منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای حمله Pokemon Go Mega Venusaur: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعت حمله و نکات بیشتر

راهنمای حمله Pokemon Go Mega Venusaur: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعت حمله و نکات بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای حمله Pokemon Go Mega Venusaur: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعت حمله و نکات بیشتر

آخرین حمله بزرگ در Pokemon Go قبلاً گنجانده شده است و این بار مربیان با دایناسور بزرگی روبرو می شوند که گل ها را حمل می کند.

Mega Venusaur – نسخه بهبودیافته یکی از اولین تکامل‌های آغازین در تاریخ Pokemon – به عنوان آخرین حمله بزرگ در Pokemon Go اعلام شده است که از هم اکنون تا 9 مارس ادامه دارد. زمان Mega Venusaur به عنوان یک ستاره Mega Raid مصادف با رویداد Season of Alola است. Mega Venusaur آخرین Mega Raid است که مربیان را به چالش می‌کشد، با Mega Houndoom که برای آخرین بار سالن‌های ورزشی را سوزانده است. ما مطمئن نیستیم که Mega Venusaur چه زمانی به زنجیره حمله باز خواهد گشت، بنابراین اگر می‌خواهید آن را به چالش بکشید، نکات زیر را بررسی کنید.

Mega Venusaur نشان دهنده مگا استارترها از منطقه کانتو در حملات این هفته است.
Mega Venusaur نشان دهنده مگا استارترها از منطقه کانتو در حملات این هفته است.

پوکمون “مگا” چیست؟

قبل از شروع، اجازه دهید به یک سوال ساده پاسخ دهیم: چه چیزی یک پوکمون “مگا” را از یک پوکمون معمولی متفاوت می کند؟ اولین بار در Pokemon X و Y در سال 2013 معرفی شد، Mega Evolutions یک تقویت موقت بود که فقط برخی از Pokemon ها می توانستند از آن استفاده کنند، تا زمانی که بازیکن آیتم صحیح را در طول ماجراجویی جمع آوری کند، به Pokemon دسترسی به فرم قدرتمندتری می داد.

در پوکمون گو، یک پوکمون مگا شکل می تواند با مصرف مگا انرژی مخصوص آن پوکمون، که از طریق فعالیت هایی مانند کارهای تحقیقاتی و گرفتن پوکمون های دیگر به دست می آید، قفل آن را باز کند. اولین تبدیل به شکل مگا 200 مگا انرژی هزینه خواهد داشت، در حالی که تبدیل های آینده 40 هزینه خواهد داشت.

مگا پوکمون ها نه تنها آمار افزایش یافته اند، بلکه آسیب بیشتری به سایر پوکمون های درگیر در حمله نیز وارد می کنند. با این حال، تغییر شکل فقط هشت ساعت طول می کشد، بنابراین مطمئن شوید که زمان خود را به حداکثر برسانید.

برنامه حمله Mega Venus

Mega Venusaur وارد دایره پنج ستاره Raid می شود که از اول مارس ساعت 10 صبح به وقت محلی شروع می شود و تا ساعت 20:00 روز 9 مارس در آنجا می ماند. متأسفانه، بازی با حمله خود از برنامه‌های مشخصی پیروی نمی‌کند – حملات مگا یکی از شش رتبه‌ای هستند که یک حمله می‌تواند پس از شروع شمارش معکوس به خود اختصاص دهد – اما بازی دائماً به شما می‌گوید چه کسی برای حمله در اطراف است، پس فقط مراقب باشید. حملات مگا، به ویژه، با یک تخم مرغ قرمز خاص مشخص می شوند.

نقاط ضعف و منع مصرف مگا ونوس

Mega Venusaur حالت عادی خود را حفظ می کند، بنابراین به گروهی از پوکمون ها نیاز دارید که بتوانند انواع علف ها و سم را مدیریت کنند. این ترکیب مقاومت خوبی به Mega Venusaur می دهد، اما چهار نوع مختلف وجود دارد که می تواند مگا ونوسور را در یک حمله مناسب کند.

حرکاتی مانند آتش، پرواز، یخ و روان در برابر Mega Venusaur بسیار موثر خواهند بود، بنابراین پوشیدن پوکمون از این نوع مطمئن‌ترین شرط است. Charizard در هر شکل مگا گزینه ای عالی است زیرا می تواند با حرکات آتش و پرواز برای آسیب بیشتر ضربه بزند. اگر هنوز قفل آنها را باز نکرده اید، Moltres نیز مسئول صورتحساب Fire/Flying خواهد بود، در حالی که Articuno ممکن است یک نوع موثر Ice/Flying دوگانه ارائه دهد. Mewtwo یک شمارنده نوع ذهنی عالی می سازد، در حالی که Magmortar و Blaziken می توانند در صورت نیاز به عنوان Fire-type پر کنند.

گونه هایی که باید از آنها دوری کنید

Mega Venusaur انواع مختلفی از حملات را تحمل می کند، یکی بیشتر از مقداری که در برابر آن ضعیف است. سایر انواع چمن را باید روی نیمکت رها کرد، زیرا Mega Venusaur در برابر حملات از نوع خود مقاوم ترین است. حرکات الکتریکی، مسحور کننده، رزمی و آبی نیز در برابر این تهدید بزرگ ضعیف شده اند، بنابراین پوکمون هایی مانند لوکاریو و بلاستویس می توانند این مورد را از بین ببرند.

هنگامی که دایناسور مگا پوکمون را برای خود اسیر کردید، آن را به تیم خود اضافه کنید تا در دو هفته آینده، تاپو کوکو، حمله پنج ستاره را آغاز کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.