منو سایت

داستان بازی Call of Duty 2024 بر جنگ عراق متمرکز است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
داستان بازی Call of Duty 2024 بر جنگ عراق متمرکز است

اگرچه نسخه 2022 Modern Warfare II هنوز منتشر نشده است، جزئیات اولیه در مورد نسخه بعدی کمپین Call of Duty فاش شده است که نشان می دهد بازی در یک تایم فریم نسبتاً مدرن در اوایل دهه 2000 و در سال های 2000 اتفاق می افتد. جنگ ها در عراق اسمش بازیه Call of Duty 2024 الان در استودیو Treyarch در حال تکامل است. استودیویی که عناوین Black Ops را در این فرنچایز ساخته است.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا Call of Duty 2024 دنباله ای بر عناوین قبلی Black Ops است یا خیر، اما بر اساس افشای کاربران TheGhostOfHope در حساب کاربری خود در توییتر اعلام کرد که وقایع بازی در دهه‌های 1990 و 2000 اتفاق می‌افتد که قبلاً در هیچ نسخه‌ای از Call of Duty ندیده بودیم. Call of Duty 2024 در واقع جنگ عراق و عملیات آزادی پایدار را پوشش خواهد داد. یک هفته بعد، کاربر اضافه کرد که این کمپین شامل نبرد موگادیشو، معروف به سقوط شاهین سیاه، است که در طول جنگ های داخلی سومالی رخ می دهد.

ندای وظیفه 2024 جنگ عراق

داستان بازی Call of Duty 2024

در نهایت، اگر این بازی واقعاً در دهه‌های 1990 و 2000 اتفاق می‌افتد، می‌توان آن را نقطه عطفی در نظر گرفت، به خصوص اگر این نسخه آخرین Call of Duty تحت قرارداد فعلی بین سونی و اکتیویژن بلیزارد باشد. طبق دادخواست The GhostOfHope Call of Duty 2024 در اوایل تا اواخر دهه 2000 برای پوشش دوره عملیات آزادی پایدار و جنگ عراق برگزار می شود. این دو عملیات احتمالاً با مواردی مانند 11 سپتامبر، یافتن سلاح‌های کشتار جمعی عراق و انهدام آنها خواهد بود. در ماه ژانویه، ظاهراً دو نقشه Call of Duty 2024 فاش شد که یکی از آنها با عنوان مخفی کاری و دیگری با به “غارت” معروف است.

سری بازی‌های Call of Duty اکثر رایج‌ترین جنگ‌های تاریخ جهان را به نمایش می‌گذارند. کمپین فرنچایز ابتدا در جنگ جهانی دوم آغاز می شود، سپس به جنگ مدرن تغییر می کند و سپس به جنگ ویتنام بازمی گردد. حتی در یک دوره به درخواست طرفداران برای تغییرات در سری کالاف دیوتی، شاهد ماموریتی در فضا و تایم فریم آینده بودیم. با این حال، برخی از طرفداران در تلاش هستند تا بفهمند که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

در حال حاضر شایعاتی مبنی بر اینکه هیچ بازی از فرنچایز Call of Duty در سال 2023 وجود نخواهد داشت بسیار زیاد است، اگرچه این خبر توسط منابع موثق منتشر شده است، اما هر لحظه ممکن است تغییر کند. اگر این اتفاق بیفتد، می توان پیش بینی کرد که استودیو Treyarch بازی خود را به جای سال 2024 در سال 2023 منتشر کنند که بعید به نظر می رسد.

منبع: Comicbook