منو سایت

راهنمای رودخانه Elden Ring Ainsel: Bosses, Treasures, Rani’s Mission

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای رودخانه Elden Ring Ainsel: Bosses, Treasures, Rani's Mission

رودخانه Ainsel یکی از مناطق زیرزمینی اختیاری در Elden Ring است. در زیر لیورنیا بر روی دریاچه‌های بخش غربی بالای نقشه جهان قرار دارد و به همین دلیل می‌توان از چاه رودخانه آینسل در این منطقه به آن دسترسی داشت. چاه رودخانه آینسل تنها یکی از مکان هایی است که شما به رودخانه انیسل دسترسی خواهید داشت، اما نحوه ایجاد این منطقه می تواند گیج کننده باشد. به دو طرف جنوبی و شمالی تقسیم می شود که هیچکدام مستقیماً به هم متصل نمی شوند مگر اینکه از شمال به جنوب در خرابه های کاخ اُل، بالای محلی که تاجر زاهد در آن قرار دارد بپرید.

چندین بخش مهم برای درک وجود دارد، از جمله منطقه فرعی Nokstella، شهر ابدی، و ارتباط آن با خط ماموریت Rani، که برای باز کردن قفل پایان مخفی رانی مورد نیاز است. شما باید با پیدا کردن Blade of the Killer Fingers وارد سمت شمالی نقشه شوید و در جستجوی رانی پیشروی کنید تا به Rinna’s Rise دسترسی پیدا کنید که حاوی Waygate است که شما را به Main Place of Grace در رودخانه Ainsel می رساند. . دو طرف منطقه دارای گنجینه ارزشمندی است و تنها یک تاجر در ضلع جنوبی منطقه وجود دارد.

رودخانه آینسل (سمت جنوبی)

بالابر چاه رودخانه Ainsel به رودخانه Ainsel شما را به مکانی مبارک به نام اعماق چاه رودخانه Ainsel نزدیک می کند. از اینجا می خواهید وارد غار پر از مورچه های غول پیکر شوید و به سمت چپ آویزان شوید تا به دروازه ورودی رودخانه Ainsel برسید. هنگامی که به اتاق دروازه رسیدید، سطح شیب دار کناری و روی دیوار را آویزان کنید. محل فیض در نقطه مقابل مسیر است. بیشتر مورچه هایی که با آنها روبرو می شوید می توانند با حملات حشرات و جادو از بین بروند، اما مورچه های زره ​​پوش اگر مراقب نباشید می توانند به سرعت به سمت شما هجوم آورند. بهترین شرط شما این است که آنها را یکی یکی با حملات جادویی یا از راه دور در پشت نابود کنید، که اگر از حملات سریع خود خارج شوید، آنها را افشا می کنند.

از بالای قفل اکنون می توانید قسمت اصلی خرابه های کاخ Uhl را ببینید. برای پایین آمدن به خرابه‌های قصر Uhl از دریچه، باید با آسانسور نزدیک بروید تا از افتادن و مردن جلوگیری کنید. پس از رسیدن به آنجا، برای مبارزه با یک گروه کامل از خاک رس آماده شوید.

نقشه رودخانه Ainsel
نقشه رودخانه Ainsel

آن سوی ویرانه‌های کاخ اول، یکی از بازرگانان گوشه‌نشین حلقه الدن است. این در یک ساختار تزئینی بزرگ در سمت دور “اتاق” قرار دارد که حاوی سنگ های سفالی و یک ستاره نامنظم است که اگر مراقب نباشید می تواند شما را بکشد. حملات جادویی و از راه دور برای شکست دادن ستاره بد، و همچنین تمام افراد سفالی که سعی می‌کنند با شارژ کردن از فاصله نزدیک از پوشش شما عبور کنند، کلیدی هستند.

نکته در نقشه رود آینسل: در نزدیکی تاجر زاهد جسدی وجود دارد که تکه ای از نقشه رود آینسل را در خود جای داده است.

