منو سایت

داستان Assassin’s Creed جدید درباره آزتک ها خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
داستان Assassin's Creed جدید درباره آزتک ها خواهد بود

از زمان انتشار در سال 2007، سری بازی های Assassin’s Creed به دلیل فضای تاریخی و بازسازی مکان های معروف در سراسر جهان شناخته شده است. طرفداران این سریال سفرهای هیجان انگیزی به تمام نقاط جهان از جمله مصر باستان، یونان باستان و حتی عصر وایکینگ ها داشته اند. طبق آخرین اخبار بازی و ادعای یکی از افشاگران در توییتر، داستان Assassin’s Creed جدید این در مورد مردم آزتک در آمریکای مرکزی خواهد بود.

یوبی سافت از نقاط مختلف جهان بازدید کرد و حتی از چین و قبرس برای براندازی استفاده کرد. در حالی که بسیاری منتظر فاش شدن آینده بازی Assassin’s Creed هستند. شایعات جدیدی در مورد داستان و مکان بازی بعدی منتشر شده است. در همین حال، یوبی سافت تغییرات ساختاری Assassin’s Creed و تبدیل آن به یک سرویس آنلاین را تایید کرده است و این شایعه با گزارش های قبلی همخوانی ندارد.

ACG یکی از یوتیوبرهای معروف که نام اصلی او جرمی پنتر است در صفحه توییتر خود و به صورت خیلی کوتاه نوشت که بازی جدید Assassin’s Creed در مورد آزتک ها خواهد بود. مدت هاست که طرفداران در دوره سه پادشاهی منتظر مکان هایی مانند ژاپن فئودالی و چین بودند و انتخاب آزتک ها برای طرفداران کمی عجیب بود. البته بازی های قبلی اشاراتی به این نقطه از جهان و مایاها داشتند. اما ما هرگز به این مکان سفر نکرده بودیم. البته آزتک ها دوره تاریخی بسیار مهمی بودند که میزبان رویدادهای مهم تاریخ بشر بودند.

داستان Assassin's Creed Aztec جدید

سفر Assassin’s Creed به دوره آزتک

آزتک ها از سال 1300 تا 1521 بر سه بخش از مرکز مکزیک حکومت کردند. آنها تمدن پیشرفته ای بودند که شهرهای مدرن و امپراتوری های بزرگ را با استفاده از سنگ و ابزارهای خاص ساختند. آنها همچنین معابد مختلفی ساختند و شهرهایی برای خدایان رنگارنگ و قربانی‌های انسانی برای جبران خدایان داشتند. آزتک ها در نهایت توسط مستعمرات اسپانیا نابود شدند و یکی از عجیب ترین اتفاقات تاریخ بشر در این منطقه رخ داد و شاهد گروگان گیری موکتزوما دوم، آخرین پادشاه آزتک ها بودیم. این دوره از تاریخ آزتک مطمئنا برای تمپلارها و بازی Assassin’s Creed جالب خواهد بود.

یوبی سافت اعلام کرده است که Assassin’s Creed Infinity بازی بعدی این سری محبوب است و ماهیت بازی نیز به یک سرویس آنلاین تغییر خواهد کرد. به نظر می رسد هر از چند گاهی بخشی از تاریخچه به این سرویس اضافه می شود و ما هنوز نمی دانیم که آیا آزتک ها بخشی از بازی هستند یا خیر. در گزارش دیگری نیز به بازی Assassin’s Creed جدید با داستان کوتاه تر و عناصر مخفیانه تری اشاره شده است و سرنوشت آن شایعه در حال حاضر مشخص نیست. نطر شما چی هست؟ آیا آزتک ها دوران مناسبی برای Assassin’s Creed هستند؟

منبع: TheGamer