منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای آسان برای استراتژی مثلثی برای XP: نحوه سطح بندی سریع همه واحدها

راهنمای آسان برای استراتژی مثلثی برای XP: نحوه سطح بندی سریع همه واحدها

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای آسان برای استراتژی مثلثی برای XP: نحوه سطح بندی سریع همه واحدها

Triangle Strategy جدیدترین بازی HD-2D از Square Enix است. Triangle Strategy اگرچه شبه دنباله ای برای Octopath Traveler است، اما Triangle Strategy یک بازی نقش آفرینی تاکتیکی است که ردپای Final Fantasy Tactics و Fire Emblem را دنبال می کند. با یک لیست بزرگ و بسیاری از برخوردهای چالش برانگیز، می خواهید واحدهای خود را در صورت امکان به حداکثر سطح برسانید. در اینجا نحوه خرد کردن XP در Triangle Strategy آورده شده است.

نبردهای ساختگی منبع بی پایان XP هستند

لیست نبردهای جعلی موجود را می توان در کمپ با صحبت با بارمن مشاهده کرد.
لیست نبردهای جعلی موجود را می توان در کمپ با صحبت با بارمن مشاهده کرد.

بهترین راه برای خرد کردن XP در Triangle Strategy این است که در چیزی که بازی می‌نامید شرکت کنید نبردهای ساختگی روانی. آنها را می توان با صحبت با متصدی بار در کمپ خود پیدا کرد. این نبردها به تاریخ ربطی ندارند و به شما اجازه می دهند تا با انواع خاصی از موقعیت ها و دشمنان تمرین کنید. مزیت اینجا این است که در حالی که این نبردها واقعاً در زمینه تاریخ اتفاق نمی‌افتند، همه XP و آیتم‌های برنده شده واقعی هستند. این نبردها همچنین می توانند به طور نامحدود تکرار شوند، بنابراین می توانید هر چقدر XP می خواهید آسیاب کنید. با پیشرفت در تاریخ، نبردهای جدید ظاهر می شوند و هر نبرد دارای یک سطح توصیه شده است.

نحوه پرداختن به XP در Triangle Strategy کمی عجیب است، اما هنگامی که آن را درک کردید، می توانید از این نبردهای ساختگی به نفع خود استفاده کنید. اگر واحدی در سطح پایین‌تری نسبت به دشمنانی که با آن روبرو می‌شود یا سطح ماموریت توصیه‌شده باشد، مقدار XP که برنده می‌شود افزایش می‌یابد. در صورت تجاوز از واحد برای سناریو، مبلغ کاهش یافته دریافت می شود. واحدهای هم سطح به این معنی است که مقدار پیش فرض XP برنده خواهد شد.

برای تراز کردن دستگاه 100 XP نیاز است. واحدهای سطح پایین‌تر بسته به میزان پایین‌تر بودنشان، از 40 XP تا 75 XP برنده خواهند شد. واحدهای هم سطح معمولاً حدود 10 تا 15 XP دریافت می کنند و بالاتر از سطوح به معنای حدود 5 XP است. XP برای حمله به دشمن، استفاده از یک آیتم یا استفاده از یک توانایی داده می شود. این بدان معناست که وقتی می خواهید واحدهای خود را افزایش دهید، اگر می توانید دائماً از توانایی های آنها استفاده کنید. از شفا دهنده‌ها بخواهید که واحدها را با HP کامل و واحدهای پشتیبانی برای استفاده از بوف‌های غیر ضروری درمان کنند. هر عملی به جز حرکت، XP می دهد، بنابراین همیشه واحدهای خود را وادار به انجام کاری کنید.

هیچ permadeath در Triangle Strategy وجود ندارد و مهم نیست که چند واحد می میرند تا زمانی که در نبرد جعلی برنده شوید. بنابراین، بهترین راه برای تراز کردن واحدهای خود با سطح پایین تر این است که از بالاترین سطحی که می توانید با آنها وارد نبرد ساختگی شوید. شما به سرعت تعداد واحدهای بیشتری نسبت به آنچه که می‌توانید در هر نبردی در استراتژی مثلث مستقر کنید خواهید داشت، بنابراین باید در نقطه‌ای خود را تقویت کنید تا کل لیست را برای نبرد آماده نگه دارید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Triangle Strategy، به بررسی فعلی GameSpot Triangle Strategy مراجعه کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.