منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • داستان جدید Assassin’s Creed در روم باستان هفته آینده معرفی خواهد شد

داستان جدید Assassin’s Creed در روم باستان هفته آینده معرفی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
داستان جدید Assassin's Creed در روم باستان هفته آینده معرفی خواهد شد

یوبی سافت به طور رسمی حضور Assassin’s Creed در یوبی سافت فوروارد امسال را تایید کرد و طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، پروژه های متعددی از این سری ارائه خواهد شد. Ubisoft Furrard پروژه های مختلفی را که در سال جاری روی آن کار می کند فاش کرده است و چندین منبع موثق از جمله بلومبرگ می گویند که عرضه چندین بازی Assassin’s Creed در دستور کار است. یوبی سافت آینده این سری را در سرویس بازی زنده Assassin’s Creed Infinity مشخص خواهد کرد. یکی از این بازی ها در اواخر امپراتوری روم اتفاق می افتد.

به گزارش پرشین گیم، Assassin’s Creed Mirage اولین بازی ای است که رونمایی می شود. این اثر در شهر بغداد می گذرد و نسخه کوتاه تری از آخرین بازی ها خواهد بود. علاوه بر این، تمرکز گیم پلی بر روی جنبه مخفی کاری است و ما شاهد یک بسته الحاقی بر اساس تاریخچه علی بابا خواهیم بود. علاوه بر این، دو بازی دیگر Assassin’s Creed و یک بازی موبایل نیز معرفی خواهند شد.

این دو بازی بزرگ بخشی از پروژه Assassin’s Creed Infinity هستند که سال گذشته درباره آن باخبر شدیم. این سرویس آنلاین هر بار با محتوای داستانی و انبوهی از ماجراهای جدید به روز می شود. پروژه بزرگ Assassin’s Creed با همکاری استودیوهای یوبی سافت در کبک و مونترال در حال توسعه است و آن ها در تلاش هستند تا بستر مناسبی را برای ارائه چندین بازی با داستان ها و جزئیات متفاوت فراهم کنند. بازی جدید بستری برای معرفی محتوای جدید است. گفتید Assassin’s Creed Infinity رایگان نخواهد بود.

بازی Assassin's Creed Rome

ما چندین بازی Assassin’s Creed را به شما معرفی می کنیم

دو بازی Assassin’s Creed که این هفته معرفی خواهند شد، بخشی از این پروژه عظیم خواهند بود. اولین بازی با اسم رمز قرمز توسط استودیوی کبک یوبی سافت در حال ساخت است و در ژاپن فئودالی جریان دارد. بازی استودیو مونترال با نام Neo یا Hexe درباره پایان امپراتوری روم باستان است. این اولین بار است که در مورد این بازی می شنویم و طرفداران بار دیگر به آن دوران تاریخی منتقل می شوند. این بازی بخشی از پروژه یوبی سافت برای بازگشت به ریشه های این سری است.

Assassin’s Creed Infinity تا سال 2024 منتشر نخواهد شد و یوبی سافت تصمیم گرفت بازی کوتاه Mirage را برای پرکردن این خلا منتشر کند. این بازی در بهار سال 2023 منتشر خواهد شد و تا زمان انتشار بازی اصلی طرفداران را سرگرم خواهد کرد. در فوریه سال جاری، بلومبرگ از ساخت بازی کوتاه تر Assassin’s Creed بر اساس جنبه مخفی کاری خبر داد و انتظار می رود که در تاریخ 10 سپتامبر همه اطلاعات لازم را بدانیم.

Assassin’s Creed Mirage داستان باسیم را دنبال می کند و قرار بود به عنوان DLC برای Valhalla منتشر شود که در نهایت تبدیل به یک بازی مستقل شود. این بازی توسط استودیو یوبی سافت در شهر بوردو در حال ساخت است و به زودی از جزئیات آن مطلع خواهیم شد.

منبع: VGC