منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • راهنمای فصل دوم Final Fantasy 7 The First Soldier: Bahamut Primmon، سبک دراگون و تغییرات بزرگ دیگر

راهنمای فصل دوم Final Fantasy 7 The First Soldier: Bahamut Primmon، سبک دراگون و تغییرات بزرگ دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای فصل دوم Final Fantasy 7 The First Soldier: Bahamut Primmon، سبک دراگون و تغییرات بزرگ دیگر

Final Fantasy VII: The First Soldier، فصل دوم، با موضوع یکی از قدرتمندترین احضارها در تاریخ فاینال فانتزی آغاز شده است. با یک سبک جدید، سلاح‌های جدید و موارد دیگر که وارد بازی می‌شوند، در اینجا یک راهنمای مفید برای همه چیز جدیدی که در Final Fantasy VII: The First Soldier در این فصل ارائه می‌شود، آورده شده است.

باهاموت در فصل 2 وارد نبرد سلطنتی می شود.
باهاموت در فصل 2 وارد نبرد سلطنتی می شود.

باهاموت

احضار نمادین در میدان نبرد به عنوان یک دشمن پابرهنه ظاهر می شود، با لحنی از HP و برخی حملات تند و زننده در اختیارش. گروهی از دوستان را جمع کنید و به قسمت های خاصی از نقشه بروید تا سعی کنید موجودی خداگونه را از بین ببرید … و شاید در کنترل شما باشد.

چندین ناحیه از نقشه قبلاً دارای کریستال هایی هستند که از زمین بیرون زده اند، نزدیک شدن به یکی باعث نبرد با باهاموت می شود. حرکت علامت تجاری او زمین را شعله ور می کند و به مرور زمان باعث آسیب می شود، در حالی که حمله Divebomb او می تواند خیلی سریع آسیب زیادی وارد کند.

اگر موفق شوید او را شکست دهید، Bahamut Summon Materia سقوط می کند که به شما امکان دسترسی به موجود قدرتمند را تا پایان مسابقه می دهد. لیست کامل حرکات او در زیر آمده است:

 • نفس شعله ور – نفسی آتشین که چندین بار می زند.
 • یک بمب غواصی – حمله غواصی از هوا که می تواند چندین دشمن را به طور همزمان مورد اصابت قرار دهد.
 • حمله چرخشی – ضربه ی پیچشی که بر سر راه باهاموت به همه چیز خواهد خورد.
 • Umbral Inferno – گلوله های آتش که درست در مقابل باهاموت شلیک می شود.
  • نسخه بارگذاری شده پوسته ها را به انفجارهای خودگردان تبدیل می کند که دشمنان نزدیک را دنبال می کنند.
 • مگا فلار – یک انفجار مهیب که به منطقه عمل آسیب می رساند.
اژدها می توانند به هوا برخاسته و برای آسیب بزرگ به عقب سقوط کنند.
اژدها می توانند به هوا برخاسته و برای آسیب بزرگ به عقب سقوط کنند.

سبک اژدها

سبک کاملاً جدید Dragoon همچنین اولین بازی خود را در Final Fantasy VII: The First Soldier انجام می دهد و به بازیکنان دارای حس هوا گزینه جدیدی را می دهد. اژدها می توانند بالاتر از سایر سبک ها بپرند و همچنین می توانند پس از هر پرش به آرامی به زمین برگردند و به آنها اجازه می دهد خیلی سریع زمین را بپوشانند.

سلاح انتخابی اژدها برای ضرب سرد نیزه است که به آنها اجازه می دهد از فاصله دورتری نسبت به کاربران شمشیر مانند جنگجو حمله کنند. علاوه بر این، توانایی هایی مانند حمله غواصی Dragon’s Favor و Sky Predator، اژدها را هم در زمین و هم در هوا تهدید می کند.

