منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای حمله Pokemon Go Thundurus Therian Forme: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعت حمله و نکات بیشتر

راهنمای حمله Pokemon Go Thundurus Therian Forme: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعت حمله و نکات بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای حمله Pokemon Go Thundurus Therian Forme: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعت حمله و نکات بیشتر

Niantic لیست کامل حملات Pokemon Go را در ماه آوریل اعلام کرد و مربیان با دومین Therian Forme از منطقه افسانه ای Unova در 5 آوریل ملاقات خواهند کرد.

Thundurus Therian Forme بار دیگر در راه پوکمون گو است و خود را به عنوان یک حمله پنج ستاره از 5 تا 12 آوریل معرفی می کند. پس از آن، تورنادوس تریان فورم به عنوان یک حمله برتر، که از 15 مارس تا 20 مارس برگزار شد، انجام شد. زمان Thundurus Therian Forme به عنوان یک حمله پوکمون پنج ستاره همراه با برنامه رویداد Pokemon Go در آوریل 2022 اعلام شد که همزمان با فصل رویداد Alola اجرا می شود و Pokemon Sun و Moon را وارد بازی می کند.

Thundurus Therian Forme دومین افسانه از سه افسانه Therian Forme است که در صحنه حمله پنج ستاره می چرخد، با آخرین عضو از سه گانه Landorus Therian Forme در 26 آوریل وارد عرصه می شود. اگر تورنادوس را گرفتید و قصد دارید با Landorus روبرو شوید، می توانید حمله Thundurus را نیز به چالش بکشید، بنابراین نکات ما را در زیر ببینید.

Thundurus Therian Forme در اواسط آوریل به Pokemon Go باز می گردد.
Thundurus Therian Forme در اواسط آوریل به Pokemon Go باز می گردد.

برنامه حمله Thundurus Therian Forme

Thundurus Therian Forme از 5 آوریل ساعت 10 صبح به وقت محلی وارد حلقه پنج ستاره Raid Ring می شود و تا ساعت 8 بعد از ظهر روز 12 آوریل در آنجا می ماند. متأسفانه، بازی با حمله خود از برنامه‌های مشخصی پیروی نمی‌کند – هیچ تضمینی وجود ندارد که Thundurus یک سالن نبرد را بارگذاری کند – اما بازی دائماً به شما می‌گوید چه کسی برای حمله در اطراف است، بنابراین فقط مراقب باشید.

برای کسانی که به ظاهر Thundurus Therian Forme نیاز دارند یک امید وجود دارد: ساعت حمله هفتگی Pokemon Go در چهارشنبه شب. رویداد Raid Hour در 6 آوریل – که از ساعت 18:00 تا 19:00 به وقت محلی برگزار می شود – تقریباً در تمام سالن های بازی شامل Bolt Strike Pokemon خواهد بود. اگر می خواهید یک عکس تضمینی در Thundurus Therian Forme داشته باشید، دوستان خود را جمع کنید و بعد از شام در 6 آوریل بیرون بروید.

Thundurus Therian Forme and Counters

Thundurus Therian Forme یک پوکمون الکتریکی و پرنده است، ترکیبی که نقاط ضعف زیادی نمی دهد. در واقع، تنها دو نوع از 18 نوع پوکمون آسیب بیشتری به این جانور وارد می کنند، بنابراین مهم است که بدانید آنها چه هستند و بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

پوکمون های یخی و سنگی تنها دو نوع پوکمون با حرکاتی هستند که آسیب بیشتری به Thundurus Therian Forme وارد می کنند. متأسفانه، تنها پوکمونی که با این معرفی دوگانه وجود دارد، نسل ششم Aurorus، هنوز در پوکمون گو نیست، بنابراین باید با تیم خود خلاقیت به خرج دهید. آلولان نینتالز یک انتخاب محکم برای این حمله است، زیرا او یک مهاجم قدرتمند بدون ضعف در حملات تاندوروس است، در حالی که Beartic، Lycanroc، Sudowoodo و دو نفر از سه Regis در Regirock و Regice نیز انتخاب های عالی خواهند داشت.

گونه هایی که باید از آنها دوری کنید

Thundurus سه برابر بیشتر از نقاط ضعف مقاومت دارد، به این معنی که یک سوم از همه گونه‌های Pokemon آسیب کمتری در بحبوحه نبرد وارد می‌کنند. پوکمون های باگ، رزمی، پروازی، چمنی، زمینی و پوکمون های فولادی در برابر رگبار برقی و پرنده تاندوروس ضعیف هستند، بنابراین هیچ پوکمونی حمل نکنید و از این نوع حملات استفاده نکنید و باید رایگان در خانه باشید.

هنوز زمان زیادی تا پیوستن Thundurus Therian Forme به لیست حملات پنج ستاره باقی مانده است، بنابراین اگر قبلاً این کار را نکرده اید، با حمله پنج ستاره Tapu Lele یا Mega Charizard Y Mega Raid آماده شوید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.