کمی به سمت جنوب غربی محل تاجر زاهد می شوید، شما را به رودخانه انیسل در پایین دست نقطه مبارک می برد. دنبال کردن رودخانه به سمت غرب از این نقطه، منظره ای از دریاچه راث را فراهم می کند، اما دنبال کردن رودخانه به سمت شمال، شما را مستقیماً به نبرد Dragonkin Soldier of Nokstella می برد و نگاه خوبی به آنچه از Nokstella می توان انتظار داشت، شهر ابدی که نمی تواند باشد. مستقیماً از اینجا قابل دسترسی است.

نیزه یخ زده از رعد و برق

برای دریافت طلسم Frozen Lightning Spear (حداقل استفاده از Fai 34) باید سرباز Dragonkin از Nokstella را شکست دهید، که در هنگام مرگ نیز 12000 رون پرتاب می کند. سرباز Dragonkin of Nokstella می‌تواند یک رئیس چالش‌برانگیز باشد اگر بخواهید همزمان با بیش از یک شخصیت غوغا بجنگید، اما حملات او زمانی که تمرکز او فقط روی یک نفر باشد، بسیار قابل پیش‌بینی‌تر است. بهترین استراتژی در اینجا این است که تمرکز خود را روی یک جنگنده غوغا نگه دارید، در حالی که مطمئن شوید مبارزان شما فضای کافی برای عقب نشینی و ضربه زدن به رئیس را با هر چیزی که دارند دارند. او تنها پس از اتمام 50 درصد از سلامتی اش شروع به استفاده از شکاف ها کرد و به مهمان فرصت کافی داد تا او را خسته کند.

اصلی در رودخانه Ainsel (سمت شمالی)

قفل منطقه اصلی رودخانه Ainsel تنها پس از ورود به Waygate در Renna’s Rise در طول ماموریت Ranni یا پس از سوار شدن بر تابوت در قسمت شمال غربی Deeproot Depths باز می شود. این بخش از رودخانه آینسل حاوی ناکستلا، شهر ابدی است – مکانی که قبلاً در صورت شکست دادن سرباز اژدهای ناکستلا و پیروزی در نبرد، دیده بودید. تا بتوانید تلاش را به جلو ببرید و شما را در مورد شکارچی آن، سایه بیلفول مطلع کنید. ، که پس از عبور از Nokstella، شهر ابدی، به بازی شما حمله خواهد کرد.

در سمت جنوب منطقه حاصلخیز اصلی آینسل ریول، با انبوهی از مردم سفالی و ستاره ای نامنظم روبرو می شوید که دروازه را به سمت کانال جنوب غربی می راند، جایی که باید در این نقطه بروید تا جریان رودخانه را به سمت ناکستلا دنبال کنید. . در غار مورچه به دوشاخه ای در جاده می رسید، جایی که یک مسیر به چپ و مسیر دیگر به راست می پیچد. دنبال کردن رودخانه در سمت راست شما را در مسیر خود به Nokstella می برد. در این بین، دنبال کردن مسیر سمت چپ شما را به گنجینه ای می برد.

بال آستل

با مورچه زرهی بجنگید (یا فرار کنید) و از طریق تونل به سمت چپ حرکت کنید تا به دهانه ای برسید که در آن دو کاربر جادوی جاذبه از صخره ای رو به ویرانه هایی که تاجر گوشه نشین در آن است، محافظت می کنند. از اینجا کنار صخره را دنبال کنید و به سمت سکوی صخره پایین بپرید و سپس از آن نقطه دیوار را در آغوش بگیرید تا بتوانید به سمت خرابه صندوق گنج در بالا بپرید. این صندوق گنج شامل بال Astel، یک شمشیر منحنی جادویی است که شامل یک حرکت سحابی ویژه قدرتمند و مقیاس به Int، و همچنین Dex و Str.

ناکستلا، شهر ابدی

Knoxtella شهری زیرزمینی مانند Knockron است که توسط اشک های نقره ای و شمشیربازان اشغال شده است. چندین لایه در منطقه شهر وجود دارد و جهتی که انتخاب می کنید تعیین می کند که چه نوع تجربه ای خواهید داشت. * برای ادامه جست و جوی رانی در این زمان لازم نیست * از پله ها بالا بروید و در شهر واقعی سفر کنید، بلکه باید از طریق حوضه رودخانه در کف شهر رفت و آمد کرد و با اشک های نقره ای و سایر دشمنان از جمله مبارزه کرد. حلزون های غول پیکر تا رسیدن به آسانسوری در سمت غربی استخر که شما را به نقطه حاصلخیز Knoxtella Falls می رساند.

