منو سایت

داستان عالی چهار سال اول PUBG MOBILE

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
داستان عالی چهار سال اول PUBG MOBILE

PUBG MOBILE چهار ساله است و سفر بسیار خوبی بود. بازی به طور قابل توجهی گسترش یافته است، و فراتر از راهی است که با نقشه‌های جدید، حالت‌های بازی، رویدادها و گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتر از آنچه در هر نبرد سلطنتی دیگری خواهید یافت، شروع شد. بیایید نگاهی دقیق‌تر به چگونگی تکامل PUBG MOBILE در طول سال‌ها بیندازیم.

در اوایل سال 2018، PUBG MOBILE با دو نقشه راه اندازی شد، Erangel با شکوه و صحرای برشته شده Miramar، و همچنین حالت استاندارد نبرد سلطنتی. اما در طول چهار سال گذشته، بازی به طور تصاعدی گسترش یافته است و چهار کارت دیگر – از جمله موبایل انحصاری Livik – تعداد زیادی حالت و رویداد جدید، و همچنین مجموعه‌ای شگفت‌انگیز از لوازم آرایشی و گزینه‌های سفارشی‌سازی از طریق رویال پاس‌های فصلی را اضافه کرده است.

پس از راه اندازی، طولی نکشید که PUBG MOBILE شروع به گسترش کرد، زیرا سال اول نقشه برف آخر هفته را به تلفن های ما آورد و اولین نسخه رویداد ارواح هالوویک را منتشر کرد.

شرحی ارائه نشده است

PUBG MOBILE همچنین زمان خود را برای ایجاد زیرساخت های ورزشی الکترونیکی و راه اندازی و راه اندازی در سال اول خود تلف نمی کند، تلاشی که با شرکت بیش از 500000 تیم در رویدادهای PUBG MOBILE ESPORTS از زمان انتشار بازی، نتیجه داده است. به همین ترتیب، PUBG MOBILE از همان ابتدا روی اقدامات پیشرفته ضد کلاهبرداری سرمایه گذاری کرده است، که برای موفقیت آن بسیار مهم است.

اگرچه سال اول هیجان انگیز بود، اما در سال دوم بود، زمانی که همه چیز واقعاً جالب شد.

PUBG MOBILE در سال 2019 با اولین رویداد متقاطع بزرگ خود برای Godzilla: King of the Monsters همه چیز را بهبود بخشید، که به بازیکنان اجازه می داد لباس شگفت انگیز گودزیلا را که می توانند در جنگ بپوشند، برنده شوند. حالت مسابقه مرگ درون بازی این تیم نیز تابستان امسال معرفی شد. این یک افزوده خوشایند بود، زیرا اجازه می داد تا قطعات بازی بزرگتر انجام شود.

فقط چند ماه بعد، ما یک رژیم فصلی جدید به نام عفونت دریافت کردیم. حالت مسابقه نامتقارن گروه کوچکی از بازیکنان زامبی را در مقابل بازیکنان زنده قرار می دهد تا آنها را آلوده کند. او هنوز مورد علاقه طرفداران است و وقتی آنها به این حالت برمی گردند همیشه هیجان انگیز است.

شرحی ارائه نشده است

علاوه بر شکل دادن به خود بازی، PUBG MOBILE در یک ابتکار مهم محیطی شرکت کرد. آنها با Global Green در سال 2019 برای کمپین # Fight4TheAmazon برای نجات جنگل های بارانی آمازون، که 150000 درخت کاشته و به حمایت از جوامع محروم آسیب دیده از بلایای تغییرات آب و هوایی کمک کرد، همکاری کردند.

PUBG MOBILE به تعهد خود برای ارائه تجربیات جدید به بازیکنان خود با اضافه شدن حالت Cold Front Survival در سال 2020 ادامه داده است. این حالت دمای کارت Vikendi را که قبلاً سرد بود کاهش داد و بازیکنان را مجبور به گرم کردن کرد تا از یخ نزنند. در میدان جنگ ما همچنین یک ویژگی دسترسی کلیدی جدید، حالت کوررنگی، دریافت کردیم که به جامع‌تر شدن بازی برای بازیکنانش کمک کرد. طرفداران آن را درخواست کردند و PUBG MOBILE تحویل داد.

و سپس به روز رسانی Mad Miramar آمد.

شرحی ارائه نشده است

این به‌روزرسانی نقشه Miramar را حتی بهتر از گذشته کرد و سپس آب و هوای پویا همراه با طوفان‌های شن را اضافه کرد که می‌توانند هر لحظه به‌طور خودبه‌خود ظاهر شوند. و آنها یک پیست مسابقه جدید بیمار را برای اندازه گیری خوب پرتاب کردند. با این حال، این طوفان های شن فقط برای سرگرمی و بازی نبود. آنها همچنین به عنوان هشداری در مورد تغییرات آب و هوایی در دنیای واقعی عمل کردند – نسخه جدید Miramar همچنین پیام هایی را به بازی اضافه کرد تا نیاز به محافظت از سیاره خود را به ما یادآوری کند.

