منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • داستان Assassin’s Creed Hexe در دوران جادوگر سوزی در آلمان روایت می شود

داستان Assassin’s Creed Hexe در دوران جادوگر سوزی در آلمان روایت می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
داستان Assassin's Creed Hexe در دوران جادوگر سوزی در آلمان روایت می شود

در مراسم اخیر، یوبی سافت پروژه های مختلفی از سری Assassin’s Creed را ارائه کرد. یکی از جالب ترین پروژه ها که تفاوت زیادی با عناوین قبلی این سری دارد Assassin’s Creed Hexe نام داشت. این بازی که به گفته تیزر حال و هوای Blair Witch را دارد با رمز و راز خود طرفداران این سری را سرگرم می کند. خیلی ها به این نتیجه رسیده اند داستان بازی Assassin’s Creed Hexe درباره دوران جادوگر سوزی و محاکمه جادوگران در قرن هفدهم آلمان.

تریلر کوتاه بازی Assassin’s Creed با کد Hexe، جنگلی ترسناک را نشان می دهد و سپس صدای سگ را در پس زمینه می شنویم. در نهایت لوگوی Assassin’s Creed را می بینیم که از چوب ساخته شده و جادوگری را نشان می دهد. تهیه کننده سری Assassin’s Creed در این مراسم گفت که تریلر پر از رمز و راز است و بازیکنان باید آن را کشف کنند. این جمله باعث شد تا مردم وارد عمل شوند و نظر خود را در مورد ماهیت داستان Assassin’s Creed Hexe به اشتراک بگذارند.

به گفته سازنده، ما با یک Assassin’s Creed کاملا متفاوت روبرو هستیم. برخی می گویند که این اولین بازی واقعیت مجازی در این سری خواهد بود. اما از تاریخ چه می دانیم؟ به گفته یکی از کاربران Reddit به نام Jacob، نام بازی او را به یاد فیلم صامت سوئیسی Haxan می اندازد که در مورد داستان جادوگران است. کاربر دیگری می گوید که Hexe در اصل یک کلمه آلمانی برای جادوگر است و این نشان می دهد که بازی حس آلمانی دارد.

داستان بازی Assassin's Creed Hexe

داستان بازی Assassin’s Creed Hexe

سایر کاربران به این داستان پرداختند. یکی می گوید حلقه ای که در عکس وجود دارد، مجوس نام دارد، توسط یک فیلسوف سوئیسی قرن شانزدهم ساخته شده است. ترجمه این متن عجیب به این شرح است: «در تاریکی مشغول خدمت به نور هستیم». این یک سرنخ ارزشمند است که در توییت مقدماتی بازی نیز نوشته شده بود. در نهایت به کتاب چکش جادوگر اشاره شده است. این یک رساله نفرت انگیز درباره جادوگران است که توسط یک بازرس کاتولیک نوشته شده و در قرن پانزدهم در آلمان منتشر شده است. انتشار این کتاب منجر به آغاز آتش سوزی جادوگران در رنسانس شد.

همه این سرنخ ها همراه با صدای سگ های خشمگین در تریلر نشان می دهد که داستان Assassin’s Creed Hexe درباره محاکمه جادوگران وورزبورگ در آلمان است که بین سال های 1625 تا 1631 در امپراتوری روم رخ داد و بزرگترین قتل عام زنان متهم به جادوگری در راه است. سقوط کمتر بازی و فیلمی به خاطر کلیسای کاتولیک به این دوران می پردازد و به نظر می رسد Assassin’s Creed وارد این دوران خواهد شد. لازم به ذکر است که در گزارش قبلی به وقوع Assassin’s Creed در روم باستان اشاره شده بود و معرفی این بازی اتفاق غیرمنتظره ای نبود.

منبع: GamesRadar