منو سایت

داستان و ویدیوهای God of War Ragnarok به زودی فاش خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
داستان و ویدیوهای God of War Ragnarok به زودی فاش خواهد شد

طبق اخبار اخیر بازی، نیک بیکر، بنیانگذار Xbox Era Media اعلام کرده است که چندین پیشنهاد از اطلاعات منتشر نشده از عناوین مختلف سونی از جمله God of War Ragnarok دریافت کرده است. بر این اساس سونی احتمالا با مشکل امنیتی مواجه شده و داستان و ویدیوهای بازی God of War Ragnarok در آینده نزدیک فاش خواهد شد.

هفته گذشته بخش‌های زیادی از The Last of Us Part 1 از گیم‌پلی و گزینه‌های دسترسی گرفته تا کنترل‌ها فاش شد. عدم تغییر گیم پلی سر و صدای زیادی ایجاد کرد و باعث اعتراض بسیاری از بازیکنان شد. به نظر می رسد اطلاعات درز بازی های سونی به همین جا ختم نمی شود. به این دلیل که نیک بیکر، یکی از بنیانگذاران Xbox Era Media، در آخرین قسمت پادکست خود اعلام کرد که پیشنهاد دریافت اطلاعات منتشر نشده از دیگر آثار سونی را داده است.

حجم اطلاعات فاش شده به قدری زیاد بود که نیک بیکر را شگفت زده کرد و او را به این نتیجه رساند که سونی با مشکل امنیتی مواجه است. او با اشاره به اینکه داستان و ویدئوهای God of War Ragnarok به زودی فاش خواهد شد، گفت: “ممکن است اطلاعاتی در مورد یک شخص یونانی عصبانی که در مقطعی از زندگی خود وارد اساطیر نورس شد، به دست بیاورم.” در حال حاضر مشخص نیست که آیا نیک بیکر قصد دریافت و به اشتراک گذاری اطلاعات فاش شده را داشته است یا از آن اجتناب کرده است.

ویدیوهای بازی God of War Ragnarok

God of War Ragnarok احتمالا آخرین بازی God of War خواهد بود

بیانیه بنیانگذار Xbox Era Media مطابق با Therabbidscot مدیر بازی GamingLeaksandRumours Reddit است. او هفته گذشته در قالب گفت‌وگو با یکی از منابعی که اطلاعاتی درباره بازی The Last of Us Part 1 فاش کرده بود، اظهار داشت: «بر اساس آنچه به ما نشان داده شده است، تنها یک منبع اطلاعات را درز می‌کند. اینطور نبود، اما منابع مختلفی وجود دارد. همچنین به نظر می رسد اطلاعاتی درباره God of War Ragnarok فاش شود. Therabbidscot در جای دیگر گفت: “کشف شده است که مردم در حال برنامه ریزی برای افشای اطلاعات بازی God of War Ragnarok هستند. به همین دلیل، فکر می‌کنم بعید است به این زودی‌ها تمام شود.»

بازی God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. با توجه به اینکه این اثر تنها چند ماه تا انتشار فاصله دارد، احتمالا اطلاعات متفاوتی فاش خواهد شد. نظر شما در مورد آن چیست؟ آیا برای انتشار اخبار و جزئیات جدید لحظه شماری می کنید؟ به نظر شما بازی God of War Ragnarok چگونه خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt