منو سایت

راهنمای مکان غول‌ها در قله‌های کوه الدن رینگ

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای مکان غول‌ها در قله‌های کوه الدن رینگ

فراتر از سرزمین های ممنوعه در حلقه الدن، در تمام مسیر شمال، قله های کوه غول ها قرار دارند. با وجود نام، غول های بسیار کمی در سرزمین های بین آنها باقی مانده اند و این منطقه بیشتر محل سکونت اجساد و هیولاها است. مکان‌های زیادی برای مرور در اینجا وجود دارد، برخی مربوط به جستجوی اصلی شما هستند و برخی دیگر نه. در اینجا تمام مکان هایی است که باید در قله های کوه غول ها بازدید کنید.

خرابه های زمور را به دقت بررسی کنید

شما می خواهید با دقت در اطراف دشمنان در خرابه های Zamor قدم بزنید.
شما می خواهید با دقت در اطراف دشمنان در خرابه های Zamor قدم بزنید.

هنگامی که از آسانسور بزرگ رولد استفاده می کنید و وارد قله های کوه غول ها می شوید، ویرانه های زامور اولین نقطه عطفی خواهد بود که کشف خواهید کرد. آیتم های فوق العاده ای در اطراف پراکنده شده اند، از جمله Smithing-Stone Miner’s Bell 3. البته، این منطقه همچنین قصد دارد شما را با دشمنان اینجا آشنا کند، که مملو از دشمنان قد بلندی است که کاملا سالم هستند. آنها به سرعت حمله می کنند و تعداد زیادی در اطراف منطقه پراکنده هستند، بنابراین شما می خواهید یا سریع حرکت کنید یا سعی کنید دزدکی حرکت کنید.

روی پل سنگی عظیم رقابت کنید

پل سنگی عظیم به دیگر قله‌های کوه غول‌ها منتهی می‌شود.
پل سنگی عظیم به دیگر قله‌های کوه غول‌ها منتهی می‌شود.

پس از عبور از ویرانه های زامور، مسیر سنگی عظیمی را خواهید دید که بسیار باریک است و تقریباً مانند پلی بین شما و بقیه منطقه به نظر می رسد. در طرف دیگر پل یک پل بزرگ با تیر و کمان قرار دارد. پوشش محدودی از طریق این شکاف وجود دارد و احتمالاً فلش ها شما را از این تاقچه می اندازند. اگرچه درد کمی دارد، اما بهترین برنامه در اینجا پرش به تورنت و عبور از این شکاف با حداکثر سرعت است. روی پل تا وسط چندین آیتم از جمله چند سنگ آهنگری وجود دارد، اما آنها را با احتیاط جمع آوری کنید.

اگر می خواهید با اژدهای یخی مبارزه کنید

تصویر

پس از عبور از پل، خود را در پایین دره ای خواهید دید که رودخانه ای از آن می گذرد. اگر به شمال شرقی بروید، یک دریاچه یخی عظیم وجود دارد. از این منطقه می توانید به بالای دو صخره ای که بر فراز دره آویزان هستند، بروید. در مرکز دریاچه، برف واقعا غلیظ می شود و دید را کاهش می دهد. در این منطقه Borealis، نبرد با رئیس اژدها با مه یخ زده است. شما می توانید 100000 رون و قلب یک اژدها برای شکست دادن او به دست آورید، اما این باس کاملا اختیاری است و اگر به تازگی به قله های کوه غول ها رسیده اید ممکن است کمی دشوار باشد. در انتهای جنوبی دریاچه اولین کلیسای Marika قرار دارد که حاوی اشک مقدس برای ارتقاء فلاسک های شما است.

با استفاده از پل نامرئی وارد خیزش بدعت گذاری شوید

مسیر نامرئی بسیار آسان است، اما یک اشتباه منجر به مرگ می شود.
مسیر نامرئی بسیار آسان است، اما یک اشتباه منجر به مرگ می شود.

