منو سایت

داستان The Wolf Among Us 2 برای بازیکنان جدید قابل درک خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
داستان The Wolf Among Us 2 برای بازیکنان جدید قابل درک خواهد بود

شرکت تولیدی Telltale گرگ در میان ما 2 از بازیکنان جدید دعوت کنید تا بازی را با طرفداران نسخه اصلی تجربه کنند. طبق گفته های استودیو و آخرین اخبار بازی، داستان Wolf Amang S2 مستقل از شماره اول خواهد بود و اتفاقات جدیدی را روایت می کند.

به گزارش پارسی گیم، جیمی اوتیلی، مدیر عامل Telltale در مورد دنباله Wolf AmangS که از سال 2013 خبری از آن نداریم، با مجله Edge صحبت کرد. او خاطرنشان کرد که بازیکنان جدید هیچ مشکلی برای درک داستان The Wolf Among Us 2 نخواهند داشت، اگرچه این بازی در ادامه شماره اول ساخته خواهد شد. هنوز برای افراد جدید قابل درک خواهد بود.

وی گفت: ما به دنبال طراحی داستانی هستیم که بتواند روی پای خود بایستد. این کار به منظور جذب بازیکنان جدید انجام می شود. وی افزود: فکر می کنیم شروع قسمت اول بازی به گونه ای است که بازیکن به طور کامل متوجه می شود چه بر سر شخصیت آمده است. البته این بدان معنا نیست که بازیکنان جدید شماره اول را تجربه نخواهند کرد و مدیر استودیو امیدوار است که بازیکنان به The Wolf Among Us نگاه کنند و سپس برای شماره دوم آماده شوند.

داستان گرگ در میان ما 2

با Unreal Engine The Wolf Among Us 2 را بسازید

بازی Wolf Among Us 2 در قالب اپیزودیک و به عنوان شماره اول منتشر شد; البته لازم نیست برای دریافت قسمت های جدید منتظر بمانید و TelTill Games قسمت های جدید را از قبل آماده کرده و فقط آنها را منتشر می کند. این بازی توسط تیم جدیدی در حال ساخت است و این افراد از موتور Unreal برای ساخت بازی استفاده کرده اند. موتور تلویزیون به دلیل مشکلات فنی و خطاهای مختلف کنار گذاشته شده است تا بازیکنان با خیال راحت این افکت جدید را تجربه کنند.

مدیرعامل در ادامه به چالش های موتور بازی این استودیو اشاره کرد و دلیل انتخاب Unreal Engine را سرعت و قدرت بالا دانست. آنها همچنین ابزارهای موجود را برای توسعه بهینه بازی به روز کردند. یکی از نگرانی های Wolf Among Us 2 ساختار اپیزودیک آن است. این موضوع باعث نشده است که شرکت تلویزیونی عرضه بازی را به تاخیر بیندازد، اما قسمت های جدید آماده شده و بدون تاخیر منتشر می شود.

داستان The Wolf Among Us 2 برای بازیکنان جدید قابل درک خواهد بود

تریلر کامل بازی The Wolf Among Us 2 منتشر شد

Wolf AmangS داستان Bigby Wold، یک داستان کارآگاهی در شهر فیل را دنبال می کند. شماره دوم دقیقاً شش ماه پس از اتفاقات شماره اول شروع می شود و شاهد حضور گرگ در جلسات مدیریت خشم و سفید برفی به عنوان معاون شهردار هستیم. تاریخ انتشار The Wolf Among Us 2 در حال حاضر مشخص نیست و احتمالا این بازی در سال 2023 منتشر خواهد شد.

منبع: IGN