منو سایت

دموی گرافیکی بازی Lord of the Rings با Unreal Engine 5 شگفت انگیز است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دموی گرافیکی بازی Lord of the Rings با Unreal Engine 5 شگفت انگیز است

کانال یوتیوب TeaserPlay این بار به روند ایجاد ویدیوهای بازی فانتزی منحصر به فرد ادامه می دهد سه گانه ارباب حلقه ها و یک تریلر مفهومی از یک RPG که می تواند از دنیای سرزمین میانه ساخته شود را منتشر کرد. تریلر The Lord of the Rings تقریباً شامل هر چیزی است که طرفداران این دنیای فانتزی می خواهند و نشان می دهد که می توان یک بازی فوق العاده با Unreal Engine 5 از این دنیای عمیق و تاریک ساخت.

بازی های ارباب حلقه ها از زمانی که صنعت بازی شروع شد وجود داشته است. حتی بازی رومیزی ارباب حلقه ها نیز عنوانی است که می توان از طراحی آن چیزهای زیادی یاد گرفت. نسخه های بعدی برای کنسول GameCube منتشر شد و در چند سال اخیر Shadow of Mordor را دریافت کردیم که البته اقتباس واقعی از سرزمین میانه نبود. طرفداران مدت هاست که برای نسخه ای مانند سه گانه پیتر جکسون که می تواند توصیفات تالکین را به صورت بصری زنده کند، سر و صدا کرده اند. تریلر نمایشی Unreal Engine 5 Lord of the Rings ممکن است نمایی از چنین بازی فانتزی را نشان دهد.

بازی The Lord of the Rings Unreal Engine 5

بازی ارباب حلقه ها

تریلر مفهومی ارباب حلقه ها که در Unreal Engine 5 مونتاژ شده است، مکان های مختلفی در سرزمین میانه را نشان می دهد. ابتدا خانه هابیت را می بینیم که از روی فیلم بازسازی شده است، سپس ریوندل را در عظمت واقعی اش می بینیم و در نهایت باراد دور و موردور نمایش داده می شوند. البته روی جزئیات کار چندانی انجام نشده است و مثلا موردور خالی از جزئیات است. اما این فقط یک تریلر اولیه است که توسط گروهی از هنرمندان و انیماتورها ساخته شده است و به هیچ استودیوی بازی سازی یا شرکتی وابسته نیست. در واقع هر گروهی که بخواهد چنین بازی ای بسازد باید میلیون ها دلار برای حقوق آن بپردازد و همچنین از موسسه تالکین مجوز بگیرد.

دنیای فانتزی سرزمین میانه آنقدر مکان ها و داستان های زیبا دارد که می توان از آن صدها بازی ساخت. اما ایجاد سه گانه ارباب حلقه ها بر اساس سه کتاب اصلی یک رویای دیرینه طرفداران است که فعلا بعید به نظر می رسد محقق شود. ارباب حلقه ها گلوم تنها بازی مخفی کاری این سری است که زندگی گولوم را روایت می کند. بازی The Lord of the Rings Galum با تاخیر مواجه شد و انتشار آن تا چند ماه آینده به تعویق افتاد.

تریلر بازی فانتزی ارباب حلقه ها دارای جزئیات گرافیکی منحصر به فردی است و شخصیت ها با دقت زیادی خلق شده اند. گروه Teaserplay نشان داده است که در ساخت دموهای گرافیکی با Unreal Engine 5 مهارت بالایی دارند و اخیراً تریلری از Assassin’s Creed در ایران ساسانی ساخته اند که برای طرفداران این سریال خوشایند خواهد بود.

منبع: GamesRadar