منو سایت

در ابتدا، Max Payne 3 قرار بود یک کمپین Co-Op داشته باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
در ابتدا، Max Payne 3 قرار بود یک کمپین Co-Op داشته باشد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد بازی، قبل از انتشار Max Payne 3، راک استار قصد داشت این کار را انجام دهد تا بازیکنان بتوانند تاریخ خود را به صورت تعاونی زندگی کنند.

تقریبا یک دهه از انتشار قسمت سوم مجموعه مکس پین یعنی Max Payne 3 می گذرد اما خاطره این اثر هنوز برای کسانی که آن را تجربه کرده اند زنده است. در این اثر شخصیت مورد علاقه مکس پین وارد برزیل می شود و ماجراهای مختلفی را پشت سر می گذارد. اگرچه مکس پین 3 مشکلات زیادی دارد، اما یک تجربه سرگرم کننده با یک بازی عالی است. شایعاتی وجود دارد که مکس پین 3 ممکن است تجربه متفاوتی باشد.

USA Today گزارش می دهد که Rockstar در ابتدا تصمیم گرفت تا Max Payne 3 را بازی کند. این شرکت می خواست یک کمپین co-op را به Max Payne 3 اضافه کند. یک DLC co-op برای Max Payne به نام Dead Men Walking منتشر شده است. در این بسته الحاقی به همراه یک بازیکن دیگر باید از خود در برابر امواج دشمن دفاع می کردید. اما کمپین Co-Op در زمان ساخت Max Payne 3 حذف شد.

این حالت بازی Max Payne 3 بازیکنان را در خیابان‌های نیویورک، کانال پاناما و سایر نسخه‌های اصلاح‌شده حالت تک نفره می‌برد. از آنجایی که این یک تجربه همکاری است، یک بازیکن کنترل مکس پین را به دست می گیرد و دیگری کنترل همکاران پلیس نیویورک خود را به دست می گیرد. به گفته یک منبع ناشناس، Rockstar London یک سال است که روی تعاونی Max Payne 3 کار می کند. در نهایت، کمپین Co-Op Max Payne 3 به دلیل تمرکز بر حالت های چند نفره مانند جنگ های باند کنار گذاشته شد. با این حال، همه بخش های رژیم تعاون حذف نشد. برخی از کارت های این حالت به کمپین تک نفره اضافه شده است.

مکس پین 3 مکس پین 3

Max Payne 3 دارای میانگین امتیاز 86 است

ظاهراً یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که Rockstar در ساخت کمپین Max Payne 3 Co-Op با آن روبرو بود، نحوه بهینه‌سازی مکانیک Bullet Time برای شرایط استفاده شده توسط دو بازیکن بود. یک منبع ناشناس گفت که وقتی یک بازیکن از مکانیک استفاده می کند، تجربه بازیکن دیگر تغییر نمی کند.

رژیم تعاونی داستان مکس پین 3 را در حالی روایت می کند که مکس پین و همکارش نیویورک را به مقصد برزیل ترک می کنند. به این ترتیب می توانید Max Payne 3 را به شیوه ای جدید تجربه کنید، وارد مناطقی مانند معدن الماس در آمریکای جنوبی شوید و با یک فرقه عجیب آشنا شوید. رسانه USA Today گزارش داد که حذف بخش تعاونی و تمرکز بر حالت تک نفره تصمیم درستی است. این بازی باید بر اساس حالت Co-Op ساخته شود، نه اینکه توسعه دهندگان بعداً آن را به یک بازی تک نفره اضافه کنند.

نظر شما در مورد کمپین Max Payne 3 Co-Op چیست؟ آیا Rockstar اگر این را ارائه می داد از بازیکنان استقبال می کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer