منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • دشمنان پروتکل کالیستو حتی اگر تنها باشند شما را می ترسانند

دشمنان پروتکل کالیستو حتی اگر تنها باشند شما را می ترسانند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دشمنان پروتکل کالیستو حتی اگر تنها باشند شما را می ترسانند

دشمنان پروتکل کالیستو حتی اگر تنها باشند شما را می ترسانند

Glenn Schofield، خالق Dead Space، اطلاعات جدیدی درباره The Callisto Protocol، یک بازی علمی تخیلی ترسناک که در دنیای PUBG اتفاق می‌افتد، فاش کرده است. Schofield جزئیات بیشتری در مورد نبرد بازی، رابطه آن با PUBG Battlegrounds، و حتی تاثیرات Dead Space که در طراحی آن رخنه کرده و ترکیبی نگران کننده و وحشتناک از وحشت کیهانی ایجاد کرده است، ارائه کرد.

پروتکل Calisto برای 300 سال آینده تنظیم شده است و بازیکنان نقش Lee، یک خلبان باری که در ماه کامل هیولای مشتری، Calisto گیر کرده است را بر عهده خواهند گرفت. لی باید در حالی که برای زنده ماندن می‌جنگد، اسلحه‌ها را جمع‌آوری کند، و در طول نمایشی که به Game Informer نشان داده شد، او در حالی که یک تپانچه، تفنگ، باتوم و وسیله‌ای را در دست داشت که امکان حملات فشار کشش گرانشی به نام GRP را در دست دارد، دیده شد.

در حال پخش: تریلر کشف پروتکل Callisto جوایز بازی 2020

دشمنانی که لی با آنها روبرو خواهد شد Biophages نام دارند، انسان های سابق که به هیولاهایی تبدیل شده اند که برای ترساندن شما و ایجاد احساس برتری در شما طراحی شده اند. هنر مفهومی قبلی نشان داده است که این طراحی ها چقدر آزاردهنده هستند و اسکرین شات های جدید این سطح از ترس را حفظ می کنند.

بن واکر مدیر طراحی می گوید: «ما می خواهیم که شما از دشمنان مجرد بترسید. همه این ابزارهایی که برای جیکوب ساخته‌ایم برای مقابله با سختی‌ها هستند، به‌جای اینکه از پایان «هی، تو می‌توانی همه این چیزهای بزرگ را بکشی، حالا بیایید دشمن بسازیم» با آن مقابله کنیم. ما دقیقا به همین دلیل این کار را در جهت مخالف انجام دادیم. شما احساس ترس می کنید و باید تماس های مناسب را در زمان مناسب برقرار کنید.”

برای تأثیر فضای مرده، اسکافیلد از ذکر این که چگونه برخی از ایده‌ها را از آثار کلاسیک سال 2008 گرفت و از آنها برای پروتکل کالیستو استفاده کرد، درنگ نکرد. اسکافیلد گفت: “از یک ایده خوب خجالت نمی کشم زیرا در یکی از مسابقات من بود.” «همه سازندگان بازی به ایده‌های بازی‌های دیگر نگاه می‌کنند. پیکاسو گفت: هنرمندان خوب می گیرند، هنرمندان بزرگ می دزدند. پس چرا از خودم دزدی نکنم؟

وقتی صحبت از رابطه با PUBG به میان می‌آید، اسکوفیلد اشاره کرد که “برخی نقاط تماس” و تخم‌مرغ‌های عید پاک برای ایجاد پیوندهایی به نبرد سلطنتی در بازی تعبیه شده‌اند، و جایگاه پروتکل Callisto در گاه‌شماری PUBG توسط توسعه‌دهندگان مشخص شده است. از هر دو کارگاه بازی با توجه به آینده دور پروتکل Callisto، این بازی چندان به گذشته گره نخورده است و بیشتر برای ساختن داستان خود آزاد است.

پروتکل Callisto – که Schofield قبلاً گفته بود به عنوان “ترسناک ترین بازی روی رایانه شخصی و کنسول” طراحی شده است – هنوز برای انتشار در سال جاری برنامه ریزی شده است، در حالی که بازسازی Dead Space در ژانویه 2023 منتشر خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.