منو سایت

دایسون از هدفون شخصی برای تصفیه هوا رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دایسون از هدفون شخصی برای تصفیه هوا رونمایی کرد

دایسون از هدفون شخصی برای تصفیه هوا رونمایی کرد

در آنچه به ما اطمینان دادند این است این یک شوخی اول آوریل نیست Dyson از اولین دستگاه پوشیدنی خود رونمایی کرد: مجموعه ای از هدفون های تصفیه کننده هوا. Dyson Zone هدستی است که فناوری تصفیه هوای موجود این شرکت را به یک دستگاه شخصی و مصور مانند تقطیر می کند که با هدفون های حذف نویز کامل می شود.

در حالی که کووید اولین چیزی بود که وقتی صحبت از فیلتر هوا در سال 2022 به ذهن خطور کرد، منطقه Dyson در ابتدا مدت ها قبل از اینکه ویروس در پاسخ به افزایش سطح آلودگی در شهرهای بزرگ مشکلی ایجاد کند، شکل گرفت. صفحه اعلام دستگاه مراحل مختلف از توسعه منطقه را نشان می دهد، از یک دستگاه فیلتر شبیه غواصی تا طراحی فعلی با یک گیره که جریانی از هوای فیلتر شده را به بینی و دهان می رساند.

این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که هم در داخل و هم در خارج از منزل برای محافظت در برابر “آلودگی شهری، از جمله گازها، مواد آلرژی زا و ذرات گرد و غبار” استفاده می شود و هدفون حذف نویز فعال نیز محافظت در برابر آلودگی صوتی شهری را افزایش می دهد. این گیره طوری طراحی شده است که بدون تماس با صورت نزدیک صورت می نشیند و از مشکل تحریک پوستی که با طراحی سبک ماسک صورت ایجاد می شود جلوگیری می کند و امکان استفاده طولانی مدت را می دهد.

در حالی که Dyson سابقه طولانی در فناوری فیلتراسیون هوا دارد، Zone اولین اقدام این شرکت در زمینه دستگاه های صوتی است، بنابراین دیدن عملکرد این هدفون جالب خواهد بود. دایسون در بیانیه‌ای قول «کاهش نویز پیشرفته و صدای تمیز و باکیفیت» را داد که به گفته او با رویکردی علمی طراحی شده است.

واکنش به پیام Dyson متفاوت است، برخی از کاربران در مورد دستگاه فیلتر شخصی هیجان زده می شوند، در حالی که برخی دیگر پیشنهاد می کنند که این یک شوخی اول آوریل است. این مفهوم یادآور ماسک صورت RGB Razor است که سال گذشته در آن زمان معرفی شد.

Dyson Zone در پاییز 2022 راه اندازی می شود و برخی از مناطق زودتر از سایرین دستگاه را دریافت می کنند. تاکنون Dyson اطلاعات بیشتری در مورد زمان عرضه و قیمت دستگاه منتشر نکرده است، اما وعده داده است که در ماه های آینده این موضوع را اعلام خواهد کرد.