منو سایت

راهنمای کوه های Horizon Forbidden West – چگونه همه آنها را باز کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای کوه های Horizon Forbidden West - چگونه همه آنها را باز کنیم


ماشین‌های جنگی در Horizon Forbidden West جالب هستند، اما هک کردن آن‌ها برای تبدیل شدن به متحدانتان جالب‌تر است – و هک کردن آنها تا آنها را حیوان خانگی خود کنید به خصوص بعد از بازی بهترین است بزرگ. اگرچه در نهایت می‌توانید هر ماشینی را در مدت زمان کوتاهی با توانایی Aloy’s Override به یک هم تیمی تبدیل کنید، اما تعداد انگشت شماری از ماشین‌ها را می‌توان به‌عنوان پایه سوار کرد و سفر در سراسر جهان بازی را بسیار آسان‌تر می‌کند.

Forbidden West مونتاژهای بیشتری نسبت به آخرین بازی موجود، Horizon Zero Dawn اضافه می کند، و همچنین شامل چندین موجود رباتی است که ممکن است انتظار نداشته باشید قادر به سوار شدن آنها نباشید. با این حال، لغو هر یک از آنها به شما نیاز دارد که جرات کنید و یک دیگ بخار خاص را لغو کنید، و تا زمانی که داستان را به نقطه خاصی پیش نبرید، نمی توان یکی از دیگ های نصب شده را باز کرد. ما این را تا پایان این لیست حفظ خواهیم کرد، اما به خاطر داشته باشید که تعداد کمی وجود خواهد داشت تباه کننده اگر می خواهید آخرین نصب را خودتان فاش کنید.

در اینجا لیست کاملی از مونتاژهایی که می توانید در بازی ها پیدا کنید و آنچه برای باز کردن قفل آنها نیاز است آورده شده است.

Horizon Forbidden West در حال نصب است

در مجموع چهار سواری وجود دارد که می‌توانید در Horizon Forbidden West قفل آن را باز کنید، و اولین موردی است که از بازی اول به ارث خواهید برد. اما برای بقیه، باید دیگ های موجود در دنیای بازی را تکمیل کنید.

شارژر

شما بازی را با گزینه لغو شارژر شروع می کنید، بنابراین از آن برای حرکت استفاده کنید.
شما بازی را با گزینه لغو شارژر شروع می کنید، بنابراین از آن برای حرکت استفاده کنید.

اولین نصب شما در بازی Charger است، رم ماشینی که در ابتدای بازی در گله ها خواهید یافت. Aloy بازی را با کد لغو شارژر شروع می‌کند، بنابراین می‌توانید با دیدن آن از ابتدای بازی این پایه را بگیرید تا به حرکت سریع شما کمک کند. شارژرها سریع اما ضعیف هستند، بنابراین به خاطر داشته باشید که اگر در حین رانندگی با آن دچار مشکل شوید، آسیب زیادی وارد نمی‌کنند.

پشت عبوس

موها می توانند بزرگ باشند، اما در هنگام سوار شدن می توانند با هم برخورد کنند.
موها می توانند بزرگ باشند، اما در هنگام سوار شدن می توانند با هم برخورد کنند.

در اولین منطقه ای که در Forbidden West، Daunt به آن می رسید، مردم محلی را خواهید دید که با دسته ای از ماشین های بزرگ به نام Bristlebacks دست و پنجه نرم می کنند. شما همچنین می توانید توانایی سوار شدن بر این ربات های زگیل بزرگ را خیلی زود هنگام کار در تاریخ باز کنید. بریستل بک ها جنگنده های خوبی هستند و معمولا حملات بسیار ابتدایی دارند و در رانندگی سریع هستند، که آنها را برای حرکت و مبارزه در مواقعی که نیاز به تقویت دارید عالی می کند.

به عنوان بخشی از داستان‌هایی که در اطراف Plainsong به پایان می‌رسانید، بویلر تعمیری خلیج را خواهید دید.
به عنوان بخشی از داستان‌هایی که در اطراف Plainsong به پایان می‌رسانید، بویلر تعمیری خلیج را خواهید دید.

