منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • دانلود بازی های رایانه شخصی پلی استیشن به یک حساب PSN نیاز دارد

دانلود بازی های رایانه شخصی پلی استیشن به یک حساب PSN نیاز دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دانلود بازی های رایانه شخصی پلی استیشن به یک حساب PSN نیاز دارد

بخش پرسش و پاسخ وب سایت سونی سرنخ هایی در مورد نحوه دانلود بازی های رایانه شخصی پلی استیشن منتشر کرده است و عناوین جدید به یک حساب کاربری PSN نیاز دارند. امروز سونی بخش جدیدی را به وب سایت خود اضافه کرده است که به بازی های رایانه شخصی اختصاص دارد و اطلاعات کاملی در مورد آن به اشتراک می گذارد. بخشی از این صفحه درباره نحوه خرید و اجرای بازی‌ها از استیم و فروشگاه اپیک گیمز است و شرایط جدیدی را برای اجرای آن بازی‌ها تعیین می‌کند.

برخی از پاسخ ها برای بازیکنان بسیار مهم است. به عنوان مثال، تروفی بازی رایانه شخصی پلی استیشن با اکانت PSN سازگار نیست و در نتیجه با دانلود بازی God of War از استیم نمی توانید انتظار آپدیت اکانت PSN خود را داشته باشید. قرار است این مشکل برطرف شود و سونی از کلمه “فعلا” استفاده کرده و در نتیجه تغییراتی در راه است. بازی‌های آینده فرآیند همگام‌سازی را با اتصال به حساب شبکه پلی‌استیشن انجام خواهند داد. قابلیتی که ایکس باکس مدت هاست آن را فعال کرده است.

سونی همچنان ادعا می کند که در حال حاضر نیازی به حساب PSN برای لذت بردن از بازی های پلی استیشن روی رایانه شخصی نیست. اما این می تواند به زودی تغییر کند. به گفته این وب سایت، قابلیت انتقال فایل ذخیره برای نسخه PS4 یا PS5 بازی «در حال حاضر» فعال نیست و احتمالا به زودی فعال خواهد شد. چندی پیش سونی بخش رایانه های شخصی پلی استیشن را معرفی کرد که وظیفه انتشار بازی های انحصاری برای رایانه های شخصی و حتی ساخت بازی های جدید را بر عهده دارد.

دانلود بازی کامپیوتر پلی استیشن

دانلود بازی کامپیوتری برای پلی استیشن

نسخه PC بازی هایی مانند Days Gone و Horizon Zero Dawn را می توانید از طریق Steam دانلود کنید و نیازی به ثبت نام در PSN ندارید. اما این فرآیند می تواند به پیش نیازی برای بهبود تجربه کاربری بازیکنان تبدیل شود. به عنوان مثال، بازی های ایکس باکس در استیم به Xbox Live نیاز دارند تا بتوانند از تمام دستاوردها و ویژگی های بازی استفاده کنند. در این حالت بازی با اکانت ایکس باکس سینک می شود و امکانات بیشتری برای بازیکن فعال می شود. لازم به ذکر است که این امر روند کرک بازی را پیچیده تر می کند.

بازی‌های بزرگی مانند Forza Horizon 5 و Halo به یک حساب Xbox Live نیاز دارند و پس از راه‌اندازی بازی. باید وارد حساب دیگری شوید. بازی های یوبی سافت نیز به همین صورت پیاده سازی شده اند و هویت مستقلی ندارند. این مشکل می تواند بر کرک بازی پلی استیشن برای رایانه شخصی تأثیر بگذارد، زیرا علاوه بر شبیه ساز استیم، شبیه ساز PSN نیز می تواند برای کرک استفاده شود. از آنجایی که شبیه‌ساز PSN وجود ندارد، افزودن این شرط می‌تواند کمی فرآیند انتشار باشد کرک بازی کامپیوتری پلی استیشن برای به تاخیر انداختن

جیم رایان، رئیس سونی اینتراکتیو اینترتینمنت، سال گذشته گفته بود که تمامی بازی‌های پلی‌استیشن برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهند شد. مرد عنکبوتی مارول فردا اکران می شود و پس از آن Uncharted و Last of Ace.

منبع: VGC