منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای ماجراجویی Sea Of Thieves Shrouded Islands: Hexing Skull، منقل و موارد دیگر

راهنمای ماجراجویی Sea Of Thieves Shrouded Islands: Hexing Skull، منقل و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای ماجراجویی Sea Of Thieves Shrouded Islands: Hexing Skull، منقل و موارد دیگر


ماجراهای Sea of ​​Thieves اینجاست. در این حالت با زمان محدود، می‌توانید به تیم خود بپیوندید و ماموریت‌های داستانی جدیدی را در ماسه‌سنگ دزدان دریایی Rare آغاز کنید، جزئیات جدیدی را در رستاخیز جاری Captain Flameheart فاش کنید، در حالی که جوایز استثنایی را برای خود دریافت کنید. در این راهنما، شما را با داستان کامل اولین Adventure (که در حالت Adventure کمی گیج کننده است، اگر چه آنها یکسان نیستند) آشنا می کنیم. در اینجا نحوه تکمیل جزایر کفن شده در دریای دزد آمده است.

پیاده روی به جزایر کفن

ماجراجویی کامل Shrouded Islands صرف نظر از اندازه تیم حدود 90 دقیقه طول می کشد، زیرا درگیری های دشمن به اندازه خدمه شما افزایش می یابد. اگر این اولین ماجراجویی نشان‌دهنده آن چیزی است که می‌توانیم از این رژیم جدید با زمان محدود در آینده انتظار داشته باشیم، به نظر می‌رسد که این ماجراجویی‌ها ممکن است به‌عنوان داستان‌های بلند کوتاه‌تری عمل کنند که برای درگیر کردن بازیکنان برای مدت کوتاهی به جای وجود دائمی در بازی‌ها طراحی شده‌اند. بازی

1. با لارینا صحبت کنید

سفر شما برای کشف حقیقت اینکه چرا فانتوم‌ها بیشتر و بیشتر در دریای دزد ظاهر می‌شوند از هر پاسگاه آغاز می‌شود. خارج از میخانه با Larinna صحبت کنید و گزینه ای را برای شروع ماجراجویی خود انتخاب کنید. شما را به پاسگاه Golden Sands هدایت می کند.

2. قطب نمای مرموز را در پاسگاه Golden Sands جمع کنید

به Golden Sands بروید، جایی که به لطف موسیقی پویا بازی، اکنون در مه سبز شبح‌آلودی پوشانده شده است. به میخانه ویران شده بروید و قطب نمای اسرارآمیز را روی میز کنار ورودی بگیرید. برای بقیه ماجراجویی به منوی شعاعی شما اضافه خواهد شد، بنابراین لازم نیست نگران اشتباه قرار دادن آن باشید.

قطب نما مرموز شما را به پاسخ هایی که به دنبال آن هستید می رساند.
قطب نما مرموز شما را به پاسخ هایی که به دنبال آن هستید می رساند.

3. قطب نما را دنبال کنید تا بل را پیدا کنید

قطب نما همیشه شما را به سمت بل راهنمایی می کند، و اگرچه او چندین خال مادرزادی دارد، اما بهتر است او را فقط در یک جزیره پیدا کنید. جزیره کرسنت. با احتیاط بپرید، زیرا آن نیز در یک غبار سبز غلیظ پوشیده شده است که نمادی از ظهور The Damned است، و همچنان به دنبال قطب‌نمای خاص خود باشید تا زمانی که شما را با بل روبرو کند. در گزینه های گفتگو، ادامه ماجراجویی را انتخاب کنید و شما را به خلیج کشتی شکسته هدایت می کند.

مهمترین چیز این است که شعله روح را از منقل بل بگیرید، آن را به فانوس شخصی خود منتقل می کند. بدون انجام این کار را ترک نکنید. همچنین باید فانوس های کشتی خود را با Flame of Souls جایگزین کنید. اگر بمیرید، رنگ خاص شعله را از دست خواهید داد، اما می توانید آن را از فانوس های کشتی خود پس بگیرید.

