منو سایت

راهنمای ماموریت «چیزی که زنده می‌مانیم» بنر آهنین Destiny 2

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای ماموریت «چیزی که زنده می‌مانیم» بنر آهنین Destiny 2

راهنمای ماموریت «چیزی که زنده می‌مانیم» بنر آهنین Destiny 2

این فصل Destiny 2 از هفته اول Risen’s Iron Banner است و Saladin با ماموریت جدیدی به نام What We Survive به برج بازمی گردد. این یک ماموریت کوتاه با تنها پنج مرحله است که پس از تکمیل هر مرحله پاداش ارائه می کند. Iron Banner در فصل 16 دو سلاح جدید معرفی کرد: تفنگ دستی Frontier’s Cry و شمشیر Razor’s Edge. تمام سلاح‌هایی که در حال حاضر در استخر Iron Banner وجود دارد، شامل خط منشأ Skulking Wolf است. این ویژگی به شما رادار بهبود یافته می‌دهد و به شما امکان می‌دهد پس از حملات نهایی هنگامی که تیم شما به شکار می‌رود، از رادار دشمن فرار کنید – این زمانی اتفاق می‌افتد که تیم شما همه مناطق را تصرف کند. زمانی که Destiny 2: The Witch Queen عرضه شد، بانجی Multimach CCX، Timeworn Spire، Guiding Sight، Steady Hand را از Iron Banner Ritual Awards حذف کرد.

اگر می‌خواهید Iron Lord’s Pride را فعال کنید، مطمئن شوید که قسمت‌هایی از مجموعه Iron Forerunner خود را از Season of the Lost به تن کرده‌اید، که به شما فرصتی می‌دهد بعد از مسابقات Iron Banner برنده منشورهای تقویتی شوید. با پوشیدن چهار زره می توانید این مزیت را تا چهار بار ترتیب دهید. اگر هیچ زرهی از فصل گذشته ندارید، می‌توانید پس از پایان مسابقات Iron Banner آنها را آزاد کنید. همچنین برای دریافت Frontier’s Cry یا Razor’s Edge نیازی به تکمیل این ماموریت ندارید – می توانید این سلاح های جدید را با تنظیم توکن ها در Saladin دریافت کنید.

در حال پخش: نظر: ملکه جادوگران بهترین کمپین Destiny 2 تاکنون بوده است

آنچه را که زنده می‌مانیم جستجو کنید

مرحله ی 1

 • 30 نگهبان را شکست دهید
 • تیراندازی از 10 منطقه
 • 15 ضربه نهایی Void یا Solar دریافت کنید

شما می توانید این مرحله را برای یک یا دو مسابقه کامل کنید و مطمئن شوید که زیر کلاس Void یا Solar را به همراه سلاح های اصلی خود برای رسیدن به آن ضربه های نهایی حفظ کنید. اگرچه این یک گام ساده برای جستجو است، تنها چیزی که می تواند شما را مبهوت کند سطح قدرت است. از آنجایی که این اولین بنر آهنی فصل 16 و DLC The Witch Queen است، باید برای سطح قدرت 1500 بالاتر از سقف نرم افزاری قرار بگیرید، زیرا مزایای سطوح فعال می شوند. علاوه بر این، قدرت پاداش حاصل از مصنوعات فصلی در بنر آهنی غیرفعال است.

جوایز: تفنگ Frontier’s Cry و تجهیزات افسانه ای.

گام 2

 • 6 مسابقه بنر آهنی را کامل کنید
 • تیراندازی از 20 منطقه
 • 15 ضربه نهایی را با تفنگ دستی دریافت کنید

پیشرفت مراحل قبلی را می توان به مرحله بعدی منتقل کرد، بنابراین با چندین منطقه که قبلاً تصرف شده اید وارد این ماموریت خواهید شد. فریاد مرزی که به دست می آورید یک سلاح طنین دار با حاشیه قرمز خواهد بود، بنابراین می توانید از آن برای کشتن با تفنگ دستی استفاده کنید.

جایزه: تجهیزات افسانه ای

مرحله 3

 • 100 نگهبان را شکست دهید
 • تیراندازی از 30 منطقه
 • 10 ضربه آخر تیرانداز از خفا یا گلیف دریافت کنید

این مرحله شامل گزینه بازی نزدیک با علامت یا از فاصله دور با یک تک تیرانداز است. برای این مرحله نیازی به دریافت 100 قتل دیگر از نگهبان ندارید، زیرا پیشرفت از مراحل قبلی انجام شده است.

جوایز: تیغ تیغ و تجهیزات افسانه ای

مرحله 4

 • 15 کشتار فوق العاده دریافت کنید
 • تیراندازی از 40 منطقه
 • 5 ضربه نهایی را با شمشیر یا غوغا دریافت کنید

در اینجا می توانید دوباره از گلیف خود استفاده کنید، زیرا به عنوان یک سلاح سرد به حساب می آید. شمشیر شما از شما می خواهد که مهمات سنگین بردارید، بنابراین استفاده از Glyph – که از مهمات ویژه استفاده می کند اما برای حملات غوغا نیازی به مهمات ندارد – ضرری ندارد اگر به مهمات سنگین قبل از اتمام زمان سنج نرسیدید. ظاهر می شود. دقیقاً مانند تفنگ دستی Frontier’s Cry، می توانید از جایزه Razor’s Edge خود در مرحله قبل در اینجا استفاده کنید.

جایزه: تجهیزات افسانه ای

مرحله 5

برای تکمیل جستجو با لرد صلاح الدین در برج صحبت کنید.

جایزه: تجهیزات افسانه ای

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.