منو سایت

دو نسخه از Crash Bandicoot در حال توسعه هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دو نسخه از Crash Bandicoot در حال توسعه هستند

با توجه به شایعات منتشر شده از یک بازی ویدیویی قابل اعتماد، در حال حاضر دو نسخه از این سری وجود دارد بازی Crash Bandicoot در حال توسعه است با توجه به حساب توییتر TheRealInsider که اخیراً به دلیل افشای جزئیات عناوین مختلف شناخته شده است، ادعا می کند که دو نسخه جدید از سری بازی های Crash Bandicoot در حال حاضر در دست توسعه هستند.

به گزارش پارسی گیم، نزدیک به چندین سال است که طرفداران سری بازی های محبوب کرش باندیکوت منتظر بازگشت باشکوه این سری بازی بودند که سرانجام در سال 2017 با انتشار ریمستر بازی کرش باندیکوت N. Sane Trilogy و نسخه بازسازی شده بازی Crash Team Racing و البته با انتشار بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time انتظار به پایان رسید و طرفداران سال خوبی را با این بازی ها سپری کردند. حالا پس از گذشت پنج سال، مدت هاست که این عنوان سکوت کرده است و همین موضوع باعث نگرانی هواداران از ادامه این سری از بازی ها شده است.

بازی Crash Bandicoot

ساخت دو نسخه از Crash Bandicoot

طبق آخرین اخبار بازی، اگرچه مدت هاست که شایعاتی مبنی بر عرضه یک عنوان چندنفره در سری کرش باندیکوت به گوش می رسد، اما طرفداران امیدوارند که نسخه اصلی این سری را ببینند. با این حال، اگر این شایعه درست باشد، هنوز مشخص نیست که چه سازندگانی مسئول ساخت این دو نسخه از کرش باندیکوت خواهند بود.

با این حال، احتمالاً ساخت نسخه جدید بر عهده استودیو Toys for Bob است، اما از آنجایی که تمرکز Activision بر روی ارائه نسخه جدیدی از بازی Cal of Duty است. شاید تغییرات زیادی در برنامه های این شرکت ایجاد شود و ساخت نسخه های جدید به دیگر استودیوها سپرده شود. متاسفانه اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع در دسترس نیست و باید منتظر اخبار رسمی در این زمینه در روزهای آینده باشیم.

منبع: Gamingbolt