منو سایت

درآمد هفته اول Apex Legends Mobile یک سوم Call of Duty Mobile است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
درآمد هفته اول Apex Legends Mobile یک سوم Call of Duty Mobile است

شرکت الکترونیک آرتز با نسخه جهانی Apex Legends Mobile در هفته اول حدود 5 میلیون دلار به دست آورد. نسخه موبایل Apex Legends که توسط یک تیم متمرکز در Response Studio با همکاری Tencent توسعه یافته است. او شروع خوبی داشت. درآمد هفته اول بازی نسبت به هفته اول Call of Duty Mobile یک سوم بود. اما خیلی بیشتر از پابجی موبایل است.

Apex Legends Mobile به اندازه نسخه های رایانه شخصی و کنسول رایگان است و تنها راه کسب درآمد فروش وسایل تزئینی است. این بازی همچنین دارای سیستم Battle So است که راه دیگری برای کسب درآمد است. آمار نشان می دهد که سیستم Battleps به طور قابل توجهی به رشد درآمد بازی های موبایل کمک می کند.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط Sensor Tower، درآمد Apex Legends Mobile حدود 4.8 میلیون دلار در هفته است. این رقم با خرید Battlepas و آیتم ها از طریق گوگل پلی و اپ استور به دست می آید. طبق گزارش ها، بازیکنان آمریکایی بیشترین هزینه را در هفته اول انجام دادند و 44 درصد از درآمد را به خود اختصاص دادند. گیمرهای ژاپنی و تایلندی نیز در جایگاه های بعدی قرار دارند.

Revenue Apex Legends Mobile

درآمد از Apex Legends Mobile

اگر بخواهیم این رقم را با هفته اول عرضه سایر بازی های موبایل مقایسه کنیم؛ خواهیم دید که PubJie Mobile در هفته اول فقط 600000 دلار برنده شد. زمانی که این بازی در سال 2018 منتشر شد؛ شروع آهسته را تجربه کنید. Call of Duty Mobile در هفته اول 14.8 میلیارد دلار درآمد کسب کرد که سه برابر بیشتر از درآمد فعلی Apex Legends Mobile است. گفتنی است نسخه موبایلی کال آف دیوتی علاوه بر حالت بتل رویال، حالت نبرد تیمی را نیز ارائه می دهد و طرفداران بیشتری دارد.

PubJie Mobile و Call of Duty Mobile تاکنون 8 میلیارد دلار درآمد داشته اند که 1.5 میلیارد دلار آن از خرید بازیکن است. به گفته Sensor Tower، Apex Legends Mobile پر دانلودترین بازی آیفون در 60 کشور جهان از جمله ایالات متحده، بریتانیا، ژاپن، هند و آلمان است. آمریکایی ها پر دانلودترین بازی موبایل جدید است.

نسخه موبایلی Apex Legends به دنبال رقابت با بازی جدید Calaf Duty Warzon Mobile است که ساخت آن تایید شده است. این بازی معروف به Project Aurora; تجربه موبایل Varzon را بهینه می کند. EA همچنین در حال کار بر روی بازی منتشر شده Battlefield Mobile است.

منبع: VGC