برج هرتیکال رایز یکی دیگر از برج های جادویی است که برای ورود به داخل آن باید یک پازل را کامل کنید. برج بالارونده بدعت گذار روی صخره جنوبی قرار دارد، اما برای دسترسی به برج باید به سمت صخره شمالی حرکت کنید. درست روبروی برج روی صخره دیگر، بقایای پلی است که از دره عبور می کند. از اینجا می توانید از یک پل نامرئی برای عبور برای رسیدن به برج هرتیکال رایز استفاده کنید. مسیر برای حدود 90 درصد مسافت مستقیم است قبل از اینکه مجبور شوید مسیر صعودی مدور سمت چپ را طی کنید. این به یک بالکن منتهی می شود که شما را به داخل ساختمان می برد. در اتاق بعدی چندین دشمن منتظر هستند، پس مراقب آنها باشید. در بالای برج، Thorough Rain of Stars، یک طلسم قدرتمند است.

قلعه سول را کاوش کنید و از دست فرمانده نایل رنج ببرید

اگرچه اختیاری است، اما Castle Sol حاوی آیتمی است که یک منطقه مخفی را روی نقشه باز می کند.
اگرچه اختیاری است، اما Castle Sol حاوی آیتمی است که یک منطقه مخفی را روی نقشه باز می کند.

اگر به سمت صخره شمالی دریاچه یخ زده بروید، در نهایت جنگ خود را در قلعه سول، در انتهای شمالی قله های کوه غول ها خواهید یافت. در خارج از قلعه، مقبره عابر پیاده را در منطقه ای خواهید دید که رعد و برق مرتباً در آن اصابت می کند. در داخل قلعه مشتریان بسیار دشواری خواهید یافت، از جمله چند جانور درست در ورودی جلو. خوشبختانه این دو دشمن احیا نشده اند، بنابراین پس از شکست، می توانید بدون نگرانی دوباره وارد قلعه شوید. در داخل یک کلیسا در نیمه راه قلعه سول، هتل اکلیپس، یکی از سلاح های افسانه ای در حلقه الدن قرار دارد. این سلاح باعث ایجاد یک اثر فانی می شود و کاملا قدرتمند است.

در بالای قلعه سول نبرد فرمانده نایل است که دو روح شوالیه را برای مبارزه با او فرا می خواند. این نبرد می‌تواند شگفت‌انگیز باشد، زیرا فرمانده نایل حملات متعددی در منطقه عمل دارد، بنابراین باید از نزدیک شدن به او اجتناب کنید و روح او را از نبرد خارج کنید. در منطقه پشت آن می توانید نیمی از مدال مخفی را پیدا کنید که دسترسی به مسیر به منطقه Haligtree را فراهم می کند، که در شرق قله های کوه غول ها قرار دارد.

قبرستان غول ها

این منطقه مملو از اجساد غول ها است که چندین دشمن در همه جا پراکنده شده اند.
این منطقه مملو از اجساد غول ها است که چندین دشمن در همه جا پراکنده شده اند.

هنگامی که به سمت جنوب دریاچه یخ زده حرکت کنید، از زنجیره ای عظیم به منطقه دیگری عبور خواهید کرد. هزاران غول مرده در اینجا پراکنده شده اند. از اینجا باید به سمت جنوب و سپس غرب بروید تا به منطقه ای که برای ادامه داستان نیاز دارید برسید، اما مکان های کوچکی وجود دارد که ابتدا باید آنها را بررسی کنید. در غرب می توانید مقبره قهرمانی را که غول ها را تسخیر می کند، یکی از سیاه چال های میانی در جهان باز پیدا کنید. در صخره جنوبی می توانید کلیسای “استراحت” را پیدا کنید. درست در خارج از این کلیسا تهاجم NPC وجود دارد. نبرد به خودی خود چندان سخت نیست و مهاجم کاتانای Rivers of Blood را به زمین می اندازد، سلاحی قدرتمند با اثر حالت از دست دادن خون.

با یک غول مبارزه کنید و Erdtree را بسوزانید

Forge of the Giants بخش مهمی از جستجوی اصلی حلقه Elden است.
Forge of the Giants بخش مهمی از جستجوی اصلی حلقه Elden است.

آخرین منطقه ای که می توانید بررسی کنید در قسمت جنوب شرقی قله های کوه غول ها است. در اینجا نبرد با رئیس Fire Giant را خواهید دید که بین شما و توسعه تاریخ قرار دارد. پس از اتمام این نبرد، چیزی برای بررسی در این منطقه وجود ندارد، به جز Forge of the Giants. هنگامی که به بالای فورج رسیدید، به دور لبه بروید تا به آخرین مکان لطف در این منطقه برسید. در اینجا می توانید با ملینا صحبت کنید تا در تاریخ پیشرفت کنید و به منطقه بعدی بازی منتقل شوید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.