منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • در حلقه الدن چه خبر است؟ داستان بازی قسمت 7: قلعه نمک و میدان برفی روشن

در حلقه الدن چه خبر است؟ داستان بازی قسمت 7: قلعه نمک و میدان برفی روشن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
در حلقه الدن چه خبر است؟ داستان بازی قسمت 7: قلعه نمک و میدان برفی روشن

بالای قله‌های کوه غول‌ها شعله خرابه‌ها را در خود جای داده است، اما این تمام آن چیزی نیست که در رشته کوه‌های برفی سرزمین‌های بین حلقه الدن قرار دارد. مالنا، یکی از وحشی ترین نیمه خداها و حامل قطعات، نیز در جایی پنهان شده است. اگر بتوانید او را شکست دهید، می توانید رون بزرگ او را ادعا کنید – اما ابتدا باید او را پیدا کنید، و این کار آسانی نیست.

در واقع، شما اولین کسی نیستید که به دنبال مالنا یا برادرش میکلا می‌گردید. Sir Gideon Ofnir شوالیه دانای کل و آلوده ای که در میز گرد پیدا می کنید مدتی است که در تلاش برای یافتن این دو نیمه خدا بوده است. او می داند که احتمالاً آنها را می توان در هالیگتری میکلا، یک مکان مقدس خاص یافت، اما نمی داند کجاست و چگونه می تواند به آنجا برسد. او آنقدر اطلاعات را می خواهد که برای به دست آوردن آن آماده است یک دهکده کامل را حذف کند.

البته، می‌توانید راه خود را به Haligdare بیابید، جایی که در مورد شکاف در Order طلایی و نیمه خدایی که بیشتر در پس‌زمینه عمل می‌کردند، چیزهای زیادی خواهید آموخت، اگرچه برای سرزمین‌های بین آنها بسیار مهم است. اما یافتن راه راز رو به جلو دشوار است، و اگر آن را کشف کنید، باید از خود بپرسید: آیا کار درستی انجام می دهید؟ اگر برای رویارویی با Malenia به هالیگتری حمله کنید، آیا دنیای Lands Between را جای بهتری می‌سازید یا بدتر؟

وقتی به این پل رسیدیم از این پل عبور خواهیم کرد. مثل همیشه، این مقاله شامل تباه کننده برای تاریخچه حلقه الدن

توضیحات بیشتر در مورد تاریخچه حلقه الدن

قلعه سول و گادوین بی روح

آسانسور بزرگ رولد شما را به مکان دیگری می برد، اما به شرطی که هنگام استفاده از آن قفل مخصوص داشته باشید. وقتی وارد دهکده آلبیناوریت شدیم و با لاتینا، زن آلبیناور، نیمه اول این قفل را در لیورنیا روی دریاچه ها پیدا کردیم. در قله‌های کوه غول‌ها می‌توانیم ببینیم که لاتینا در تلاش بود به چه چیزی برسد و مرد سر گیدئون آفنیر، انشا، وقتی همه کسانی را که در آنجا زندگی می‌کردند، در تلاش برای یافتن چه چیزی بود.

جستجوی Latenna شما را به Castle Sol در جستجوی قطعه دوم قفسه می برد.  برای بردن او به مقصد نهایی اش در میدان برفی روشن به آن نیاز دارید.
جستجوی Latenna شما را به Castle Sol در جستجوی قطعه دوم قفسه می برد. برای بردن او به مقصد نهایی اش در میدان برفی روشن به آن نیاز دارید.

لاتینا نیمه اول قفل را تقدیم کرد و به عنوان یک روح با ما در سفر ما آمد. نیمه دوم مدالیون در قلعه سول، قلعه ای در کوهستان قرار دارد. این مدال توسط فرمانده نایل، رهبر قلعه محافظت می‌شود، و اگرچه افسانه‌های اطراف آن کمی ناقص هستند، می‌توانیم چند مورد از چند چیز پراکنده در اطراف آن را نتیجه‌گیری کنیم.