PUBG MOBILE از آنجا به رشد خود ادامه داد و اولین کارت خود را دریافت کرد که نسخه رایانه شخصی نداشت: Livik روشن و رنگارنگ. این کوچکترین کارت بازی در آن زمان بود، اما چیز خوبی بود. ماهیت جمع و جور کارت به این معنی است که بازی‌ها بسیار کوتاه‌تر خواهند بود – که می‌تواند برای بازی‌هایی که در تلفن خود انجام می‌دهید راحت باشد.

مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی Livik، PUBG MOBILE به‌روزرسانی 1.0 خود را به‌دست آورد که نسخه به‌روزرسانی‌شده کارت Erangel، حجم بسته نصب را به میزان قابل توجهی کاهش داد، بدون هیچ تأثیری بر عملکرد یا ظاهر، نسخه به‌روز شده حالت بار انفجاری و یک متقاطع در مقیاس بزرگ. رویداد با سوپراستارهای KPOP BlackPink. سپس سال را با یک رویداد متقاطع Metro Exodus به پایان رساندند.

شرحی ارائه نشده است

اما همانطور که همه ما می دانیم، سال 2020 بسیار پر از رویدادهای خارج از صفحه نمایش ما و همچنین در PUBG MOBILE بود. پس از همه‌گیری COVID-19، PUBG MOBILE میزبان رویداد Play As One بود که بازیکنان می‌توانستند صرفاً با دویدن در مسابقات کلاسیک برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی پول جمع‌آوری کنند. هر چه تعداد بازیکنان بیشتری به سرعت بپیوندند، پول بیشتری به بنیاد امداد مستقیم اهدا می شود – در مجموع 1.85 میلیون دلار.

PUBG MOBILE سال 2021 را مانند سال 2020 شروع کرد: بسیار شلوغ. این بازی یک کارت جدید دیگر به نام Karakin منتشر کرد، کارت دیگری که با لیویک همراه بود. کاراکین نقشه ای از کویر است، مانند میرامار، اما با طعمی کاملا متفاوت و تازه به لطف منطقه شمال آفریقا.

اواخر تابستان امسال، PUBG MOBILE به به روز رسانی 1.5 خود رسید و حالت احتراق و نسخه سفارشی شده خود از Erangel را به همراه داشت، جایی که یک شرکت فناوری ثروتمند فضا را کمی بهبود بخشید. در همان زمان، یک رویداد کراس اوور تسلا آغاز شد که به بازیکنان اجازه می داد یک مدل Y خودران در یک مکان جدید تسلا GigaFactory بسازند.

شرحی ارائه نشده است

تابستان PUBG MOBILE با تماس جهانی 2021 در ارتباط با Gamers Without Borders ادامه یافت – بهترین تیم های جهان با یک صندوق جایزه 3 میلیون دلاری روبرو شدند و پول به یک خیریه انتخابی برای هر تیم اختصاص می یابد. این بزرگترین رویداد ورزش الکترونیکی در جهان بود و بسیار خوب عمل کرد.

این بازی سال را با یک متقاطع با سری Arcane نتفلیکس به پایان رساند و لوازم آرایشی زیادی را برای طرفداران منتشر کرد و همچنین حالت رویداد جدید دیگری به نام Flora Menace را به پایان رساند که پلتفرم‌های شناور نگران‌کننده و زندگی گیاهی نسبتاً تهاجمی را اضافه کرد. به نقشه ارانجل.

تا کنون در سال 2022، PUBG MOBILE این سرعت دیوانه‌وار را حفظ کرده است، و با رویداد تماشایی Spider-Man: No Way Home Crossover در ژانویه شروع کرد تا با به‌روزرسانی اصلی Aftermath مطابقت داشته باشد – حدس می‌زنم Spider-Verse بزرگ‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کردیم.

در همین حال، Aftermath یک حالت جدید خیره کننده است که در آن Livik یک فوران آتشفشانی را کنترل می کند که این نقشه را به دلیل فشرده بودن می لرزاند. و به روز رسانی Aftermath همچنین نقشه جدید Team Deathmatch 8v8، Santorini را به ما داد.

هیچ توقفی برای PUBG MOBILE در سال 2022 وجود ندارد – نبرد سلطنتی به تازگی یک رویداد متقاطع با بازی ویدیویی Warframe راه اندازی کرده است که تا 19 آوریل ادامه خواهد داشت. بنابراین می توان انتظار داشت که سال 2022 سال بزرگی برای PUBG MOBILE باشد.