منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای حمله Pokemon Go Tapu Bulu: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعات حمله و نکات بیشتر

راهنمای حمله Pokemon Go Tapu Bulu: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعات حمله و نکات بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای حمله Pokemon Go Tapu Bulu: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعات حمله و نکات بیشتر

نیانتیک لیست کامل حملات پنج ستاره Pokemon Go را در ماه آوریل اعلام کرد و مربیان باید برای رویارویی با گارد سوم در جزیره آلولان در 12 آوریل آماده شوند.

Tapu Bulu، سومین پوکمون افسانه‌ای بازی، که از منطقه آلولان نشات می‌گیرد، برای آخرین حمله پنج ستاره Pokemon Go معرفی شده است که از هم اکنون تا 26 آوریل ادامه دارد. زمان Tapu Bulu به عنوان حمله پنج ستاره Pokemon همراه با برنامه رویداد Pokemon Go در آوریل 2022 اعلام شد که همزمان با رویداد Season of Alola در بازی اجرا می شود و Pokemon Sun و Moon را وارد بازی می کند.

Tapu Bulu سومین پوکمون “Tapu” است که در Pokemon Go نمایش داده می شود، با Tapu Koko و Tapu Lele در حال حاضر در این بازی حضور دارند و تنها Tapu Fini هنوز وارد بازی شده است. اگر Tapu Koko و Tapu Lele را گرفتار کرده اید، در شرف تکمیل مجموعه هستید، بنابراین اگر می خواهید حمله Tapu Bulu را تحریک کنید، نکات زیر را ببینید.

Tapu Bulu این حمله پنج ستاره را از 12 تا 26 آوریل ارائه خواهد کرد که در این مدت دو ساعت حمله ویژه برنامه ریزی شده است.
Tapu Bulu این حمله پنج ستاره را از 12 تا 26 آوریل ارائه خواهد کرد که در این مدت دو ساعت حمله ویژه برنامه ریزی شده است.

برنامه حمله تاپو بولو

Tapu Bulu در 12 آوریل در ساعت 10 صبح به وقت محلی وارد رینگ پنج ستاره Raid می شود و تا ساعت 8 بعد از ظهر روز 26 آوریل در آنجا می ماند. متأسفانه، بازی با حمله خود از برنامه‌های مشخصی پیروی نمی‌کند – هیچ تضمینی وجود ندارد که Tapu Bulu منتظر شما باشد، اما بازی دائماً به شما می‌گوید چه کسی در اطراف است تا حمله کند، بنابراین فقط مراقب باشید.

با این حال، برای کسانی که نیاز به نمایش Tapu Bulu دارند، یک بارقه امید وجود دارد: ساعت حمله هفتگی Pokemon Go در چهارشنبه شب. دو مورد از رویدادهای آوریل Raid Hour – 13 و 20 آوریل از ساعت 18:00 تا 19:00 به وقت محلی – تقریباً در هر باشگاه ورزشی بازی Land Spirit Pokemon را نشان خواهند داد. اگر می خواهید یک شات تضمینی در تاپو بولو داشته باشید، دوستان خود را جمع کنید و بعد از شام در این دو شب چهارشنبه بیرون بروید.

Tapu Bulu نقاط ضعف و ضد

Tapu Bulu یک پوکمون از نوع علف و پری است، یک دونوازی کمیاب در دنیای پوکمون‌ها که تنها چهار پوکمون دیگر به اشتراک می‌گذارند: Generation V Cottonee و Whimsicott و Generation VII Morelull and Shiinotic. در حالی که یافتن معرفی Tapu Bulu در جای دیگری سخت است، پنج نقطه ضعف آن باید ساخت تیمی را برای مخالفت بسیار آسان تر شناسایی کند.

پوکمون‌های نوع Poison، Poke-Kryptonite Tapu Bulu هستند، با حرکات Poison مانند که در برابر Grass و Fairy Pokemon اثربخشی بیشتری نشان می‌دهند. به این ترتیب، Weezing، Nidoking / Nidoqueen، Muk و Gengar در نبرد با این خدای جزیره ارزشمند خواهند بود.

حرکات آتش، پرواز، یخ و فولاد نیز در برابر Tapu Bulu بسیار موثر هستند، بنابراین هر ترکیبی از Skarmory، Charizard – شاید Mega Charizard Y که در Mega Raid فعلی گرفتار شده اید – Ho-Oh، Articuno، یا Alolan Ninetales در این موارد مفید خواهد بود. نبرد آینده

گونه هایی که باید از آنها دوری کنید

Tapu Bulu از نوع Grass and Fairy در برابر هفت نوع پوکمون مقاوم است، تقریباً نیمی از 18 نوع موجود در بازی های پوکمون، بنابراین پوکمون های زیادی وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنید. پوکمون های تاریک، اژدها، برقی، مبارزاتی، چمنی، زمینی و آبی در پشت با تاپو بولو خواهند جنگید، بنابراین وقتی حمله را به چالش می کشید، پوکمون های سنتی قدرتمندی مانند Blastoise، Dragonite، Lucario، Umbreon و Absol را ترک کنید.

هنوز مدتی باقی مانده تا Tapu Bulu به لیست حملات پنج ستاره بپیوندد، بنابراین با گرفتن هر چه بیشتر علف در طول رویداد فعلی جنگل سرسبز آماده شوید، یا اگر این کار را نکردید با حمله پنج ستاره فعلی Tapu Lele ادامه دهید. من دیگر این کار را نکردم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.