4. هشت باربیکیو در خلیج کشتی شکسته روشن کنید

یک بار دیگر در مسیر خلیج کشتی غرق چند مایل دریایی سفر خواهید کرد. مانند بقیه، آن نیز در مه ترسناکی پوشیده شده است، بنابراین در اینجا بسیار مراقب باشید – بیهوده آن را خلیج کشتی شکسته خطاب نکنید. هنگامی که ساحل را لمس می کنید، ارواح را خواهید دید که به جهات مختلف اشاره می کنند. آنها شما را به سمت هشت منقل که باید با کمک شعله روح روشن کنید. هر هشت تا از این منقل در محیط بیرونی جزیره قرار دارند، بنابراین دانستن این موضوع و استفاده از جهت گیری ارواح، یافتن منقل ها را بسیار آسان می کند.

بل را بدون انتقال شعله روح به فانوس خود ترک نکنید.
بل را بدون انتقال شعله روح به فانوس خود ترک نکنید.

گالری

هر بار که منقلی را روشن می کنید، توسط پیروان شبح مانند Flameheart مورد حمله و تمسخر قرار می گیرید. مبارزه کنید و ادامه دهید تا زمانی که هر هشت منقل را در اطراف جزیره روشن کنید. وقتی کارتان تمام شد، به ویرانه های Blackwytche، کشتی شکسته ای که نمی توانید در قلب جزیره از دست بدهید، بروید. به دنبال منقل موقت بگردید، که توسط قفسی که نزدیک توپ آویزان است خمیده است. این منقل را بعد از اینکه هشت تای دیگر را روشن کردید روشن کنید (و به هر حال نمی‌توانید زودتر این کار را انجام دهید، بنابراین می‌دانید چه زمانی وقتش است).

این یک نبرد در برابر رئیس علیه شروع خواهد شد کاپیتان شعله روح. او رئیس بسیار پرمشغله ای است، اما بهترین کار را با بمب های آتش زا و تیراندازی انجام می دهد. اجازه ندهید نزدیک شود، زیرا حمله غوغا او کاملا ویرانگر است. فانتوم های بیشتری را با خود به همراه خواهد داشت و باید از همین روش برای مقابله با آنها استفاده کنید. بمب های آتشین به سرعت با آنها برخورد می کنند، اما مراقب حمله از راه دور آنها باشید. فقط به حرکت ادامه دهید و خوب خواهید شد.

5. نقشه Buried Relic را دنبال کنید، سپس غارت را به Belle برگردانید

در نهایت، شما کاپیتان Soulflame و کلاهبردارانش را شکست خواهید داد و بازی Buried Relic Map را بازی می‌کنید، یک X-معمولی جستجوی نقطه‌ای که شما را به جزیره‌ای نزدیک در وحشی می‌برد. برای من، من را به Arch of the Marauder بفرستید، اما این می تواند به صورت تصادفی ایجاد شود، بنابراین به خاطر داشته باشید که نقشه به کجا می خواهد بروید.

به جزیره مورد نیاز بروید، سپس غنیمت ویژه را بیابید: the جمجمه هگزینگ. به خوبی از او مراقبت کنید و او را به بل در جزیره کرسنت برگردانید. اگر در طول نبرد خود با فانتوم ها طعمه خاصی پیدا کردید، مانند تبلت های Rune، همچنین می توانید آنها را در بل بفروشید. آن را به آن تبدیل کنید و گزینه پایان دادن به گفتگوی ماجراجویی را انتخاب کنید. این است! شما اولین ماجراجویی با زمان محدود را تکمیل خواهید کرد و یک عنوان جدید – “Seeker of Shrouded Souls” – و همچنین لوازم آرایشی و بهداشتی Shrouded Compass را به دست خواهید آورد.

جوایز برجسته شما می تواند به شما کمک کند که از بین بیش از 25 میلیون بازیکن در بازی متمایز شوید، از جمله پنج میلیون در Steam.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.