لیست توانایی های Dragoon در زیر آمده است:

 • یک ویژگی بارز: شکارچی آسمانی
  • اژدها می تواند هنگام پریدن از مسافت های طولانی سر بخورد. حمله پرش طول حمله غواصی را آغاز می کند.
 • توانایی ها:
  • خیرخواهی اژدها – سرعت را در مدت زمان کوتاهی افزایش می دهد. با افزایش سرعت، حملات غوغا MP را از دشمنان جذب می‌کنند، به خونریزی آسیب می‌رسانند و در صورت کشته شدن دشمن، HP را بازیابی می‌کنند.
  • پرش بلند – اژدها بالاتر از حد معمول می پرد و در مسیر برگشت به پایین شروع به سر خوردن می کند.
 • مهارت ها:
  • دیوار هوایی – هنگامی که دشمن در زیر اژدها قرار دارد، آسیب ناشی از سلاح گرم را کاهش می دهد.
  • خشم اژدها فوراً هر دشمنی را که به اژدها آسیب وارد می کند علامت بزنید. حمله به دشمن مشخص شده نیز MP آنها را کاهش می دهد.
  • نوسان گسترده – دامنه حملات ترکیبی یک اژدها را در یک غوغا افزایش می دهد.
لیزر سنگین یکی از نقاط قوت Inferno Launcher است.
لیزر سنگین یکی از نقاط قوت Inferno Launcher است.

سلاح های جدید: شعله افکن و پرتاب کننده جهنم

دو اسلحه جدید در فصل 2 وارد استخر غارت می شوند که هر دو را می توان در صندوق های منحصر به فرد سبک باهاموت یافت: بروشور مشعل و در Inferno Launcher.

Flare Thrower یک شعله افکن کوتاه برد است که می تواند ضربات متعددی را به دشمنان نزدیک وارد کند. تا زمانی که دشمن درست در مقابل شما قرار نگیرد، به خوبی کار نخواهد کرد، اما اگر درست در مقابل شما ظاهر شود، می تواند به سرعت دشمن را نابود کند.

Inferno Launcher یک لیزر دوربرد است که می تواند به دو روش مختلف شلیک کند: لیزرهای هدف گیری کوتاه برد که صدمات مناسبی ایجاد می کنند یا یک لیزر بارگذاری شده و سنگین که قابلیت هدف گیری ندارد اما آسیب بزرگی به لیزری که ضربه می زند وارد می کند.

Teleport Materia می‌تواند شما را به مکان‌هایی که قبلاً غیرقابل دسترس بوده است ببرد.
Teleport Materia می‌تواند شما را به مکان‌هایی که قبلاً غیرقابل دسترس بوده است ببرد.

موضوع جدید: Teleport

در نهایت، فصل 2 ماده جدیدی را به شکل Teleport ارائه می‌کند که یک پورتال هم در ناحیه هدف و هم مستقیماً در مقابل کاستور ایجاد می‌کند و به آنها امکان می‌دهد به سرعت از یک نقطه به نقطه دیگر سفر کنند.

این ماتریا بسته به کلاسی که استفاده می‌کنید، هم ویژگی تهاجمی و هم دفاعی دارد. جنگجویان و راهبان می توانند از آن برای طی کردن سریع مسافت استفاده کنند، در مقابل دشمن وارد شوند و در یک غوغا خسارات زیادی وارد کنند. در همین حال، جنگنده های راه دور مانند جادوگر و رنجر می توانند از آن به عنوان گزینه ای برای جیب پشتی استفاده کنند تا در صورت نزدیک شدن دشمنان به موقعیت، از آن خارج شوند.

قبل از آزمایش این ویژگی‌های جدید، مطمئن شوید که سبک Final Fantasy VII: The First Soldier برای شما بهترین است. اگر اصلاً بازی را بررسی نکرده‌اید، بررسی GameSpot Final Fantasy VII: The First Soldier می‌گوید که «خیلی چیزها را باید در نظر داشته باشید، اما زمانی که یاد بگیرید از همه چیز زیر آتش استفاده کنید، نبردها جذاب و شدید هستند. و غیر قابل پیش بینی.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.