منو سایت

در اواسط بازی Redfall امکان تغییر شخصیت وجود ندارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
در اواسط بازی Redfall امکان تغییر شخصیت وجود ندارد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیوی Arkane به عنوان سازنده بازی Redfall تصمیم گرفته است که امکان تغییر شخصیت در میانه مراحل را توسط بازیکنان بازی Redfall رد کند.

بازی Redfall یکی از کارهای مورد انتظار برای کاربران پلتفرم های مایکروسافت است. این بازی که توسط استودیو Arkin، سازنده سری Dishonored ساخته شده است، شما را به نبرد با خون آشام ها و افرادی که آنها را دنبال می کنند می فرستد. بازی Redfall که هم تک نفره و هم چند نفره است از شخصیت های مختلف با توانایی ها و قدرت های متفاوت استفاده می کند.

چندی پیش در جریان رویداد Xbox & Bethesda Games Showcase، گیم پلی بازی Redfall به نمایش درآمد و از این طریق بازیکنان با جنبه های مختلف این اثر آشنا شدند. با این حال، هنوز هم بسیاری از بازیکنان سوالات و تردیدهای مختلفی در مورد بازی Redfall دارند که تا حدودی یادآور سری Borderlands است. رسانه IGN اخیرا مصاحبه ای با هاروی اسمیت، مدیر استودیو Arkane و مدیر بازی نوآوری Redfall داشته است که در آن موارد مختلفی مورد بحث قرار گرفته است.

هاروی اسمیت در مصاحبه خود اعلام کرد که بازیکنان می توانند از طریق کات سین های سینمایی با شخصیت های بازی Redfall آشنا شوند. همچنین می توانید هر مرحله را از دیدگاه شخصیت انتخابی خود تجربه کنید. به عنوان مثال، اگر شخصیت لیلا الیسون را انتخاب کنید، مراحل از دیدگاه خاص او و متفاوت از شخصیت ژاکوب بویر گفته می شود. هر جفت از شخصیت های Redfall رابطه منحصر به فردی با یکدیگر دارند و اگر تغییر کنند، وضعیت نیز بر همین اساس تغییر خواهد کرد.

قهرمان بازی Redfall

Redfall دارای چهار شخصیت قابل بازی است

مصاحبه IGN Media با هاروی اسمیت خبر خوبی نیست. به گفته او، اگر از شخصیتی که انتخاب کرده اید راضی نیستید، نمی توانید در میانه مراحل آن را با شخصیت دیگری عوض کنید. وی در این خصوص گفت: برای مثال اگر کمپین بازی Redfall را با شخصیت لیلا الیسون شروع کنید، باید تمام مراحل کمپین داستانی، مراحل فرعی و سایر قسمت های بازی را با او طی کنید تا اینکه پایان. سپس می توانید دوباره با همان شخصیت بازی کنید و آنها را ارتقا دهید یا بازی را با شخصیت دیگری شروع کنید. شما نمی توانید شخصیت خود را در اواسط بازی تغییر دهید.

نکته دیگری که در مصاحبه با مدیر نوآوری بازی Redfall فاش شد این است که در این بازی باید با مسیر طی شده در درخت مهارت درگیر بمانید. دلیل این امر این است که بازی Redfall به شما اجازه نمی دهد تا ویژگی ها و مهارت های شخصیت خود را دوباره تعریف کنید. هاروی اسمیت گفت: “در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ایجاد زمینه ای برای تغییر ویژگی های شخصیتی نداریم. می توانید یک تجربه جدید را شروع کنید و مجموعه متفاوتی از قدرت ها، سلاح ها و غیره را امتحان کنید. اما اکنون، وقتی یک کمپین داستانی را با یک شخصیت شروع می‌کنید، در طول مدت تجربه خود به آن شخصیت محدود و متعهد هستید.”

هاروی اسمیت در پایان مصاحبه خود با IGN در مورد سیستم پیشرفت و تفاوت در سطوح و مهارت های هر یک از شخصیت ها توضیح داد. در شرایطی که می توانید تجربه خود را با یک شخصیت متفاوت در هر شکاف ذخیره قرار دهید، اما نمی توانید پیشرفت را بین آنها انتقال دهید. لازم به ذکر است که استودیو Arkane هیچ محدودیتی در انتخاب شخصیت ها اعمال نکرده است و بازیکنان مختلف می توانند در قسمت چند نفره یک شخصیت را انتخاب کنند.

نظر شما در مورد عدم توانایی در تغییر شخصیت در وسط Redfall چیست؟ آیا در تجربه کاری شما اختلال ایجاد می کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer