منو سایت

راه اندازی پردیس دو نقطه به مرداد ماه موکول شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راه اندازی پردیس دو نقطه به مرداد ماه موکول شد

بازی پردیس دو نقطه به عنوان دنباله ای بر بیمارستان دو نقطه، به طور رسمی تا ماه اوت به تعویق افتاد. این بازی سال گذشته معرفی شد. این یک شغل مدیریتی است که این بار از بیمارستان به دانشگاه رسیده است. این بازی قرار بود در تاریخ 17 می برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی عرضه شود. اما عرضه بازی به دلیل مشکلات فنی و نیاز به توسعه بیشتر به تعویق افتاده است.

به گزارش پارسی گیم، سازندگان ویدیوی جدیدی منتشر کرده اند که در آن از جنبه های مختلف توسعه بازی Two Point Campus صحبت می کند و به ویژگی های اصلی این بازی می پردازد. در این ویدئو قسمت هایی از بازی نمایش داده می شود و طبق عکس ها زندگی دانشگاه و خوابگاه به طور کامل بازسازی شده است و بازیکن به مدیریت یک دانشگاه بزرگ با بخش های مختلف و طبقات مختلف دسترسی دارد.

راه اندازی پردیس دو نقطه به مرداد ماه موکول شد

پردیس دو نقطه معرفی شد [Summer Game Fest]

مارک وبلی، دستیار بازی و مدیر استودیو Two Point می گوید: «از ابتدا، هدف ما این بود که Two Point Campus را برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی با همان کیفیت و استانداردی که گیمرها از ما انتظار دارند، عرضه کنیم. این بدان معناست که ما به زمان بیشتری برای توسعه بازی نیاز داریم تا بتوانیم بهترین تجربه ممکن را داشته باشیم که بتوانیم در همه پلتفرم ها از آن لذت ببریم. – بیا پیشنهاد کنیم وی افزود: تا چند ماه دیگر از اینها برای بهینه سازی بازی برای تمامی پلتفرم ها استفاده خواهیم کرد.

دو نقطه تاخیر در محوطه دانشگاه

ویژگی های دو نقطه پردیس

این استودیو اعلام کرد که بازی در پوینت پردیس تمام جنبه های زندگی دانشگاهی را با طعم بازی های استودیو ارائه می دهد و شخصیت های مختلف با طراحی خاصی ارائه می شوند و فضای بازی کاملا مفرح و سرگرم کننده خواهد بود. بازی جدید همچنین ارتباط نزدیک تری با شخصیت ها برقرار می کند و تجربه بهتری از زندگی آنها ارائه می دهد. علاوه بر ساخت اتاق های مختلف، بازیکنان می توانند آن را به طور کامل و کامل تزئین کنند و تجربه بازی با کنترلر نیز بهینه شده است.

علاوه بر دوره های آموزشی در کالج، بخش جدیدی برای شوالیه ها وجود دارد. آنها مدرسه شبانه نایت مدرسه را با یک چرخش طنز تغییر دادند. تاخیر در بازی پردیس دو نقطه با ناامیدی بازیکنان قدیمی و هوادارانی همراه بود که منتظر دریافت بازی در ماه آینده بودند. با این حال، توسعه بازی برای تمامی پلتفرم ها، از جمله نینتندو سوییچ، کار ساده ای نیست و ما مشتاقانه منتظر دریافت بازی در ماه آگوست (اواسط مرداد) هستیم.

منبع: Eurogamer