داستان اصلی بازی Rhythm Arcaea در ماه جولای به پایان می رسد

داستان اصلی بازی Rhythm Arcaea در ماه جولای به پایان می رسد

داستان اصلی بازی Rhythm Arcaea در ماه جولای به پایان می رسد

با الهام از بازی ریتم موبایل آرکید ژاپنی. داستان اصلی Arcaea در 7 جولای به پایان می رسد. پنجمین و آخرین بسته بزرگ در تاریخ Arcaea که Final Verdict نام دارد، توسط استودیو مستقر در لندن Iowiro Limited ساخته شده و قیمت آن 5 دلار است.

این بسته با بیش از چهار آهنگ و حالت دوره جدید ارائه خواهد شد. یک ویژگی چالش برانگیز، حالت جدید چهار آهنگ را در کنار هم تنظیم می کند. قبل از صدور حکم نهایی، Iowiro Limited بسته‌های داستانی گذشته را در یک بسته تخفیف ارائه می‌کند. اگر قبلاً تعدادی از بسته های قبلی را دارید، قیمت بسته تا این مقدار افزایش می یابد. برای هر چهار بسته قبلی، بسته 20 دلار هزینه خواهد داشت.

آخرین آپدیت بسته داستانی Arcaea در سال 2020 رسید و بازی در سال های پس از انتشار در سال 2017 همچنان بسته های پولی دریافت می کرد. داستان اصلی دو شخصیت را دنبال می کند: Hikari و Tairitsu. Arcaea یک بازی ریتم محکم با مولفه جالب “نت های هوایی” و داستانی پیچیده و در ابتدا نامفهوم است.

انتشار آخرین فصل از داستان اصلی به معنای بسته شدن Arcaea نیست. Iowiro تاکنون تنها نتیجه گیری داستان اصلی را تایید کرده است، اما این بدان معنا نیست که بازی ناپدید می شود یا به روزرسانی های بعدی وجود ندارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.