منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • دارندگان Steam Deck در حال حاضر یک حرکت جوی استیک را گزارش کرده اند

دارندگان Steam Deck در حال حاضر یک حرکت جوی استیک را گزارش کرده اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دارندگان Steam Deck در حال حاضر یک حرکت جوی استیک را گزارش کرده اند

دارندگان Steam Deck در حال حاضر یک حرکت جوی استیک را گزارش کرده اند

اگرچه تنها سه روز پیش منتشر شد، دارندگان Steam Deck در حال حاضر مشکلات سخت‌افزاری جدی را در مورد کنسول‌های جدید خود گزارش کرده‌اند که قابل‌توجه‌ترین آنها دریفت جوی استیک است. از 25 فوریه، دو تم جداگانه Reddit (اینجا و اینجا) ایجاد شده است که کاربران دارای Steam Decks معیوب را نشان می دهد. در هر دو مورد، صاحبان کنسول ها ویدیویی از جوی استیک مناسب سیستم خود به اشتراک گذاشتند که انحراف قابل توجهی را تجربه می کند.

در نظرات، صاحبان و چندین کاربر Reddit سعی کردند مشکل را برطرف کنند. با این حال، به نظر نمی رسد رابط کاربری Steam Deck گزینه ای برای تنظیم مجدد کنترل ها داشته باشد. بسیاری خاطرنشان کردند که این مشکل ممکن است ناشی از یک مشکل تولید در این دسته خاص از واحدها باشد، زیرا بررسی‌ها مشکلات دریفت را گزارش نمی‌کنند و تمامی کنسول‌هایی که به تازگی برای عموم عرضه شده‌اند بخشی از راه‌اندازی «سه ماهه اول» Steam هستند. چندین نفر دیگر از مالکان خواستند با Valve، شرکت مادر Steam تماس بگیرند تا مشکل را حل کنند یا کنسول را جایگزین کنند. هیچ یک از این کاربران مشکلات را به عنوان حل شده گزارش نکردند، اگرچه گزارش شده است که هر دو برای کمک با شرکت تماس گرفتند.

با این حال، برخی از مفسران به سرعت پیشنهاد کردند که مالکان به سادگی جوی استیک های قدیمی را با جوی استیک های جدید جایگزین کنند. از آنجایی که Steam Deck یک کنسول ماژولار است، تعمیر آنها نسبت به سایر سیستم ها یا کنترلرهای دستی بسیار آسان تر گزارش شده است. با این حال، اگر مشخص شود که مشکل یک مشکل نرم افزاری است و یک مشکل سخت افزاری ظاهری نیست، این اصلاح در واقع مشکل را حل نمی کند. علاوه بر این، Valve صراحتاً به مالکان هشدار داده است که با Steam Decks خود برخورد نکنند و نوشته است که این می تواند “مثلاً چیزها را عمیقاً گیج کند” و این فقط در صورتی باید انجام شود که احساس می کنید در حال انجام خطرات بزرگ با اموال و زندگی خود هستید. “

با این حال، هنگامی که Steam Deck به طور کامل عملیاتی می شود، بررسی GameSpot Steam Deck آن را به عنوان “یک نوت بوک زیبا و قدرتمند که در دستان درست می تواند بسیار بیشتر از آنچه Valve ارائه می دهد” ستایش می کند. در حال حاضر، Valve همچنان در حال کار بر روی تحویل دستگاه های سه ماهه اول Steam Deck است. هیچ تاریخ برنامه ریزی شده ای برای شروع موج دوم سیستم ها وجود ندارد.