منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • راهنمای کشتی گمشده جادوگر: بهترین ساخت و سازها، مهارت ها و حکاکی ها

راهنمای کشتی گمشده جادوگر: بهترین ساخت و سازها، مهارت ها و حکاکی ها

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای کشتی گمشده جادوگر: بهترین ساخت و سازها، مهارت ها و حکاکی ها

آخرین افزوده شده به لیست کلاس های کره ای Lost Ark، Sorceress، در راه اندازی برای بازیکنان MMORPG رایگان Smilegate در غرب گنجانده شد. به این ترتیب، این یک انتخاب محبوب برای بازیکنان جدیدی است که به دنبال یک نقطه ورود در دنیای Arkesia بر اساس بازیگران هستند. این یک DPS قدرتمند است که فانتزی یک توپ شیشه‌ای را با جادوها برآورده می‌کند، کلاسی که هیچ حفاظتی ندارد اما مشتی بزرگ برای جبران آن دارد.

دو راه اصلی برای ساخت جادوگر PVE وجود دارد که هر کدام با دو حکاکی مخصوص کلاس تعریف می شوند. یکی بر روی وارد کردن صدمات بسیار بزرگ در طول پنجره های بسیار خاص تمرکز می کند (و در نتیجه نیاز به زمان و هماهنگی بیشتری دارد)، در حالی که دیگری آسیب پایدارتر و مداوم را به قیمت دست کشیدن از توانایی کلیدی یک جادوگر – پارگی محرمانه، ارائه می دهد. پیدا کردن اینکه کدام ساخت و ساز را هدف قرار دهید می تواند یک چالش باشد، بنابراین این راهنما شما را در کارهایی که هر کلاس حکاکی انجام می دهد، مهارت های تکمیل کننده آن حکاکی ها و نحوه اجرای موثر هر ساختار را غرق می کند.

ساختمان جادوگر جرقه زن

جادوی اشتعال با وارد کردن مقدار زیادی آسیب در یک پنجره کوچک همراه است.
جادوی اشتعال با وارد کردن مقدار زیادی آسیب در یک پنجره کوچک همراه است.

اگر می خواهید در مدت زمان کوتاهی تا حد امکان آسیب وارد کنید، این نسخه Sorceress برای شماست. این ساختار که حول حکاکی کلاس Igniter می چرخد، بر تقویت هویت کلاس Arcane Rupture تمرکز دارد. همانطور که آسیب وارد می کنید، نشانگر شناسایی کلاس پر می شود و به شما امکان می دهد Arcane Rupture را فعال کنید، آسیب وارد شده را افزایش دهید و زمان انتظار برای مهارت ها را کاهش دهید. اگر زمانی که نشانگر هویت 100% است فعال شود، این توانایی حتی قدرتمندتر می شود.

هنگام بازی Igniter Sorceress، باید منتظر بمانید تا از Arcane Rupture زمانی که 100% کالیبره شده است تا آسیب را به حداکثر برسانید، زیرا حکاکی Igniter شما زمان خنک شدن را کاهش می دهد و درصد معیار و آسیب از کرت به توانایی های شما را افزایش می دهد. می‌خواهید از سخت‌ترین مهارت‌های ضربه زدن خود (که طولانی‌ترین دوره‌های خنک‌سازی را نیز دارند) همراه با Arcane Rupture برای وارد کردن مقدار زیادی آسیب استفاده کنید. تنها نقطه ضعف این است که پنجره های انفجاری اغلب بسته به جلسه کوچک هستند و اگر به طور تصادفی هدف خود را از دست بدهید، سهم کمی در موفقیت مهمانی خود خواهید داشت.

