منو سایت

دنباله اولین بازی Far Cry به صورت غیر رسمی ساخته می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دنباله اولین بازی Far Cry به صورت غیر رسمی ساخته می شود

جامعه مواد در سال های اخیر کارهای شگفت انگیزی انجام داده و حتی بازی های جدیدی را منتشر کرده است. مدتی پیش نسخه PC بازی Bloodborne با گرافیک پیکسلی منتشر شد و طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، سازندگان در حال ساخت دنباله اول هستند. غرش دور با داستان و گیم پلی جدید به روز شد.

به گزارش پارسی گیم، سری بازی های Far Cry در سال های اخیر دستخوش تغییرات زیادی شده است. این سریال تا زمان انتشار Far Cry 3 ادامه یافت و فضایی تاریک و متفاوت داشت. آزادی عمل در دنیای آزاد، جلوه های بصری زیبا و گیم پلی خلاقانه، Far Cry را به یک موفقیت تجاری تبدیل کرد. یکی از طرفداران بازی اول Far Cry به دنبال احیای این بازی و ایجاد یک دنباله غیر رسمی است.

توسعه دهنده ای به نام Leonj از ساخت یک مبدل برای Far Cry 1 خبر داد. او این بازی را Far Cry Returns نامید و این پروژه در حال تبدیل شدن به یک بازی مجزا و مستقل است که ارزش تجربه را دارد. دنباله بازی Far Cry شامل مکانیک ها، صدا، تصاویر و انیمیشن های جدیدی خواهد بود که همگی با یک داستان جدید ترکیب می شوند تا دنباله ای مناسب برای بازی خلق شود.

ادامه بازی Far Cry

ادامه Far Cry با ویژگی های جدید

گیم پلی بازی با سلاح ها و توانایی های جدیدی مانند کوبیدن دشمن و کشتن از پشت به روز خواهد شد. سازنده قول داده است که مکان ها و نقاط عطف جدیدی را به دنباله Far Cry اضافه کند و وسایل نقلیه جدیدی طراحی شود و قابلیت های مخفی کاری بهبود یابد. سازنده در نهایت اعلام کرد که Far Cry Returns دارای یک سیستم دیالوگ خواهد بود که بسیار شبیه به سیستم در بازی تیراندازی استالکر است. در نهایت امکاناتی مانند تغییر اقلیم و سیستم های روز و شب به بازی اضافه می شود.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. از آنجایی که تنها یک نفر به تنهایی روی آن کار می کند، بعید است در آینده نزدیک شاهد انتشار آن باشیم. ادامه بازی Far Cry در حالی ساخته می شود که گزارش های مختلفی از آینده این سری و دیگر بازی های یوبی سافت منتشر شده است. بر اساس گزارش ها، عرضه Far Cry 7 برای چندین سال غیرممکن خواهد بود و یوبی سافت آماده فروش است. در شکل و شمایل این شرکت فرانسوی تغییرات بزرگی ایجاد شده و می توان آن را به یک شرکت خصوصی واگذار کرد.

منبع: GamesRadar