منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای Pokemon Go Mega Manetric Raid: بهترین وزنه ها، نقاط ضعف، ساعات حمله و نکات بیشتر

راهنمای Pokemon Go Mega Manetric Raid: بهترین وزنه ها، نقاط ضعف، ساعات حمله و نکات بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای Pokemon Go Mega Manetric Raid: بهترین وزنه ها، نقاط ضعف، ساعات حمله و نکات بیشتر

Niantic برنامه کامل Mega Raids برای Pokemon Go را در ماه آوریل اعلام کرد و ممکن است مربیان توسط یک مگا پوکمون الکتریکی قدرتمند از 5 آوریل متوقف شوند.

Mega Manetric برای Pokemon Go Mega Raid بعدی اعلام شده است که از 5 آوریل تا 12 آوریل اجرا خواهد شد. زمان Mega Manetric به عنوان یک ستاره Mega Raid مصادف شد با رویداد همه جانبه Season of Alola، که نسل VII Pokemon را به بازی موبایل معرفی کرد. Mega Manetric ساکن فعلی Mega Raid Mega Charizard Y را دنبال خواهد کرد که از هم اکنون تا 5 آوریل Trainers را می سوزاند. ما مطمئن نیستیم که Mega Manetric چه زمانی به حمله باز خواهد گشت، بنابراین اگر آن را به چالش کشیدید، نکات ما را در زیر ببینید.

Mega Manetric مگا حمله روشن Pokemon Go از 5 آوریل خواهد بود.
Mega Manetric مگا حمله روشن Pokemon Go از 5 آوریل خواهد بود.

پوکمون “مگا” چیست؟

قبل از شروع، اجازه دهید به یک سوال ساده پاسخ دهیم: چه چیزی یک پوکمون “مگا” را از یک پوکمون معمولی متفاوت می کند؟ اولین بار در Pokemon X و Y در سال 2013 معرفی شد، Mega Evolutions یک منبع تغذیه موقت بود، به این معنی که Pokemon به آن دسترسی داشت، تا زمانی که بازیکن آیتم مناسب را در طول ماجراجویی مونتاژ کند، به این پوکمون دسترسی قوی‌تری می‌داد.

در پوکمون گو، یک پوکمون مگا شکل می تواند با مصرف مگا انرژی مخصوص آن پوکمون که از طریق فعالیت هایی مانند کارهای تحقیقاتی و گرفتن پوکمون های دیگر به دست می آید، به آن دسترسی پیدا کند. اولین تبدیل به مگا فرم 200 مگا انرژی هزینه خواهد داشت، در حالی که تبدیل های آینده 40 هزینه خواهد داشت.

مگا پوکمون ها نه تنها آمار افزایش یافته اند، بلکه آسیب بیشتری به سایر پوکمون های درگیر در حمله نیز وارد می کنند. با این حال، تغییر شکل فقط هشت ساعت طول می کشد، بنابراین مطمئن شوید که زمان خود را به حداکثر برسانید.

برنامه Mega Manetric Raid

Mega Manetric در 5 آوریل ساعت 10 صبح به وقت محلی وارد رینگ Mega Raid می شود و تا ساعت 8 بعد از ظهر روز 12 آوریل در آنجا می ماند. متأسفانه، بازی با حمله خود از برنامه‌های زمانی خاصی پیروی نمی‌کند – Mega Raids یکی از شش رتبه‌ای است که می‌توان پس از شروع شمارش معکوس حمله کرد – اما بازی دائماً به شما می‌گوید چه کسی در اطراف حمله است، پس فقط مراقب باشید. Mega Raids، به ویژه، با یک تخم مرغ قرمز خاص مشخص شده است.

نقاط ضعف و معایب مگامانکتریک

Mega Manetric یک پوکمون کاملاً الکتریکی است که همان ضعف‌ها و مقاومت‌های روزگار Game Boy را حفظ می‌کند. بنابراین، کهنه سربازان قدیمی پوکمون یا حتی کسانی که مسیرهای پوکمون را ترک کرده و بازگشته اند، می دانند که چگونه برای این Mega Raid آماده شوند.

حرکات زمینی تنها نوعی در کل بازی است که آسیب بیشتری به Mega Manetric وارد می کند، بنابراین باید تیم خود را با انواع زمینی بارگیری کنید و با قدرت زمین مبارزه کنید. Donphan، Hippowdon، Groudon و فرم‌های اصلی Kanto از Marowak و Sandslash انواع زمینی خالص هستند که در نبرد Mega Manetric کمک بزرگی می‌کنند. اگر این گزینه ها در دسترس شما نیست، Garchomp، Mamoswine و Rhyperior نوع دومی دارند که در مقایسه با حرکات نوع الکتریکی ضعیف نیست و همه آنها را گزینه های معتبری می کند.

گونه هایی که باید از آنها دوری کنید

الکتریسیته تمیز Mega Manetric به این معنی است که در برابر سه نوع حمله الکتریکی، پروازی و فولادی مقاوم است. سعی کنید از آینه Pokemon برقی با Pokemon مانند Electivire اجتناب کنید، انواع فولادی مانند Steelix باید در فورج بمانند و این بار پرندگانی مانند Zapdos و Pidgeot را در لانه خود ایمن نگه دارند. همچنین تا زمانی که Mega Manetric در برابر این حملات مقاومت نکند، پوکمون های آب را در این حمله قرار ندهید. برای شما پایان خوبی نخواهد داشت

هنوز چند روزی باقی مانده تا Mega Manetric به لیست Mega Raid بپیوندد، بنابراین اگر قبلاً این کار را نکرده اید، با استفاده از Raid پنج ستاره Tapu Lele یا Mega Charizard Y Mega Raid آماده شوید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.