منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای حمله Pokemon Go Tapu Lele: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعات حمله، و نکات بیشتر

راهنمای حمله Pokemon Go Tapu Lele: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعات حمله، و نکات بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای حمله Pokemon Go Tapu Lele: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعات حمله، و نکات بیشتر

حمله 5 ستاره ویژه بعدی به Pokemon Go به زودی در راه است و این بار مربیان در جزیره Alolan با یک نگهبان روبرو خواهند شد.

Tapu Lele، دومین پوکمون افسانه‌ای بازی که از منطقه آلولان نشات می‌گیرد، برای آخرین حمله پنج ستاره Pokemon Go معرفی شده است که از هم اکنون تا 26 مارس ادامه دارد. زمان Tapu Lele به عنوان حمله پنج ستاره Pokemon در رویداد هفتگی Lush Jungle، بخشی از رویداد Season of Alola بازی، با حضور Pokemon Sun و Moon در بازی می‌آید. Tapu Lele دومین پوکمون “Tapu” است که در Pokemon Go نمایش داده می شود، با Tapu Koko در حال حاضر در بازی و Tapu Bulu و Tapu Fini هنوز در بازی قرار دارند. اگر Tapu Koko را گرفتار کرده اید، در شرف تکمیل کیت هستید، بنابراین اگر می خواهید حمله Tapu Lele را تحریک کنید، نکات ما را در زیر ببینید.

حمله پنج ستاره بعدی به Pokemon Go Tapu Lele، نگهبان Alola است.
حمله پنج ستاره بعدی به Pokemon Go Tapu Lele، نگهبان Alola است.

برنامه حمله تاپو لله

Tapu Lele در 22 مارس ساعت 10 صبح به وقت محلی وارد رینگ پنج ستاره Raid می شود و تا ساعت 8 بعد از ظهر روز 26 مارس در آنجا می ماند. متأسفانه، بازی با حمله خود از برنامه‌های مشخصی پیروی نمی‌کند – هیچ تضمینی وجود ندارد که Tapu Lele منتظر شما باشد – اما بازی دائماً به شما می‌گوید چه کسی در اطراف است تا حمله کند، پس فقط مراقب باشید.

برای کسانی که به اجرای Tapu Lele نیاز دارند یک امید وجود دارد: ساعت هفتگی Pokemon Go Attack در چهارشنبه شب. رویداد Raid Hour در 23 مارس – از ساعت 18:00 تا 19:00 به وقت محلی – شامل Land Spirit Pokemon تقریباً در تمام باشگاه‌های بازی می‌شود. اگر می خواهید یک شات تضمینی در Tapu Lele داشته باشید، دوستان خود را جمع کنید و چهارشنبه شب بعد از شام بیرون بروید.

Tapu Lele نقاط ضعف و ضد

Tapu Lele یک پوکمون از نوع روانی و پری، یک دونفره از نوع عجیب و غریب در دنیای پوکمون است. این ترکیب تنها نسبت به سه نوع از 18 نوع پوکمون ضعیف است که در ابتدای این حمله پنج ستاره انتخاب زیادی برای شما باقی نمی گذارد.

Pokemon of ghost، poison و steel بهترین شرط بندی شما در برابر نگهبان جزیره هستند، زیرا هر یک از این سه در طول حمله آسیب بیشتری به Tapu Lele وارد می کنند. این بدان معنی است که پوکمون هایی مانند Gengar، Steelix، Alolan Marowak، Venusaur (یا نسخه مگا آن از یک چرخه حمله قبلی) و Crobat کمک بزرگی در طول نبرد خواهند بود. خوشبختانه، Tapu Lele نیز تنها سه مقاومت دارد، بنابراین اگر به چند ضربه سنگین فراتر از نقاط ضعف او نیاز دارید، Kyogre، Groudon و Rhyperior گزینه های خوبی خواهند بود.

گونه هایی که باید از آنها دوری کنید

Tapu Lele از روان و پری در برابر سه نوع پوکمون اژدها، رزمی و روانی مقاوم است. این به این معنی است که هنگام انتخاب تیم خود، پوکمون هایی مانند Dragonite، Macchamp، Lucario و Mewtwo باید سوار کاج شوند. خوشبختانه تنها سه مقاومت به این معنی است که انتخاب شما خیلی محدود نیست، بنابراین در مواجهه با تاپو لله نگران غیبت این مهاجمان معمولاً سنگین نباشید.

هنگامی که لند اسپیریت پوکمون را برای خود فتح کردید، آن را برای چند دور در لیگ Go Battle ببرید یا از آن استفاده کنید یا برخی از حملات دیگر موجود در طول رویداد Lush Jungle، مانند Mega Raid با حضور Mega Charizard Y را به چالش بکشید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.