منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • در میان ما اضافه شدن پوسته های Master Chief و Ratchet & Clank DLC به نظر می رسد

در میان ما اضافه شدن پوسته های Master Chief و Ratchet & Clank DLC به نظر می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
در میان ما اضافه شدن پوسته های Master Chief و Ratchet & Clank DLC به نظر می رسد

در میان ما اضافه شدن پوسته های Master Chief و Ratchet & Clank DLC به نظر می رسد

به نظر می رسد که بازی محبوب کسر اجتماعی Innersloth Among Us در حال اضافه کردن شخصیت های جدید از دیگر فرنچایزهای انبوه است. پست های شبکه های اجتماعی حاکی از آن است که Master Chief of Halo and Ratchet and Clank of … Ratchet and Clank در مقطعی در آینده به Among Us می آیند.

پوست شخصیت Master Chief و 343 Guilty Spark را می‌توان در توییت‌های Halo مشاهده کرد که این سرباز فوق‌العاده از یک دریچه می‌افتد. توییت خود Innersloth درباره Ratchet and Clank تاکید بیشتری دارد و به وضوح و با تأکید بیان می کند که Ratchet و Clank لوازم آرایشی «به زودی» به Among Us می آیند.

Master Chief، Ratchet و Clank اولین شخصیت های فرنچایزهای دیگر نخواهند بود که در Among Us ظاهر می شوند. قبل از آن، Among Us پوسته هایی را برای League of Legends و Scream اضافه کرد. خارج از شخصیت های بازی های ویدیویی، Among Us قبلا از مهمانان بزرگی استقبال کرده است. الکساندریا اوکاسیو-کورتز سیاستمدار در میان ما بازی می‌کند و در مورد سیاست‌هایش بحث می‌کند در حالی که جیمی فالون در برنامه تلویزیونی آخرشب خود بازی می‌کند.

ما قیمت یا تاریخ انتشار این پوسته های جدید را نمی دانیم، اما برای اطلاعات بیشتر در مورد کراس اوور Halo و Ratchet و Clank DLC برای Among Us، دوباره با GameSpot بررسی کنید.

خود Among Us نیز با بازی‌های دیگر تلاقی می‌کند، زیرا یکی از هم تیمی‌های خدمه Among Us به بازی VR Cosmonious High می‌آید که به زودی توسط توسعه‌دهنده Owlchemy Labs راه‌اندازی می‌شود. خود Among Us نیز در VR عرضه می‌شود، با نسخه جدید استودیوی VR Schell Games، توسعه‌دهنده I Expect You To Die.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.