منو سایت

در حال حاضر یک بازی Battle Royale در سبک Wordle وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
در حال حاضر یک بازی Battle Royale در سبک Wordle وجود دارددر حال حاضر یک بازی Battle Royale در سبک Wordle وجود دارد

به نظر می‌رسد تعداد بازی‌های الهام‌گرفته از Wordle هر روز در حال افزایش است، و این لیست اکنون شامل Dungeon Crawler Dungleon، Lewdle با کلمات خشن، Taylordle با موضوع Swiftie و اکنون یک بازی نبرد سلطنتی به نام Squabble است که از چند ضلعی گرفته شده است.

Squabble، توسعه یافته توسط عثمانی، فرمول جالب یک بار در روز Wordle اصلی را اتخاذ می کند و آن را به نبردی تب دار تا مرگ تبدیل می کند، با حداکثر 99 بازیکن که برای حدس زدن کلمات مناسب با هم رقابت می کنند. Squabble با حدس‌های کد رنگی از سایر بازیکنان که در زمان واقعی قابل مشاهده است، به نوشتن سریع روی کلمات سنجیده پاداش می‌دهد.

بازی به جای حذف بازیکنان پس از حدس زدن پاسخ، HP به هر بازیکن می دهد. HP شما با نرخ منظم 1 در ثانیه کاهش می یابد و همچنین برای پاسخ های نادرست آسیب می بینید. حدس درست به دیگر بازیکنان آسیب می رساند و HP خودتان را التیام می بخشد. برنده، مانند سایر بازی های بتل رویال، آخرین بازیکن باقی مانده است.

می‌توانید بین دو حالت Squabble یکی را انتخاب کنید – Blitz، برای 2-5 بازیکن، و Battle Royale برای هر جایی از 6 تا 99 بازیکن. می‌توانید با استفاده از کد اتاق از دوستان خود دعوت کنید تا به شما بپیوندند یا فقط با افرادی که Squabble مطابقت دارد بازی کنید.

سرعت بازی نیاز به رویکرد متفاوتی نسبت به Wordle معمولی دارد، اما به همان اندازه اعتیادآور است – بدون محدودیت روزانه در میزان بازی.

این اولین باری نیست که بازی در کمال تعجب ژانر بتل رویال را با بازی با کلمات ترکیب می کند. اواخر سال گذشته، توسعه دهنده Everybody House Games، Babble Royale را با دسترسی اولیه منتشر کرد، که یک صفحه بازی سنتی به سبک Scrabble را با رقابت شدید بتل رویال ترکیب کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.