اگر برای یک سبک بازی پر خطر و با پاداش آماده هستید، در اینجا برخی از مهارت ها و سه پایه های مرتبط وجود دارد که می خواهید از Igniter به عنوان یک جادوگر استفاده کنید. جدا از برخی توانایی‌های کلیدی مانند Doomsday، Explosion و Punishing Strike، با خیال راحت هر گونه توانایی را که متناسب با سبک بازی شما است، آزمایش کنید. وقتی نوبت به اولویت بندی تجهیزات می رسد، بر روی جمع آوری تا حد امکان تخصص و به دنبال آن کرت و سرعت تمرکز کنید. شما می‌خواهید حکاکی Igniter (بدیهی است) و همچنین All-Out Attack (که مهارت‌های ریخته‌گری یا نگه‌داری را افزایش می‌دهد) یا Grudge (افزایش بزرگی برای هزینه آسیب‌دیدگی بیشتر) را برای افزایش بیشتر آسیب‌های خود تجهیز کنید. به خاطر داشته باشید که وقتی به سطح 50 رسیدید، احتمالاً تمام مهارت های لازم برای باز کردن قفل هر سه سه پایه برای هر یک از توانایی های انتخابی خود را نخواهید داشت، بنابراین ابتدا روی بهبود سخت ترین مهارت های خود تمرکز کنید (مانند Doomsday و Explosion) و حرکت کن

 • روز داوری – سه پایه 1: احتراق، سه پایه 2: سیارک، سه پایه 3: سود جادویی
 • انفجار – سه پایه 1: احتراق، سه پایه 2: تشخیص نقاط ضعف، سه پایه 3: تقویت جادویی
 • Blaze – سه پایه 1: افزایش آسیب، سه پایه 2: شعله شارژ شده، سه پایه 3: شعله خاموش نشدنی
 • Rime Arrow – Tripod 1: Enlightenment، Tripod 2: Piercing Strike، Tripod 3: Ice Pick
 • واکنش باطنی – سه پایه 1: آماده سازی سریع، سه پایه 2: ضربه بهبود یافته، سه پایه 3: کریستال تثبیت شده
 • Punishing Strike – Tripod 1: Mind Enhancement, Tripod 2: Electric Discharge, Tripod 3: Magic Gain
 • فراست فراست – سه پایه 1: روشنگری، سه پایه 2: بهبود قوانین، سه پایه 3: ضربه بهبود یافته
 • Squall – Tripod 1: Quick Preparation، Tripod 2: Agile Cast, Tripod 3: Personal Preferences

ساخت رفلاکس جادوگر

Reflux Sorceress بدون نگرانی در مورد پارگی محرمانه آسیب پایداری را وارد می کند.
Reflux Sorceress بدون نگرانی در مورد پارگی محرمانه آسیب پایداری را وارد می کند.

Reflux Sorceress نقطه مقابل ایگنایتر است. به‌جای صرفه‌جویی در تمام خنک‌کننده‌های خود برای پنجره‌های خاص، آسیب‌های مداوم و پایدار در طول هر جلسه وارد خواهید کرد. اگرچه عیب رفلاکس این است که شما با توانایی کلاس Arcane Rupture خود درگیر نمی شوید (حکاکی ریفلاکس آن را غیرفعال می کند)، از مزایای اضافی افزایش اندکی آسیب و کاهش مدام زمان خنک شدن بهره مند می شوید. از آنجایی که برای فعال کردن Arcane Torrent لازم نیست نگران نگه داشتن شناسه خود باشید، می توانید از قابلیت Blink to Wish خود نیز استفاده کنید و به شما بقای بیشتر و شانس بیشتری برای فرار از خطر می دهد. این یک سبک بازی بسیار ساده تر و مناسب برای بازیکنان جدید در بازی و کلاس است.

اگرچه بسیاری از مهارت‌ها و حکاکی‌هایی که به‌عنوان ساخت Reflux استفاده می‌کنید مشابه Igniter هستند، شما می‌خواهید سه‌پایه‌های خود را به دور از هر چیزی که به افزایش ID شما کمک می‌کند تغییر دهید و در عوض اولویت را به مواردی بدهید که باعث افزایش آسیب می‌شوند. کریت به جای تمرکز عمدتاً بر روی آمار در تخصص، می خواهید در درجه اول برای کریت تلاش کنید و سرعت در اولویت دوم است. وقتی صحبت از حکاکی می شود، مطمئن شوید که حکاکی رفلاکس را در سریع ترین زمان ممکن تراز کرده و آن را تجهیز کنید. مانند Igniter، شما می‌خواهید که Grudge را برای افزایش آسیب‌دیده به دست آورید. اگر به کمی پوشش اضافی نیاز دارید، Precision Dagger یک انتخاب محکم است، مانند Master of Strikes، که آسیب مهارت‌هایی را افزایش می‌دهد که از حملات «جلو» یا «عقب» استفاده نمی‌کنند (که در مورد بیشتر مهارت‌های جادوگر صادق است). .

