منو سایت

دموی گرافیکی Black Panther با Unreal Engine 5 شگفت انگیز است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دموی گرافیکی Black Panther با Unreal Engine 5 شگفت انگیز است

اکانت Teaserplay در یوتیوب دموی گرافیکی بازی Black Panther را فاش کرد. این دمو که با Unreal Engine 5 و با همکاری گروهی از انیماتورها و طراحان بصری ساخته شده است، کیفیت گرافیکی بازی Black Panther را توصیف می کند. شایعات زیادی در مورد ساخت بازی Black Panther وجود دارد و این گروه از کارشناسان نیز نشان دادند که بازی جدید چقدر می تواند جذاب و منحصر به فرد باشد.

تیزرپلی گروهی تولید کننده بازی های ویدئویی فانتزی است و با نمایش دموی بازی Assassin’s Creed در ایران و بازسازی GTA San Andreas فعالیت خود را وارد مرحله جدیدی کرد. این گروه به تازگی دموی گرافیکی پیکی بلایندرز را منتشر کرده است که فضای مافیایی این سریال را به بهترین شکل ممکن به نمایش گذاشته است. آنچه باعث شد این گروه تصمیم به انتشار دموی گرافیکی Black Panther بگیرند، شایعه ساخت بازی توسط Electronic Arts بود.

شایعه شده است که Black Panther توسط استودیوی EA در لس آنجلس ساخته می شود. این بازی کاری در سبک RPG می باشد و روند آن به صورت تک نفره و جهان باز خواهد بود. تمرکز سازندگان بر روی ویژگی های اصلی Black Panther بوده و با توجه به قرارداد EA و Marvel، ساخت این بازی از شایعات عبور کرده است. پروژه جدید با اسم رمز Rainier، به نام کوهی در ایالت واشنگتن است. بازی در مراحل اولیه تولید است و Black Panther باید در ابتدای بازی بمیرد و بازیکنان سعی خواهند کرد جای او را بگیرند و در پایان به یک ابرقهرمان کامل تبدیل شوند.

بازی پلنگ سیاه

نسخه ی نمایشی گرافیکی پلنگ سیاه

بازی EA تنها پروژه مرتبط با پلنگ سیاه نیست. امی هنیگ، خالق Uncharted، در حال توسعه Captain America Black Panther است که در جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد. این بازی قرار است کاملاً تخیلی و سینمایی باشد و بازیکن قادر به کنترل دو سرباز معمولی نیز باشد. نحوه حضور Black Panther در این بازی مشخص نشده و تنها تصویری مبهم منتشر شده است. نمایشنامه جدید امی هنیگ یک قطعه درجه یک خواهد بود.

دمو گیم پلی Black Panther زوایای راه رفتن و بازی در این دنیای عظیم را نشان می دهد. اگرچه انیمیشن ها دقت زیادی ندارند اما این دمو در مدت زمان کوتاهی با Unreal Engine 5 ساخته شده است.در بازی از فناوری های نورپردازی Unreal Engine 5 استفاده شده تا فضای شهر کیفیت بصری منحصر به فردی داشته باشد. این دمو علاوه بر افکت های بازی جدید، قدرت موتور گرافیکی اپیک گیمز را نیز به نمایش می گذارد. صدها توسعه‌دهنده از جدیدترین ابزار طراحی Epic Games استفاده می‌کنند. نطر شما چی هست؟

منبع: Wccftech