منو سایت

راهنمای جستجوی Elden Ring Rogier

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای جستجوی Elden Ring Rogier

ماموریت Rogier در Elden Ring یک ماموریت طولانی و پیچیده است که عمیقاً به دانش Elden Ring می رود. مسیرهای زیادی برای تکمیل دارد، اما اگر اقدامات خاصی را خیلی زود انجام دهید، به راحتی می توانید به طور تصادفی خود را از تکمیل آن مسدود کنید. این ماموریتی است که ممکن است به پایان رساندن آن بهترین گزینه نباشد. از بین بردن ماموریت Rogier – و ماموریت خود جادوگر – با چندین آیتم منحصر به فرد به شما پاداش می دهد.

چگونه جستجوی خود را برای Rogier در Elden Ring شروع کنید

جستجو برای Rogier زمانی آغاز می شود که برای اولین بار او را در کلیسای کوچک Stormveil Castle ملاقات می کنید. بدون راهنمایی گریس با او صحبت کنید تا در مورد ماموریت او و وضعیت اسفناک Tarnished مطلع شوید، سپس به پاکسازی سیاه چال ادامه دهید. روژیر پس از شکست دادن گودریک پیوند خورده، در بالکن مشرف به سالنی که در آن با آلبریچ مبارزه می کنید، در Roundtable Hold ظاهر می شود.

اگر می خواهید داستان فروپاشی حلقه الدن را یاد بگیرید، قبل از اینکه دوباره با روژیر صحبت کنید با ویچ رانی صحبت نکنید وگرنه قبل از پایان ماموریت می میرد.. ما هنوز هیچ فایده ای جز دانش برای زنده نگه داشتن روژیر پیدا نکرده ایم. اگر قبل از تحویل علامت به راجیه با رانی صحبت می‌کردید و او می‌میرد، می‌توانید جسد او را در انبار غارت کنید تا مجموعه‌ای از زره‌های روژیر، یک بلبرینگ زنگ دوقلو Husks منحصربه‌فرد، و نامه‌ای که به شما می‌گوید کجا برادر D را پیدا کنید. ماموریت فیا

پس از صحبت با او، اگر او زنده است، Rogier یک Rapier of Rogier +8 به شما می دهد، یک شمشیر جادویی با خاکسترهای داخلی از جنگ Carian Phalanx. گزینه های دیالوگ خود را تمام کنید و سریع به سایت لیفت ساید گریس در قلعه استورم ویل برگردید.

لکه خون راجیه (شاهزاده مرگ طوفان) را کجا پیدا کنیم

مرحله بعدی جستجو شامل یک نبرد دشوار علیه روح درخت زخمی است. این ماموریت دارای تایمر نیست، بنابراین شما آزاد هستید که نبرد را تا زمانی که سطح خود را بالا ببرید و تجهیزات مختلف دریافت کنید، به تعویق بیندازید. باز هم ساده اگر می خواهید این جستجو را کامل کنید، هنوز با رانی صحبت نکنید.

راه طولانی است، اما شما (عمدتا) ایمن خواهید بود.
راه طولانی است، اما شما (عمدتا) ایمن خواهید بود.

پس از خروج از دوربین Liftside به راست بپیچید و دوباره به راست بپیچید. طاقچه ای را می بینید که جسدی روی آن نشسته است. به لبه نزدیک شوید و تا لبه زیرین پایین بیایید. سقوط HP را کاهش می دهد، اما شما را نمی کشد. با احتیاط روی تیری که از زیر خود بیرون زده پایین آمده، به راست بپیچید و روی داربست بپرید. راه خود را به سمت زمین دراز کنید و قبل از حرکت با موش ها مقابله کنید.

مطمئن شوید که اسکراب اشکی را شکست دهید همچنین به این دلیل که جادوی قدرتمند Rancorcall از بین رفته است.

مرزهای باریک دخمه در نهایت به یک منطقه وسیع باز می شود که روح درخت ظاهر می شود. او را شکست دهید، سپس وارد اتاق پشت سر او شوید و لکه خون را در مقابل شاهزاده مرگ – چهره مرده غول پیکر – لمس کنید تا تصویری از روژیه را ببینید. به انبار برگردید و دوباره با راژیر صحبت کنید.

از نظر فنی، می‌توانید لکه‌های خون را در طول نبرد یا حتی قبل از شروع ماموریت Rogier ببینید، اما برای پیشبرد کوئست باید پس از شکست Tree Spirit دوباره آن را ببینید.

چاقوی بلک گلیف را در حلقه الدن کجا پیدا کنیم

فیا، بانوی مرگ را در آغوش بگیرید و از او بخواهید که شما را در آغوش بگیرد (مطمئن شوید که در اسرع وقت از نعمت بالداچین برای از بین بردن اثرات منفی سلامتی استفاده می کنید). با او صحبت کنید تا زمانی که تمام گزینه های گفتگو را پاک کنید تا در مورد چاقویی که گادوین طلایی را کشت. برخی از بازیکنان گزارش می دهند که این گزینه ها تنها پس از دریافت دومین Rune عالی در دسترس هستند. اگر فیا در مورد چاقو به شما چیزی نگوید، قبل از تلاش مجدد ابتدا رنالا را بزنید.

جاده طولانی و پر از خطر است، پس برای دیدن مناظر توقف نکنید.
جاده طولانی و پر از خطر است، پس برای دیدن مناظر توقف نکنید.

به دنبال دخمه های چاقوی سیاه در شرق لیورنیا باشید. برای جلوگیری از زنده شدن اسکلت های متحرک از یک مشعل یا میله مشعل استفاده کنید. از «کلیسای نذر» به سمت شمال بروید، از «مینور اردتری» بگذرید تا جاده به پای صخره ختم شود. یک جنگجوی ارواح راه شما را مسدود می کند، اما شما می توانید به سادگی به دخمه ها فرار کنید و در Place of Grace استراحت کنید تا او را دفع کنید.

Glyph را نزد Rogier بیاورید و با او صحبت کنید تا در مورد حقیقت پشت The Shattering بیشتر بدانید. ممکن است لازم باشد برای باز کردن قفل این گزینه‌های گفتگو، دوباره به Hold بروید.

در نهایت، روژیر از شما می خواهد که رانی را پیدا کنید و عاشق او شوید. این شامل شکست رئیس Carian Manor، Loretta است که مسیر سه خواهر را باز می کند، جایی که رانی زندگی می کند. رانی به شما می گوید به محض صحبت با او بروید. سفر به Hold از نو و یک بار دیگر با روگی صحبت کرد. او شما را نزد رانی برمی‌گرداند و رانی می‌پذیرد که شما را به عنوان رعیت خود بپذیرد.

ماموریت رانی از اینجا شروع می شود و روژیر به خواب عمیق و به ظاهر دائمی فرو می رود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.