منو سایت

رئیس آمازون گیمز استعفا داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رئیس آمازون گیمز استعفا داد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، مایکل فرازینی که ریاست شرکت آمازون گیمز را بر عهده داشت پس از ۱۸ سال استعفا داد و آمازون را ترک کرد.

آمازون چندین سال است که بزرگترین فروشگاه آنلاین جهان بوده است. همین امر باعث شد تا این شرکت سعی کند در زمینه های مختلف از جمله سرگرمی وارد شود. آمازون گیمز به عنوان دست آمازون در زمینه بازی های ویدیویی شناخته می شود. تمرکز این شرکت بر تولید و انتشار آثار مختلف است. آمازون گیمز در سیاتل، واشنگتن تاسیس شد و تعدادی بازی ساز کهنه کار از جمله کیم سویفت و کلینت هاوکینگ دارد.

اکنون آمازون فرازینی، رئیس آمازون گیمز، جدایی خود را از این شرکت اعلام کرده است. در نتیجه، او پس از 18 سال با آمازون شرکت را به طور کامل ترک کرد. مایکل فرازینی با انتشار پستی در لینکدین اعلام کرد که قصد دارد در میانه دوران کاری خود استراحت کند.

او در بیانیه ای نوشت: «اگرچه عملاً زمانی برای بازنشستگی وجود ندارد، فکر می کنم اکنون زمان آن فرا رسیده است. در شش ماه گذشته دو بازی پیشرو منتشر کرده‌ایم و مجموعه‌ای از بازی‌های امیدوارکننده داریم که در آینده منتشر خواهند شد.»

مایکل فرازینی قبل از اینکه رئیس شرکت آمازون گیمز شود، مدیر خدمات نویسندگی آمازون بود. در سال 2009، آمازون تصمیم گرفت بخش نوپای بازی های ویدیویی را در اختیار بگیرد. تولید بازی های آمازون در ابتدا انتظارات را برآورده نکرد. تا سال 2018، تنها چند بازی موبایل و یک پلاگین برای Twitch از این شرکت در دسترس بود.

بازی های آمازون بازی های آمازون

Lost Ark موفق ترین کار آمازون گیمز است

در سال های اخیر، روند ساخت تعدادی بازی مورد انتظار آمازون گیمز متوقف شده است. برای مثال، بازی MMO اقتباسی از The Lord of the Rings است. یکی دیگر از محصولات آمازون گیمز Crucible است که به سبک Hero Shooter ساخته شده است. این اثر مدت کوتاهی پس از انتشار از دسترس خارج شد.موفقیت آمازون در زمینه بازی با انتشار New World در سال گذشته آغاز شد. اما حتی همین تاثیر نیز مشکلات زیادی داشت که تعداد بازیکنان را کاهش داد.

آمازون گیمز وظیفه انتشار MMO معروف کره جنوبی، Lost Ark را در اروپا، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی دارد. بر خلاف دنیای جدید، Last Arc با استقبال خوبی از سوی بازیکنان روبرو شده است و همچنان از موفقیت خود لذت می برد.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. یکی از سازندگان بازی Crucible عدم موفقیت این اثر در جلب توجه عموم را ناشی از تصمیمات اشتباه مدیران آمازون گیمز دانست. موفقیت بازی های New World و Lost Ark نشان می دهد که تغییرات مثبتی در آمازون گیمز رخ داده است.

نظر شما در مورد استعفای رئیس آمازون گیمز چیست؟ آیا این باعث بهبود کیفیت کار شرکت می شود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PC Gamer