جایگزینی برای Bristlebacks پیدا کنید دیگ TAU (همچنین شناختهشده است محل تعمیر) غرب پلینسون.

قوس با ناخن

Clawstriders مبارزانی شرور هستند، اما در مورد اسب های ممنوعه غرب کمی کند هستند.
Clawstriders مبارزانی شرور هستند، اما در مورد اسب های ممنوعه غرب کمی کند هستند.

در اعماق بازی، با سرعت‌گیرهای شبیه به Clawstrider مواجه خواهید شد. این ربات‌ها جنگنده‌های سخت‌تری نسبت به سایر ماشین‌هایی هستند که تاکنون با آن‌ها مواجه شده‌اید، که آنها را به متحدان خوبی تبدیل می‌کند، اما نقطه مقابل این است که سرعت آنها از اسب‌ها کمتر است. با این حال، آنها به اندازه Bristlebacks بزرگ نیستند، بنابراین کمی مانورپذیرتر هستند و اغلب روی درختان یا موانع دیگر آویزان نمی شوند.

دیگ IOTA از مسیر اصلی خارج شده است، که برای یافتن آن باید از Scalding Spear به سمت شمال بروید.
دیگ IOTA از مسیر اصلی خارج شده است، که برای یافتن آن باید از Scalding Spear به سمت شمال بروید.

غلبه بر Clawstrider را می توان با تکمیل به دست آورد دیگ IOTA شما در نزدیکی انتهای شمالی نقشه، درست در شمال Scalding Spear را خواهید دید.

سان وینگ

Sunwing ناوبری را بسیار آسان می کند، اما برای باز کردن قفل کوه پرواز باید بیشتر داستان را طی کنید.
Sunwing ناوبری را بسیار آسان می کند، اما برای باز کردن قفل کوه پرواز باید بیشتر داستان را طی کنید.

بهترین کوه سان وینگ پرنده است، ربات پترانودونی که شب را در چندین مکان می گذرانید. توانایی پرواز، پیمایش نقشه را بسیار آسان می کند و همچنین می توانید به جای بالا رفتن از زمین، برخی از ماموریت ها یا پازل ها را با قابلیت فرود آمدن از بالا به داخل آنها، بی اهمیت جلوه دهید. البته Sunwing سریع‌ترین نصب است و دسترسی به برخی مکان‌های صعب العبور روی نقشه را آسان می‌کند. با این حال، این یک جنگنده عالی نیست و زمانی که آن را در قلمرو متخاصم سوار می کنید، می توان به آن ضربه زد.

شما Sunwing Override را به عنوان بخشی از داستان اصلی دریافت خواهید کرد – این چیزی نیست که بتوانید آن را باز کنید تا زمانی که به نقطه خاصی پیشرفت کنید و روی آن متمرکز شوید. شما باید ماموریتی را که شما را به آن می برد انجام دهید دیگ جوزا برای گرفتن آن

می‌توانید Overrides را برای بسیاری از ماشین‌های دیگر در Horizon Forbidden West پیدا کنید، اما این ماشین‌ها فقط برای شما در نبرد می‌جنگند – به شما اجازه نمی‌دهند آنها را رانندگی کنید. این را در هنگام تعقیب بویلرها و تصمیم گیری در مورد جایگزینی آسیب دیده در نظر داشته باشید. به طور کلی، ایده خوبی است که هر دیگ بخار را به محض اینکه آن را پیدا کردید تکمیل کنید تا توانایی خود را در هک کردن ماشین ها، جمع آوری مجموعه ها و سرعت بخشیدن به سفر خود در غرب افزایش دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عاقبت بزرگ، نکات Horizon Forbidden West برای مبتدیان، تفکیک بهترین مهارت ها و هیجان مهارت، راهنمای نحوه استفاده از رنگ زره، و بررسی ما از Horizon Forbidden West را از دست ندهید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.