منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • دوره های جدید Mario Kart 8 DLC برای بازی در دسترس خواهند بود، حتی اگر آنها را نداشته باشید – در اینجا چگونگی

دوره های جدید Mario Kart 8 DLC برای بازی در دسترس خواهند بود، حتی اگر آنها را نداشته باشید – در اینجا چگونگی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دوره های جدید Mario Kart 8 DLC برای بازی در دسترس خواهند بود، حتی اگر آنها را نداشته باشید - در اینجا چگونگیدوره های جدید Mario Kart 8 DLC برای بازی در دسترس خواهند بود، حتی اگر آنها را نداشته باشید - در اینجا چگونگی

Mario Kart 8 Deluxe تا پایان سال 2023، 48 دوره شگفت‌انگیز را به عنوان یک DLC پولی اضافه می‌کند، و معلوم می‌شود که برای پخش آن‌ها نیازی به پرداخت هزینه ندارید، اگرچه خرید درست آن‌ها همچنان راهی عالی برای انجام آن به نظر می‌رسد.

وب‌سایت Mario Kart 8 (از طریق Eurogamer) تأیید می‌کند که Booster Course Pass در Wave 1 که در 18 مارس منتشر می‌شود، برای همه قابل بازی خواهد بود، خواه پاس را بخرند یا نخرند. از 18 مارس، هشت دوره جدید به صورت محلی یا آنلاین در مسابقات Friends and Rivals در دسترس خواهند بود، حتی اگر فقط یک بازیکن صاحب دوره باشد. سپس، از 22 مارس، دوره‌های Wave 1 در مسابقات آنلاین تصادفی Mario Kart 8 برای همه ظاهر می‌شود، خواه بازیکن مالک آنها باشد یا نباشد.

در حال پخش: تریلر DLC دوره های Remastered Mario Kart 8 | نینتندو دایرکت فوریه 2022

این می‌تواند راهی برای نینتندو باشد تا به بازیکنان مزه دوره‌های جدید را بچشد و آنها را تشویق کند که مستقیماً آنها را برای بازی آفلاین یا هر زمان که می‌خواهند خریداری کنند.

همانطور که در طول Nintendo Direct در این ماه اعلام شد، هشت دوره در شش موج، در مجموع 48 دوره راه اندازی خواهد شد. هشت مورد اول در 18 مارس عرضه می‌شوند و تاکنون تایید شده‌اند که شامل Mario Kart Wii، Choco Mountain برای Mario Kart 64 و Tokyo Blur از Mario Kart Tour هستند.

Booster Course Pass به تنهایی 25 دلار هزینه دارد. همچنین بدون هزینه اضافی در Nintendo Switch Online + Expansion Pass گنجانده شده است. موج های انفرادی دوره ها را نمی توان به تنهایی خریداری کرد.

Mario Kart 8 Deluxe با بیش از 43 میلیون واحد فروش، پرفروش‌ترین بازی سوییچ در تمام دوران است، بنابراین منطقی است که نینتندو بخواهد با DLC اضافی جشن را به همین شکل حفظ کند.

در اخبار دیگر، یک مفسر المپیک اخیرا پیست باب اسلد را با جاده رنگین کمان مقایسه کرده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.