منو سایت

درس رد شدن آسان الدن رینگ اکنون بسیار آشکارتر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
درس رد شدن آسان الدن رینگ اکنون بسیار آشکارتر شده است

درس رد شدن آسان الدن رینگ اکنون بسیار آشکارتر شده است

درس قبلی Elden Ring که به راحتی قابل رد شدن بود، با عنوان مناسب Cave of Knowledge، اکنون تقریبا غیرممکن است که آن را از دست بدهید.

این تغییر به‌عنوان بخشی از Elden Ring Patch 1.04 انجام می‌شود که نه تنها تعدادی از سلاح‌ها، طلسم‌ها و اشکالات مختلف را برطرف می‌کند، بلکه یک دستور اجباری را نیز به ابتدای بازی اضافه کرده است تا مطمئن شود بازیکنان از درس اختیاری آن مطلع هستند.

در حال پخش: الدن رینگ – Vaatividya – راهنمای مبتدی

همانطور که توسط Eurogamer تایید شده است، اندکی پس از مرگ (یا شکست دادن) اولین دشمن بازی و بیدار شدن دوباره در غار، پیامی ظاهر می شود: «به سوراخ پیش رو بپرید و غار دانش را خواهید یافت. در آنجا می‌توانید در مورد کنترل‌ها و اقدامات اساسی بازی و همچنین نکات دیگری که می‌تواند در طول ماجراجویی‌های خود در سرزمین‌های بین‌المللی مفید باشد، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برخی از بازیکنان و منتقدان از این واقعیت انتقاد کرده‌اند که درس Cave of Knowledge اختیاری است و گذراندن آن بسیار آسان است، زیرا تا زمانی که آنها با محیط تعامل نداشته باشند تا بیشتر بیاموزند و جهشی ایمان داشته باشند، کاملاً مشخص نبود که در انتهای آن چه چیزی در انتظار بازیکنان است. از سوراخ بر اساس فروش Elden Ring، احتمالاً تعداد زیادی بازیکن جدید در سرزمین‌های بین سفر می‌کنند که ممکن است با برخی از عجیب‌وغریب بازی‌های قبلی From Software آشنا نباشند، مانند Dark Souls، که Elden Ring به شدت از آن وام گرفته است. با در نظر گرفتن این موضوع، منطقی است که توسعه‌دهنده بخواهد مطمئن شود که بازیکنان جدید با کاوش در درس به جای پرسه زدن در اطراف Limgrave و تلاش برای درک ویژگی‌های اصلی بازی، از پای راست شروع می‌کنند.

Patch 1.04 دومین وصله اصلی تعادل برای Elden Ring از زمان عرضه بازی است. اصلاح قبلی 1.03 طرفداران Ash of War Hoarfrost Stomp و فراخوان محبوب Mimic Tear را به همراه تغییرات دیگر آزار داد. از طرف دیگر، به نظر می رسد پچ 1.04 ده ها طلسم و توانایی های سلاح را بهبود می بخشد، یا با کاهش زمان شرط بندی، کاهش میزان استقامت یا FP مصرفی آنها، یا حتی با افزایش مستقیم آسیبی که وارد می کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.