نایل، مانند دیگرانی که به سمت شمال فلات آلتوس می روند، شبیه یک مرد آواره به نظر می رسید. معلوم نیست برای نایل چه اتفاقی افتاده است، آیا او ایمان خود را به طلایی از دست داده یا به سادگی از زندگی خود خسته شده است. اطلاعات پیرامون او حاکی از آن است که او پروتز خود را با یک کهنه سرباز با جان شوالیه های اسیر شده عوض کرده است. در نجات کسانی که با مرگ روبرو بودند، نایل وفاداری آنها را به دست آورد و به زودی ارتشی “بدون ملت” ایجاد کرد. نایل در قلعه سول ماند تا از اربابش محافظت کند، اگرچه او در نهایت نتوانست این کار را انجام دهد. و این روح روشن می کند که حاکم قلعه سول، نایل، و سربازانش وفاداری خود را به یک رهبر ارائه کرده اند: میکلا.

ما هرگز میشل را در بازی ملاقات نمی‌کنیم، اما چیزهای زیادی درباره او وجود دارد که می‌توانیم آنها را در تاریخ بگیریم و به نظر می‌رسد که او حتی زمانی که دور بود، تأثیر زیادی روی سرزمین‌های بین‌المللی داشته است. طلسم ها و آیتم های مربوط به او نشان می دهد که او در جوانی به حکم طلایی وفادار بوده و از طلسم ها برای پدرش راداگون هدایایی ساخته است. با گذشت زمان، با این حال، میشلا بر کمک به دو خواهر و برادرش در مشکلات غم انگیز تمرکز کرد. وقتی متوجه شد که نمی توان از دین برای درمان پوسیدگی سرخ که خواهرش مالنا را نفرین کرده بود استفاده کرد، ایمان خود را به حکم طلایی از دست داد. و بعداً، وقتی گادوین طلایی کشته شد، میکلا مأموریت خود را برای نجات برادرش آغاز کرد. برای درک این موضوع، باید کمی عمیق‌تر به آنچه در شب چاقوی سیاه روی داد، بپردازیم.

گادوین توسط گروهی از قاتلان به نام Black Knives با استفاده از تیغه هایی که در آن قطعه ای از Predestined Death ریخته شده بود کشته شد – رون مرگ که ماریکا از حلقه Elden حذف کرده بود. از آنجایی که Death Rune خارج از رینگ است، مرگ به گونه‌ای متفاوت عمل می‌کند و در برخی موارد اصلاً در سرزمین‌های بین آنها عمل نمی‌کند. به همین دلیل است که وقتی مردم می میرند، روح ها به اردر باز می گردند، و به همین دلیل است که نیمه خدایان تا زمانی که درهایشان را نکوبید، عملا جاودانه هستند. اگر Rune of Death در Elden Ring و در حال بازی بود، وقتی مردم می میرند، دیگر وجود ندارند و روح آنها نیز می میرد. این یک پدیده طبیعی است و زمانی بود که زمین های بین آنها به این شکل عمل می کردند و مرگ جای خود را به زندگی می داد، چیزی که ما از ارواح عجیب اجدادمان در رودخانه سیوفرا و دیگر مناطق زیرزمینی یاد می گیریم. اما ماریکا با تغییر حلقه الدن، لغو مرگ از پیش تعیین شده، و وادار کردن روح‌ها به بازگشت به Erdtree در هنگام مرگ، واقعیت را تغییر داد و چیزی را که ما به عنوان Order طلایی می‌شناسیم ایجاد کرد.

ترور گادوین آغاز حوادثی بود که می توانست به Smash منجر شود، اما تعدادی از افراد از جمله Michela سعی کردند به او کمک کنند.
ترور گادوین آغاز حوادثی بود که می توانست به Smash منجر شود، اما تعدادی از افراد از جمله Michela سعی کردند به او کمک کنند.

در مورد گادوین، مرگ حتی عجیب تر از حد معمول بود. با Destined Death، هم جسم و هم روح می توانند کشته شوند – به نظر می رسد این راه طبیعی بوده است. اما وقتی گادوین کشته شد، جسد او زنده ماند، اما او روح او کشته شد (طبق آنچه در داستان رانی می آموزیم، به نظر می رسد که این نتیجه در تمام مدت نقشه بوده است، به طوری که Black Knives عمداً به گادوین حمله می کند تا روح او را بکشد؛ این کار پیچیده است.) گادوین به شاهزاده مرگ معروف شد. قدیس حامی کسانی است که در مرگ زندگی می کنند، اما در اصل او فقط یک بدن جاودانه است بدون کسی که پشت فرمان باشد.

به نظر می رسد کارهای عجیب و غریب زیادی با زمین ها در این بین انجام می دهد – شما حتی می توانید جسد گادوین را پیدا کنید – اما فعلاً مهم این است که گادوین را به عنوان یک سبزی جا گذاشته است و میشلا به وضوح امیدوار بود که کاری برای کمک به او انجام دهد. شما برادر ناتنی او هستید او برای کمک به مردم قلعه سول و کسانی که چیزی در مورد کسوف می دانستند، متوسل شد، همانطور که از روح بالای قلعه سول می آموزیم، ظاهراً روح ارباب که نایل و سربازانش به او خدمت کرده بودند.

با حفاری در شوالیه‌های قلعه سول، می‌توانیم کمی بیشتر درباره کاری که آن‌ها انجام می‌دهند دریافت کنیم. علائم کسوف آنها منعکس کننده شمایل نگاری است که برای گروهی دیگر کلیدی است: مقبره های شوالیه شبح مانند و بدون سر که در نزدیکی مقبره های پیاده روی بزرگ یافت می شوند – حتی یکی در نزدیکی قلعه سول وجود دارد. دانش مرتبط با تجهیزات Eclipse که می توانید از شوالیه های مقبره دریافت کنید نشان می دهد که آنها گروهی هستند که به “نیمه خدایان بی روح” خدمت می کنند، از آنها در برابر مرگ از پیش تعیین شده محافظت می کنند و حتی سر خود را می برند تا بتوانند در مرگ به خدمت ادامه دهند. . پس به نظر می رسد که این شوالیه ها به طور خاص به گادوین تقدیم شده اند، احتمالاً حتی کسانی که در مرگ زندگی می کنند به فکر خدمت به او هستند.

YouTuber SmoughTown یک ویدیوی عالی در مورد میشلا و رابطه او با گادوین دارد که به جزییات بسیار بیشتری نسبت به ما در اینجا ارائه می شود. به نظر می رسد که شوالیه های مقبره امیدوار بودند که قدرت کسوف، از طریق ارتباط آن با مرگ از پیش مقدر شده، بتواند گادوین را احیا کند و روح او را احیا کند.

روح در بالای قلعه نشان می دهد که قلعه سول و نایل در این زمینه برای میکلا کار می کردند و سعی می کردند از ماه گرفتگی برای بازگرداندن روح گادوین استفاده کنند و به نظر می رسد میکلا در صورت موفقیت به آنها مکانی در هالیگتری را پیشنهاد می دهد. اما در نهایت شکست خوردند. روح نشان می‌دهد که شکست به این معنی است که نایل و ارواح مردانش بی‌پایان در قلعه محبوس شده‌اند و از تکه مدالیون محافظت می‌کنند، اما نمی‌توانند به تنهایی به هالیگتری برسند، مانند شوالیه‌های مقبره بدون سر که بی‌پایان برای محافظت از سرگردان‌ها وقف دارند. mausoleums. .

میدان برفی روشن

با نیمی از قفل نایل، می توانید از آسانسور بزرگ رولد برای رسیدن به میدان برفی روشن استفاده کنید. کل منطقه توسط آلبیناوریک ها و ارواح مرگبار محافظت می شود و کاروان هایی از مردم وجود دارند که احتمالاً در طوفان های برف کور کننده گم شده به نظر می رسند و امیدوارند راه خود را به میشلا بیابند، اما نمی توانند.

