منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای حمله پوکمون گو تاپو کوکو: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعات حمله و نکات بیشتر

راهنمای حمله پوکمون گو تاپو کوکو: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعات حمله و نکات بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای حمله پوکمون گو تاپو کوکو: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعات حمله و نکات بیشتر

راهنمای حمله پوکمون گو تاپو کوکو: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعات حمله و نکات بیشتر

حمله پنج ستاره ویژه بعدی Pokemon Go اکنون است، و مربیان می توانند جریان انرژی استوایی را در حالی که تلاش می کنند این پوکمون افسانه ای را بگیرند، احساس کنند.

Tapu Koko، اولین پوکمون افسانه ای این بازی، که منشا آن منطقه آلولان است، به عنوان آخرین حمله پنج ستاره Pokemon Go اعلام شده است که از هم اکنون تا 15 مارس ادامه دارد. زمان Tapu Koko به عنوان حمله پنج ستاره Pokemon به عنوان بخشی از رویداد Season of Alola بازی است که Pokemon Sun و Moon را به بازی معرفی می کند. Tapu Coco اولین Tapu Pokemon است که در Pokemon Go معرفی شده است و Tapu Bulu، Tapu Fini و Tapu Lele نیز در راهند. با این حال، هر فرصتی برای اضافه کردن یک پوکمون کمیاب مانند این ارزشش را دارد، بنابراین اگر می‌خواهید حمله را به چالش بکشید، نکات ما را در زیر بررسی کنید.

برنامه حمله تاپو کوکو

تاپو کوکو وارد دایره پنج ستاره Raid می شود که از اول مارس ساعت 10 صبح به وقت محلی شروع می شود و تا ساعت 20:00 روز 15 مارس در آنجا می ماند. متأسفانه، بازی با حمله خود برنامه خاصی را دنبال نمی کند – هیچ تضمینی وجود ندارد که Tapu Koko منتظر شما باشد، اما بازی دائماً به شما می گوید که چه کسی در اطراف است تا حمله کند، بنابراین فقط مراقب باشید.

برای کسانی که به نمایش Regirock نیاز دارند یک امید وجود دارد: ساعت حمله هفتگی Pokemon Go در چهارشنبه شب. رویداد Raid Hour برای دو هفته آینده – 2 مارس و 9 مارس از ساعت 18:00 تا 19:00 به وقت محلی – تقریباً در تمام سالن های بازی شامل Land Spirit Pokemon خواهد شد. اگر می خواهید یک شات تضمینی در تاپو کوکو داشته باشید، دوستان خود را جمع کنید و چهارشنبه شب بعد از شام بیرون بروید.

Tapu Coco نقاط ضعف و ضد

Tapu Koko یک پوکمون الکتریکی و مسحور کننده است، یک نوع دوگانه منحصر به فرد که فقط با Dedenne از منطقه Kalos مشترک است. مقاومت دو نوع مجزا بیشتر نقاط ضعف آنها را برطرف می کند، اما دو نوع هستند که آسیب بیشتری به تاپو کوکو وارد می کنند: زمینی و سمی.

Landorus، Garchomp و Excadrill دارایی‌های عظیمی خواهند بود که به Tapu Koko حمله می‌کنند و حرکاتی مانند Earthquake و Earth Power خسارات زیادی را وارد می‌کنند. اگر یک Hoenn Legendary در زرادخانه خود دارید، Groudon نیز یک گزینه عالی است. اگر ترجیح می‌دهید نوع Poison را انتخاب کنید، نوع دوبل Roserade’s Grass/Poison نه تنها گزینه‌های حمله نوع Poison را در اختیار شما قرار می‌دهد، بلکه نوع Grass نیز در برابر حرکات الکتریکی مقاومت می‌کند و یک گزینه حفاظتی اضافی ارائه می‌دهد. Mega Venusaur – Mega Raid این ماه – نیز در اینجا به خوبی کار خواهد کرد.

گونه هایی که باید از آنها دوری کنید

Tapu Coco از نوع برقی و مسحورکننده دارای مقاومت داخلی در برابر شش نوع مختلف پوکمون است که باید از پوشیدن همه آنها در حمله خودداری کنید. انواع اژدها بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند، زیرا تاپو کوکو با معرفی یک پری در برابر حرکات اژدها مقاومت مضاعف دارد. اشکالات، حرکات تاریک و جنگی نیز توسط پری Tapu Coco مخالفت می‌کند، در حالی که حرکت‌های الکتریکی و پروازی مخالف ورودی الکتریکی هستند.

هنگامی که Land Spirit Pokemon را برای خود گرفتید، آن را برای چند دور در لیگ Go Battle ببرید و برای روز بعدی انجمن با Sandshrew آماده شوید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.