منو سایت

راهنمای Horizon – Apex Legends

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای Horizon - Apex Legends

بازیکنان Apex Legends که یاد می‌گیرند خود را با سبک بازی بسیار موبایل آن وفق دهند، معمولاً با نتایج بهتر پاداش می‌گیرند. هدف، البته، به خاطر سپردن اصول اولیه است، مانند افزایش ارتفاع در صورت امکان، تغییر موقعیت سریع و کارآمد، و جلوگیری از حملات دشمن. اگر این نقشی به نظر می رسد که می خواهید به تیم خود کمک کنید، ممکن است بخواهید نگاهی به Horizon بیندازید.

Horizon یک انتخاب عالی برای کسانی است که دوست دارند به سرعت به ارتفاعات برسند و تیم های دشمن را به طور تهاجمی هل دهند. توانایی‌های تاکتیکی او می‌تواند او و تیمش را به سرعت به بالای میدان برساند، در حالی که حالت انفعالی او که جریمه سرعت سقوط را رد می‌کند، وقتی روی کسی می‌افتد، او را به یک مبارز مرگبار تبدیل می‌کند. برای اطلاعات و نکاتی در مورد چگونگی استفاده حداکثری از این افسانه راهپیمایی فضایی، ادامه مطلب را بخوانید.

توانایی های کوهنوردی، توانایی های فرود

Horizon در بالا بردن ارتفاع بر روی یگان‌های دشمن، در حالی که به همین راحتی روی آن‌ها فرود می‌آید، بدون تاخیر در سقوط، استاد است. بنابراین، این یک انتخاب عالی برای هر کسی است که می خواهد دائماً موقعیت خود را بالا و پایین تغییر دهد تا تیم حریف را بیرون کند.

توانایی منفعل Horizon است پیاده روی در فضاکه کنترل هوای او را افزایش می دهد در حالی که به او اجازه می دهد از جریمه سرعت ناشی از سقوط از ارتفاع جلوگیری کند. این به شما امکان می‌دهد تا زمانی که افراد زیر شما هستند، به سرعت با آنها تماس بگیرید.

توانایی های تاکتیکی او بالابر گرانشی یکی از قدرتمندترین ابزارهای حرکتی در بازی است که به شما امکان می دهد یک بالابر 10 ثانیه ای ایجاد کنید که می تواند به شما و هم تیمی هایتان کمک کند خیلی سریع به مکان های بالاتر برسید. این می تواند در مناطقی با ساختارهای عمودی بسیار مفید باشد و می تواند مسیر نبرد را برای لحظاتی معکوس کند.

توانایی عالی او سیاه چاله دستگاهی را پرتاب می کند که در عرض 12 ثانیه یک سیاهچاله ایجاد می کند که دشمنان نزدیک را جذب می کند و آنها را برجسته می کند. در صورت قرار گرفتن در موقعیت عالی، می توان آن را با نارنجک و آتش قوی ترکیب کرد تا دشمنان خود را گرد هم آورد و به سرعت با آنها مقابله کرد.

شما یک متخصص عالی طبقه متوسط ​​هستید

از آنجایی که شما بر روی حفظ ارتفاع بر روی دشمنان خود متمرکز خواهید بود، اغلب متوجه خواهید شد که تعهدات شما در فاصله متوسط ​​انجام می شود. این باعث می شود که آن را برای سلاح هایی مانند R-301 یا Flatline و همچنین برای کمانداران و تفنگ های تک تیرانداز مانند Repeater 30-30، G7 Scout یا Triple Take ایده آل کند. با این حال، اگر بازیکن تهاجمی‌تری هستید یا فقط می‌خواهید برای هر چیزی آماده باشید، می‌توانید چیزی مانند Wingman یا CAR را نیز بپوشید، زیرا هر دو برای برخوردهای میانی و نزدیک عالی هستند.

افق
افق

Gravity Lift می تواند به عنوان یک مسیر انحرافی یا مانع استفاده شود

در حالی که استفاده از Gravity Lift برای دستیابی به نقاط بالا ممکن است هدف آن باشد، ممکن است از میزان سودمندی آن در موقعیت های دیگر شگفت زده شوید. به عنوان مثال، هنگام نزدیک شدن به یک جوخه دشمن در مناطق شلوغ، می توانید آن را در جهت مخالف از جایی که می خواهید پرتاب کنید تا یک انحراف بصری ایجاد کنید. هر بار کار نخواهد کرد، اما وقتی این کار را می کند، می تواند بسیار لذت بخش باشد که حریفان خود را از پشت در حالی که به سمت آسانسور بدون استفاده شما می روند، لذت بخش باشد.