 • Blaze – سه پایه 1: افزایش آسیب، سه پایه 2: انفجار شعله، سه پایه 3: شعله خاموش نشدنی
 • Elgian’s Touch – سه پایه 1: آماده سازی سریع، سه پایه 2: حرکت سریع پا، سه پایه 3: ترجیحات شخصی
 • تگرگ Seraphic – سه پایه 1: آماده سازی سریع، سه پایه 2: تگرگ تکاملی، سه پایه 3: تگرگ قرمز
 • جاذبه معکوس – سه پایه 1: زاویه باز، سه پایه 2: منطقه گدازه، سه پایه 3: تشخیص نقاط ضعف
 • ضربه پنالتی – سه پایه 1: کمال ذهن، سه پایه 2: سرنوشت اجتناب ناپذیر، سه پایه 3: تقویت جادویی
 • واکنش باطنی – سه پایه 1: آماده سازی سریع، ضربه بهبود یافته، کریستال تثبیت شده
 • فراست فراست – سه پایه 1: روشنگری، سه پایه 2: بهبود قوانین، سه پایه 3: ضربه بهبود یافته
 • Rime Arrow – Tripod 1: Quick Preparation, Tripod 2: Piercing Strike, Tripod 3: Ice Pick

مهارت های بیداری

وقتی نوبت به دو مهارت بیدار کردن جادوگر می رسد، انتخاب با شماست.
وقتی نوبت به دو مهارت بیدار کردن جادوگر می رسد، انتخاب با شماست.

جادوگر دو مهارت بیداری برای انتخاب دارد. اولین مورد را می‌توان مدت کوتاهی پس از رسیدن به سطح 50 و رفتن به قلعه Verne باز کرد، در حالی که قفل دوم را نمی‌توان تا زمانی که به جلو در داستان ادامه دهید، باز کرد. خوشبختانه، اولین مهارت بیداری Enviska’s Might یک انتخاب عالی است. آسیب خوبی وارد می کند و دارای طیف وسیعی از عملکرد است و آن را به یک انتخاب ثابت و قابل اعتماد تبدیل می کند.

دومین توانایی جادوگر برای بیدار شدن، ندای آخرالزمان، شهاب‌ها را از آسمان فرا می‌خواند تا در میدان نبرد سقوط کنند. اگرچه از نظر بصری چشمگیر است و به طور کلی از نظر فنی می تواند آسیب بیشتری وارد کند، این واقعیت که شهاب ها کاملاً پراکنده هستند به این معنی است که برخی از آنها شانس زیادی برای از دست دادن هدف خود دارند. از آنجایی که توانایی‌های بیداری زمان خنک‌سازی بسیار طولانی دارند، اکثر بازیکنان تمایل دارند به جای تاس انداختن در آپوکالیپس از Enviska’s Might استفاده کنند. انتخاب اینکه از کدام مهارت بیدار شدن با بیلد Ignitor یا Reflux Sorceress استفاده کنید، در نهایت به شما بستگی دارد.

آیا نمی دانید کدام کلاس Lost Ark را انتخاب کنید؟ برای برخی از توصیه های ما به راهنمای کلاس Lost Ark ما مراجعه کنید. اگر به فینال Lost Ark رسیدید، حتماً کارهایی را که بعد از رسیدن به لول 50 باید انجام دهید و همچنین نحوه برنده شدن و ارتقاء مجموعه ای از تجهیزات برای پایان بازی را مطالعه کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.