ورودی Nokstella
ورودی Nokstella

ماه ناکستل

با دنبال کردن پلکان از Nokstella به سمت بالا، نقطه لطف شهر ابدی شما را به اولین سطح از سه سطح شهر زیرزمینی می برد. مبارزه با هر سطح خطرناک است، عمدتاً به دلیل انبوه اشک های نقره ای که وقتی خیلی نزدیک می شوند در صاعقه منفجر می شوند. با این حال، استفاده از سلاح‌های جادویی و دوربرد (به‌ویژه سلاح‌های اشباع شده از رعد و برق) بهترین گزینه برای دفع این دسته‌ها از فاصله دور قبل از بستن فاصله است. همچنین توپ های غول پیکری را خواهید یافت که باید با سلاح های سنگین یا جادو حذف شوند. توجه داشته باشید که این راهنما به جزئیات نمی‌پردازد و هر یک از گنجینه‌ها و آهنگرهای بارگیری شده در خود شهر را توضیح می‌دهد. این برای شماست که پیدا و کشف کنید.

سطح اول و دوم توسط یک پل به هم متصل می شوند، اما شما باید مسیر خود را در امتداد سنگ مرمر غول پیکر طی کنید تا به پلکان سطح دوم دسترسی پیدا کنید، که شما را به اتاقی می برد که در آن سنگ مرمر و چند قطره اشک نقره از سقف می ریزد. از سمت چپ اتاق خارج شوید و پله های دیگری را خواهید دید. این را تا سطح سوم و آخر دنبال کنید، جایی که باید با دو رئیس انسان‌نما، اشک نقره‌ای و آخرین شمشیر شمشیر نوکس مبارزه کنید. مبارزه با آنها در یک گروه ممکن است دشوار باشد، بنابراین باید شانس را با یک احضار خاکستر انتخابی خود در اینجا برابر کنید. در نهایت، به سمت مخالف اتاق از ورودی بدوید و صندوقچه گنج را باز کنید و ماه ناکستل را آشکار کنید. همچنین در نزدیکی مسیری به سمت جوانه‌های Erdtree در نزدیکی وجود دارد که یک دانه طلایی به آن متصل است.

نبرد عالی با سایه ها و ماموریت رانی

بازگشت به منطقه آبشار Knoxtella، که قبلاً به آن اشاره کردیم، صحبت مجدد با رانی و خسته کردن کل دیالوگ او، شما را از خطر سایه شیطانی که در کمین است آگاه می کند. دنبال کردن راهرو در پایین دست شما را مستقیماً به نبرد با Baleful Shadow می برد که یک جنگنده فوق العاده سریع و تهاجمی است که از نظر ظاهری شبیه Blaidd است.

Baleful Shadow در برابر سم ضعیف است، که باعث می‌شود با تیرها و توانایی‌های سمی به آن حمله کنید (یا اگر دکس شما به اندازه کافی بلند است تیرهای سمی پرتاب کنید) تا بتوانید سم‌سنج او را بسازید. در غیر این صورت، تا جایی که می توانید دور بمانید، زیرا حملات او علاوه بر آسیب و سرعت وحشیانه، دامنه بسیار وسیعی دارند. عاقلانه است که دوستان را برای این نبرد فراخوانی کنیم.

پس از شکست دادن Baleful Shadow، رانی تصمیم می گیرد که شما به هدف خود رسیده اید و به تنهایی قرعه کشی می کند، اما نه قبل از اینکه یک کلید مرموز به شما بدهد. در این مرحله، می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا داستان را عمیق‌تر در دریاچه پوسیدگی دنبال کنید یا به کتابخانه بزرگ رایا لوکاریا بازگردید و قفل صندوق را در کنار رنالا باز کنید. همچنین عبور از رودخانه Ainsel را تبریک می گویم!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.