همچنین می‌توانید از آن در دروازه‌ها برای ایجاد مانعی استفاده کنید که به عنوان راهی برای مسدود کردن دشمنان شما یا منحرف کردن آنها و پرتاب هدف خود در صورت تصمیم به عبور باشد. همانطور که آنها به اطراف پرش می کنند، شما می توانید آنها را هدف قرار دهید و چند گلوله را خالی کنید. این می تواند به موقعیت های سرگرم کننده ای منجر شود که نشان می دهد کیت Horizon چقدر می تواند متنوع باشد.

از سقوط سرعت خود را کم نکنید – از این به نفع خود استفاده کنید

وقتی شخصیت های دیگر روی زمین فرود می آیند، برای مدت کوتاهی سرعت خود را کاهش می دهند و نمی توانند بلافاصله شروع به شلیک کنند. این آنها را به اهداف آسانی تبدیل می کند که اغلب حذف می شوند. توانایی غیرفعال Horizon به آن اجازه می دهد تا این اثر فرود آزاردهنده را نفی کند، به این معنی که می توانید از هر ارتفاعی سقوط کنید و بلافاصله شروع به تیراندازی به سمت دشمنان خود کنید. با توجه به اینکه تا جایی که ممکن است تلفن را قطع می‌کنید، این مسئولیت زمانی می‌تواند عالی باشد که مجبور شوید دشمنی را که سلامتی پایینی دارد رها کنید و تعقیب کنید و سپس به سرعت از Gravity Lift برای به دست آوردن مجدد ارتفاع استفاده کنید.

دشمنان می توانند از آسانسور شما استفاده کنند

استفاده از Gravity Lift برای اشغال یک موقعیت بالاتر بخش مهمی از کیت Horizon است، اما از آنجایی که این توانایی برای مدتی دوام می آورد، همیشه مراقب حرکات دشمن نیز باشید. تمام دشمنانی که در زیر باقی مانده‌اند می‌توانند به سرعت وارد آسانسور شوند و اگر توجه نکنید، یک بازدید غافلگیرکننده داشته باشند. برای کاهش بخشی از این اضطراب، تمام تلاش خود را بکنید تا قبل از اینکه واقعاً به مکان فعلی حریفان خود برسید، از آسانسور برای بالا رفتن از ارتفاع استفاده کنید. به این ترتیب، لازم نیست نگران باشید که آنها زیر دست شما هستند و در نهایت یک سفر رایگان به شما خواهند داد.

ult شما کمی دست و پا گیر است، پس مراقب باشید

توانایی Horizon Black Hole را می توان به روش های مختلف هوشمندانه ای مورد استفاده قرار داد، اما پرتاب آن نیز کمی دست و پا گیر است. کمی آهسته بیرون می‌آید، که گاهی فرود صحیح را دشوار می‌کند – اما مهمتر از آن، می‌تواند حتی از کوچک‌ترین مانعی رد شود و پرتاب شما را کاملاً ناکام بگذارد. بنابراین، معمولاً برای مناطقی که فضای آزاد زیادی دارند، به بهترین وجه حفظ می شود. آن را نزدیک درختان یا چیزهای دیگر در محیط پرتاب نکنید، مگر اینکه بخواهید آن را هدر دهید و به جای حریفان خود در مرکز قرار بگیرید.

نارنجک به همراه داشته باشید تا در سیاهچاله پرتاب کنید

شما می توانید از توانایی عالی خود برای پرتاب دشمنان یا مسدود کردن جاده ها استفاده کنید، اما به دلیل استقرار کند آن، اکثر بازیکنان شایسته می توانند از جذابیت واقعی سیاه چاله فرار کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، یک سیاه‌چاله واقعاً خوب، دشمنان شما را در مرکز می مکد و آنها را به هدف اصلی حملات نارنجکی تبدیل می‌کند. در حالی که آنها را بیرون می کشید، یک مشت ستاره رنگین کمان یا نارنجک موریانه را فشار دهید تا قبل از اینکه یک نیشگون را در آنها خالی کنید، آسیب زیادی وارد کنید. شاید به ندرت باشد که آنها را به این خوبی به دام بیندازید، اما وقتی این کار را انجام دهند، احساس موفقیت بزرگی خواهید کرد.