان‌های مختلف قابل پخش است. این موارد شامل موارد زیر است:

ESA اوایل سال جاری E3 2022 را لغو کرد، اما انتظار می‌رود که در سال 2023 به لس‌آنجلس بازگردد. جشنواره تابستانی سالانه Jeff Keeley امسال بازمی‌گردد، اگرچه هنوز جزئیاتی در مورد جزئیات نمایش وجود ندارد. همچنین انتظار می‌رود که Gamescom امسال با یک قطعه شخصی بازگردد. جزئیات کامل برنامه کنوانسیون بازی‌های ویدیویی در تابستان امسال هنوز در دسترس نیست، اما برای اطلاعات بیشتر دوباره بررسی کنید.