در ادامه Ordina را خواهید دید، شهر Liturgical، مکانی شبح مانند که در آن چندین آلبیناوری زنده، اما بیشتر ارواح در آن زندگی می کنند. این مکان در واقع یک شهر اورگاول است تا یک شهر واقعی، اما به عنوان آخرین خط دفاعی جادویی برای هالیگتری قرار دارد، و جایی است که لاتینا و آلبیناوری ها قبل از کشته شدن توسط انشا به دستور سر گیدئون سعی کردند به آنجا بروند.

به مرتد مرتد، کلیسای ویران شده نزدیک بروید، و در آنجا زنی بزرگ از آلبینار را خواهید یافت که جستجوی لاتینا را کامل می کند. لاتنا در مورد اینکه چگونه فیلیا، آلبیناور بزرگ، می تواند از چیزی به نام قطره خسته کننده برای خدمت به عنوان آینده مردم آلبینور استفاده کند. در اینجا دوباره شکاف‌هایی وجود دارد، اما می‌توان نتیجه گرفت که لاتینا ممکن است سعی کرده آلبیناوریان را از روستای لیورنیا در اینجا به اوردینا هدایت کند، زمانی که توسط انشا مورد حمله قرار گرفتند. به نظر می‌رسد آلبیناوری‌ها به خانه جدیدی فرار کرده‌اند، جایی که می‌توانستند بدون اینکه مجبور شوند به دیگران خدمت کنند، همانطور که به نظر می‌رسد در لیورنیا هستند، یا مانند آتشفشان مانور تحت آزار و اذیت و کشته شدن قرار بگیرند، زندگی کنند.

Horde آخرین خط دفاعی است قبل از رسیدن به Haligtree - شهری که همیشه هم نگهبان است و شما را مجبور می کند وارد آن شوید و با قاتلان شب سیاه روبرو شوید تا راه را به جلو باز کنید.
Horde آخرین خط دفاعی است قبل از رسیدن به Haligtree – شهری که همیشه هم نگهبان است و شما را مجبور می کند وارد آن شوید و با قاتلان شب سیاه روبرو شوید تا راه را به جلو باز کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که آلبیناوری ها افرادی هستند که توسط انسان خلق شده اند، ظاهراً از طریق نوعی جادو ساخته شده اند، بنابراین قطره خسته کننده احتمالاً برای تولید مثل آلبیناوریک ضروری است. دیده‌ایم که آلبیناورهای نسل دوم شبیه انسان نیستند، بلکه کسانی هستند که شبیه قورباغه هستند و می‌توانیم فرض کنیم که این شکل کوچک‌تر آلبیناور نتیجه تولید مثل بدون کمک قطره است. اما باز هم، ما واقعاً نمی دانیم – اطلاعات در مورد آلبیناوری ها، جدا از تراژدی هایی که متحمل شده اند، نسبتاً ضعیف است.

Horde در واقع به عنوان یک مینی سیاه چال عمل می کند. برای باز کردن قفل جاده به Haligtree باید به evergaol در قسمت بالای شهر بروید. در داخل evergaol قاتلان Black Knife قرار دارند که در اینجا گنجانده شده است. به نظر می رسد که این زندان برای بستن این افراد کمتر از نگهبانی از جاده هالیگتری است، زیرا بسیاری از زندانیان در داخل آن پرسه می زنند و evergaol تمام شهر را پوشانده است. اینکه چاقوهای سیاه با هالیگتری چه ربطی دارند، فوراً مشخص نیست، به خصوص که بلک نایوها مسئول اتفاقاتی هستند که برای گادوین رخ داده است. چیزهای زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم، اما حضور آنها در اینجا واضح به نظر می رسد.

روشن شدن فانوس‌های جادویی مختلف در evergaol مهری جادویی را باز می‌کند که به شما اجازه می‌دهد تا Horde را ترک کرده و به Haligtree، مالکیت Miquella بروید. در اینجا ما ایده ای از میکلا پیدا می کنیم و چیزهای بیشتری در مورد Empyrean می آموزیم – همان چیزی که ممکن است به نجات زمین بین بعد از نابودی نزدیکتر باشد.