منو سایت

راهنمای بازی Maneater توسط Empress منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای بازی Maneater توسط Empress منتشر شده است

بازی Maneater در میان عناوین سال گذشته، به صورت RPG منتشر شد که بازیکنان را در نقش یک کوسه مرگبار قرار می داد. این بازی به دلیل استفاده از مکانیزم امنیتی Denovo کرک نشد. بالاخره بیش از یک سال از تاریخ انتشار می گذرد بازی پای Maneater گیمرهای PC منتشر شده به زودی می توانند ماجراجویی خود را به عنوان یک کوسه قاتل آغاز کنند و تمدن بشری را در یک بازی متفاوت نابود کنند.

Empress که تنها فردی است که می‌تواند Denuvo را از بازی‌ها حذف کند، خبر خوبی برای کاربران رایانه‌های شخصی دارد، او می‌گوید که فناوری جدیدی اختراع کرده است که امکان حذف کامل “سرطانی به نام Denuvo” را از فایل اجرایی فراهم می‌کند. او می گوید فناوری جدیدش ترکیبی از روش های جدید و قدیمی است و آن را ترکیبی می نامد. او موفق شد Denovo را به طور کامل از بازی و کدهای آن حذف کند و اثری از او در بازی قابل مشاهده نیست.

پای بازی Maneater توسط افراد مختلف تست شده و ایرادات آن برطرف شده است تا بازیکنان تجربه ای کاملا روان داشته باشند. Empress ادعا می کند که نسخه کرک شده بهتر از بازی اصلی کار می کند و دلیل آن حذف Denovo است. او دوباره این مکانیسم دفاعی را سرطانی نامید که در بازی گسترش می یابد. روش جدید کرک ممکن است منجر به کرک شدن بیشتر بازی در آینده شود. مثل همیشه، ملکه از ریل خارج شد و متنی طولانی برای پیروانش منتشر کرد.

بازی پای Maneater

بازی پای Maneater

ملکه می‌گوید هزینه بازی کرک را کسی پرداخت کرده است که برای کار او ارزش قائل است. او در نهایت می گوید که هر بازی بدون شخصیت زن زباله است و همچنین از اکثر شخصیت های زن بازی های ویدیویی متنفر است. او معتقد است که سازندگان هیچ ایده ای در مورد بدن زن ندارند و همه شخصیت ها را بسیار لاغر نشان می دهند. او در ادامه می گوید که طرفداران زیادی دارد و عزیزانش را «خانواده» می داند. او همچنین خود را عجیب و غریب می نامید.

قسمت آخر توضیحات پای Maneater متعلق به اکتیویژن بلیزارد است و اینکه آزار جنسی کارکنان و زنان این شرکت را به شدت محکوم می کند و برای همه مدیران سخت است. در نهایت می گوید بلیزارد اولین شرکتی بود که یک بازی «کاملا آنلاین» ساخت و به همین دلیل از آنها متنفر است. در پایان Empress هیچ سرنخی در مورد کرک بعدی بازی نداد و فقط گفت که هنوز کار می کند. لینک های دانلود کرک بازی Maneater به زودی در بازی فارسی آپلود خواهد شد.

منبع: Reddit