منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای حمله Pokemon Go Mega Ampharos: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعت حمله و نکات بیشتر

راهنمای حمله Pokemon Go Mega Ampharos: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعت حمله و نکات بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای حمله Pokemon Go Mega Ampharos: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعت حمله و نکات بیشتر


جدیدترین Mega Raid Pokemon Go اکنون در حال اجراست و این بار مربیان با یک دشمن برق گرفته و مزین به ابرها روبرو خواهند شد. Mega Ampharos – نسخه بهبود یافته گوسفند تکان دهنده در منطقه Johto، آخرین تکامل Mareep – به عنوان آخرین Pokemon Go Mega Raid معرفی شده است که از هم اکنون تا 1 مارس اجرا می شود. Mega Ampharos آخرین Mega Raid است که مربیان را به چالش می کشد، با Mega Houndoom در اوایل این ماه، Mega Raids را روشن کرد. ما مطمئن نیستیم که Mega Ampharos چه زمانی به زنجیره حمله بازمی گردد، بنابراین اگر آن را به چالش کشیدید، نکات زیر را بررسی کنید.

Mega Ampharos با یال بلند هدف بعدی Pokemon Go Mega Raid است.
Mega Ampharos با یال بلند هدف بعدی Pokemon Go Mega Raid است.

پوکمون “مگا” چیست؟

قبل از شروع، اجازه دهید به یک سوال ساده پاسخ دهیم: چه چیزی یک پوکمون “مگا” را از یک پوکمون معمولی متفاوت می کند؟ اولین بار در Pokemon X و Y در سال 2013 معرفی شد، Mega Evolutions یک منبع تغذیه موقت بود، به این معنی که Pokemon به آن دسترسی داشت، تا زمانی که بازیکن آیتم مناسب را در طول ماجراجویی مونتاژ کند، به این پوکمون دسترسی قوی‌تری می‌داد.

در پوکمون گو، یک پوکمون مگا شکل می تواند با مصرف مگا انرژی مخصوص آن پوکمون که از طریق فعالیت هایی مانند کارهای تحقیقاتی و گرفتن پوکمون های دیگر به دست می آید، به آن دسترسی پیدا کند. اولین تبدیل به شکل مگا 200 مگا انرژی هزینه خواهد داشت، در حالی که تبدیل های آینده 40 هزینه خواهد داشت.

مگا پوکمون ها نه تنها آمار افزایش یافته اند، بلکه آسیب بیشتری به سایر پوکمون های درگیر در حمله نیز وارد می کنند. با این حال، تغییر شکل فقط هشت ساعت طول می کشد، بنابراین مطمئن شوید که زمان خود را به حداکثر برسانید.

برنامه حمله مگا آمفاروس

مگا آمفاروس در 16 فوریه ساعت 10 صبح به وقت محلی وارد رینگ پنج ستاره می شود و تا ساعت 8 بعد از ظهر روز 1 مارس در آنجا می ماند. متأسفانه، بازی از برنامه‌های زمانی مشخصی برای حمله خود پیروی نمی‌کند – Mega Raids یکی از شش رتبه‌ای هستند که می‌توانید پس از شروع شمارش معکوس در آن باشید – اما بازی دائماً به شما می‌گوید چه کسی در اطراف حمله است، پس فقط مراقب باشید. Mega Raids، به ویژه، با یک تخم مرغ قرمز خاص مشخص شده است.

مگا آمفاروس نقاط ضعف و مخالف

Mega Ampharos زمانی که Mega تکامل یافت، به یک پوکمون از نوع الکتریکی/اژدها تبدیل شد و نوع Dragon را به معرفی الکتریکی شکل اصلی اضافه کرد. با کمال تعجب، افزودن نوع Dragon به Mega Evolution نیز تعداد نقاط ضعف پوکمون را چهار برابر می کند – از یک نقطه ضعف به چهار افزایش می یابد – ایجاد استراتژی برای لحظه حمله آینده را بسیار آسان تر می کند.

حرکات اژدها، پری، زمین و یخ در برابر مگا آمفاروس بسیار موثر خواهد بود، بنابراین قبل از انجام حرکت خود را با این حرکات شارژ کنید. Excadrill و Rhyperior گزینه‌های فوق‌العاده‌ای برای این نبرد هستند، و گرچه Garchomp می‌تواند کار کند، Dragon نیز هست، به این معنی که برای هر حمله Mega Ampharos Dragon ضعیف خواهد بود. Galarian Darmantian و Mamoswine می توانند با حرکات قدرتمند از ضعف Ice-type استفاده کرده و گزینه های متعددی را در اختیار شما قرار دهند.

گونه هایی که باید اجتناب کرد

مگا آمفاروس در این شکل می تواند نقاط ضعف خود را چهار برابر کند، اما انعطاف پذیری خود را نیز از سه به شش افزایش می دهد. حرکات الکتریکی در برابر مگا آمفاروس کمترین تأثیر را دارند، بنابراین Raichu و Zapdos را برای این حرکت در خانه بگذارید. حرکاتی مانند آتش، پرواز، چمن، فولاد و آب نیز ایده های بدی هستند، اگرچه آنها به اندازه حرکات الکتریکی در برابر مگا آمفاروس ها مقاومت نمی کنند.

پس از شلیک تکان دهنده مگا پوکمون زرد برای خود، برای تور Pokemon Go آینده: Johto و رالی آماده سازی Poke Ball آماده شوید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.